2

Zarobki Hulka w Chinach:

£320 tysięcy na tydzień
£45.7 tysięcy na dzień
£1.9 tysiąca na godzinę
£31 na minutę
51p na sekundę.

1

Ale ludzie przeżywają z tą promocją Media Marktu... Skoro zrobili taka promocję to znaczy, że mają pieniądze na ewentualne jej pokrycie na spokojnie, a po drugie to będzie mega reklama dla sklepu (w zasadzie już powoli taka się staje).

6

Na necie jest filmik przerobiony jak Higuain strzela Niemcom w finale bramkę po tej swojej sytuacji co miał i jak 2x strzela te setki co miał z Chile. Ale demotywator..... Z żalem człowiek to ogląda...

6

Ta reprezentacja nie ma słabych wyników, to nie jest tak, że potrzeba tam wielkich zmian bo jest źle. 3 finały w ciągu 3 lat na 3 prestiżowych turniejach to naprawdę też jest konkretne osiągnięcie. Przegrali każdy z tych finałów nie dlatego, że byli słabsi od przeciwnika, tylko dlatego, że mieli mniej szczęścia niż przeciwnik, a równie dobrze moglibyśmy mówić dzisiaj o wspaniałym tryplecie Argentyny: MŚ i 2x CA gdyby tylko piłkarskie szczęście było po stronie Albicelestes.

0

Gdzie są na sts zakłady kto wygra cale Euro ??? Miało byc po wszystkich meczach 1/8 i dalej nie moge znaleźć.

0

A ja jestem dzisiaj za Anglią. Węgry poleciały z hukiem, Irlandia też, teraz czas na Islandię i będziemy mieli piękne pary ćwierćfinałowe Niemcy - Włochy, Anglia - Francja.

18

I na ten moment Polska reprezentacja zaszła w Euro 2016 dalej niż takie drużyny jak Hiszpania, Chorwacja, Turcja czy Szwecja, a może być tylko lepiej. Nie sądziłem, że dożyję takiej chwili :D

13

Idąc tokiem rozumowania niektórych obserwatorów meczów (bo kibicami ich nazwać się nie da) to teraz powinniśmy krytykować najbardziej Iniestę za to, że jest najlepszym zawodnikiem Hiszpanii i że nie dał rady wygrać sam meczu... tak jak to w przypadku Leo i Argentyny.

7

Ja kibicuję jednej drużynie na Euro: Polsce, i jednej życzę najgorzej: Portugalii, reszta mi to lotto.

5

Rozumiem jakby Argentyna odpadła na MŚ w 1/8, 1/4 czy nawet w 1/2 to kibice mogliby być strasznie niezadowoleni, rozumiem jakby na CA Albicelestes nie dochodzili do finałów lub gdyby te wszystkie finały przegrywali chociaż jedną, dwoma lub trzema bramkami to można by rzec, że chyba nie dają z siebie wszystkiego, rozumiem gdyby byli w tych finałach rzeczywiście słabsi od przeciwnika i należałaby im się porażka to można byłoby rzeczywiście się zastanawiać co jest nie tak z tą reprezentacją i czy Leo rzeczywiście daje jej tyle ile taki piłkarz powinien, ale kurczę oni w 3 lata doszli do 3 finałów na 3 ważnych turniejach i w żadnym z nich moim zdaniem nie byli słabsi od przeciwnika i przegrali raz przez bramkę 4 min przed końcem drugiej dogrywki !!! i dwa razy podczas loterii karnych !!! To nie jest tak, że Argentyna gra słabo i nic nie osiąga bo dojście do 3 finałów i przegrana w każdym z nim w takich okolicznościach jakie miały miejsce nie można traktować w kategorii słabych występów czy kompletnego braku wyników,tylko ogromnego pecha.

3

Mi się wydaję, że Leo podjął tę decyzję o zakończeniu kariery reprezentacyjnej pod wpływem chwili, negatywne emocje i frustracja po kolejnym przegranym finale wzięły górę, ale myślę, że Messi jeszcze zmieni decyzję. Przemyśli na spokojnie, na chłodno, porozmawia ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi, i wydaje mi się, że podejmie jeszcze jedno wyzwanie w koszulce Argentyny pt. "Rosja 2018".

0

Po co ma coś udowadniać jakimś debilom jeszcze swoim kosztem ? I tak za kilka lat każdy doceni jego grę i to co próbował dla tej reprezentacji zrobić, a tak przynajmniej będzie miał jeszcze szansę w końcu sięgnąć po upragniony puchar.

0

Moim zdaniem Leo powinien wziąć udział jeszcze w tych eliminacjach i w MŚ w 2018 roku, pokazać tym "kibicom" niedowiarkom, że się nie poddał mimo takiego pecha i 3 przegranych finałów oraz mimo ciągłej i niezasłużonej krytyki, pokazać że będzie walczył do końca za Argentynę mimo, że ta nie "walczy" o niego. Dojdzie Dybala, a to będzie spore wzmocnienie, może to będzie ten element, którego brakuje w ataku Albicelestes, może kontuzje też w końcu ominą zawodników takich jak Di Maria i podczas turnieju nikt nie wypadnie z powodu jakiegoś urazu i uda im się wystawić wszystko to co mają najlepsze, no i może w końcu będą mieli trenera takiego na jakiego Argentyna zasługuje. Głęboko wierzę, że tak będzie i po tylu niepowodzeniach warto będzie jeszcze raz podnieść się z kolan i wznieść w górę puchar MŚ.

2

O co biega ?

0

Aguero i Mascherano też zakończyli karierę reprezentacyjną ? Rozumiem, że to w ramach solidarności z Leo ? Czy jak ? Ocb ?

5

Gdyby Higuain strzelił, nie byłoby karnych...

1

Hahahah dopiero teraz zobaczyłem Higuaina kolejną setkę zmarnowaną w kolejnym finale.... Nienawidzę gościa... Mógł dać Argentynie tryplet...

21

2014 - przegrany finał MŚ po bramce w 116 minucie.

2015 - przegrany finał CA po rzutach karnych.

2016 - przegrany finał CA po rzutach karnych.

To nie jest tak, że Argentyna osiąga kiepskie wyniki, że gra słabo. To nie jest tak, że Leo nie ciągnie tej drużyny. Brakuje tutaj po prostu zwykłego piłkarskiego szczęścia bo równie dobrze moglibyśmy dzisiaj mówić o tryplecie Albicelestes po zdobyciu MŚ i 2x CA. Jak ważne jeszcze piłkarskie szczęście chyba każdy wie i niestety omija ono szerokim łukiem Argentynę.

0

Koniec.... Juz nie odrobią.... Jakas klątwa Argentyny.... Nie wierze.....

3

Proszę niech do Argentyny sie szczęście uśmiechnie !!!

6

Jezeli kibicujesz Barcelonie to musisz lubić Messiego. Jezeli lubisz Leo to musisz mu dobrze życzyć. Jezeli mu dobrze życzysz to dlaczego kibicujesz dzisiaj Chile ? Pytanie do użytkowników którzy nie są dzisiaj za Albicelestes. Dla mnie to jest niepojęte, ale no każdy kibicuje komu chce :/

0

Teraz to i ZDF mi nie działa.... Boże piep**ne burze, u mnie już się zbiera, zaraz pewnie się zacznie małe piekiełko.... Upał, burza, upał, burza = gó**o, a nie lato.....

0

Tylko ja mam sam dźwięk ?

0

Znowu radio zamiast TV.....

0

Po 1/8 stawiam pieniążki na Portugalię, że wygra Euro. Jak nie wygrają to będę się niesamowicie cieszył, a jak jakimś cudem wygrają to przynajmniej wygrana kasa osłodzi mi widok Ronaldo odbierającego puchar.

16

Nie może być 25 stopni, słoneczko, chmurka gdzieś i czasem deszczyk spokojny. Musi być piep**ny upał jak cholera, a później burze, gradobicia i masakryczne ulewy....

0

Wiecie gdzie mogę w sts obstawić kto wygra Euro ? Bo nie mogę znaleźć.

2

Nie mam obrazu na Polsacie.....

0

Zdrowie gospodasza :D

0

Ale zanurkował typ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?