bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatni mecz z Litwą był początkiem całkowitej zmiany gry polskiej reprezentacji. To od tego meczu zaczęła sie piękna droga do Euro i wielkie nadzieje. Oby tylko na meczu z Litwa dzisiaj to sie nie skończyło :P
7
Dwa bardzo udane lata Luisa Suareza na Camp Nou.
5
Trochę przekombinowana. Taką klasyką mogliby grać i byłoby super. https://i.ytimg.com/vi/OD45dE3h4LY/maxresdefault.jpg
1
1 punkt w lidze typerów za Peru i 1 za Wenezuelę... tragedia :D Nie wiem czy to ja typuje tak frajersko czy te wyniki to w dużej mierze niespodzianki.
0
Mam dokładnie tak samo :D Jak Messi nie zagra to nawet nie chce mi się oglądać Argentyny, ale zapewne tego czy Leo zagra czy nie dowiemy się podczas meczu bo na ławce raczej się znajdzie jak nie zagra w pierwszym składzie.
0
Nie nie, nic z tych rzeczy, nic nie zmieniałem u siebie. To tutaj chyba coś się porypało i to nie tylko u mnie ten problem z tego co czytam :/
0
Mam dokładnie to samo od wczoraj. Na mobilnej oczywiście.
0
Nokia Lumia 530, system Windows. Problem mam od wczoraj wieczorem, a wcześniej wszystko było dobrze nawet po zmianie mobilnej na nową.
1
Do redakcji: Ponawiam pytanie, co się dzieje jezeli na mobilnej nie moge odpowiadać na komentarze ani ich polecać ? Jak klikam któraś opcję to wyrzuca mnie na sama górę ekranu i nic wiecej. O co chodzi ? A jeszcze dwa dni temu wszystko bylo ok.
0
Na mobilnej nie mogę odpowiadać na komentarze ani polecać ich... Jak klikam któraś z tych opcji to wyrzuca mnie na sama górę La Rambli. Ktos ma podobny problem ?
0
Jestem na telefonie i jak klikam opcje "odpowiedz" to wyrzuca mnie na sama górę do "dodaj komentarz". Ktos ma podobnie ? Ocb ? Nie mogę odpowiedzieć na komentarz.
11
Paliłem 4 lata można powiedzieć regularnie, 2-3 dni przerwy od palenia to max. a wydawało się, że długo. Co mogę powiedzieć ? Ludzie mówią, że to nie twardy narkotyk i że nie szkodzi. Może nie twardy, ale szkodzi, wiem po sobie, człowiek staje się leniwy, apatyczny, po pewnym czasie już nie ma tego efektu co na początku, że błogi stan i super humor, z czasem efekt jest odwrotny, człowiek zamyka się w sobie, następuje alienacja. W końcowej fazie palenia nie sprawiało mi to już kompletnie żadnej przyjemności, po zażyciu najchętniej zamykałem się w pokoju sam, bałem się ludzi, miałem różne lęki, nie polecam :/ Obecnie 7 lipca minie rok od kiedy rzuciłem to gó*no i jestem z tego bardzo dumny. Pozdrawiam ;) Co do legalizacji to uważam, że powinna być absolutnie legalna bo kto chce to i tak znajdzie "dojście" a przy obecnym rynku jest wiele wiele ścierwa, które marihuanę przypomina, ale tylko z nazwy, jakieś syntetyki polewane Bóg wie czym, żeby tylko był mocniejszy kop, a przy legalnej uprawie wszystko byłoby bardziej naturalne i mniej szkodliwe.
2
Nie. Pewnie nie zapisałeś.
1
Z tamtego grona jedynie :D
5
Profesjonalnym aktorem jest jedynie Cristiano.
0
Czyli wstaję o 4 i liczę, że Leo jak nie w pierwszym składzie to z ławki wskoczy po przerwie.
0
Oficjalnie: 20 sierpnia na gali UFC 202 rewanż Conor McGregor vs Nate Diaz, czyli na razie koniec plotek o walce Conora z Floydem Mayweatherem.
1
http://www.elheraldo.co/deportes/james-no-jugara-ante-paraguay-264680
16
Uczy się w klubie od najlepszych ( ͡° ͜ʖ ͡°).
46
James w pierwszy meczu CA bezczelnie zanurkował i przy upadku doznał kontuzji, która wyklucza go z kolejnego meczu, geniusz !
0
Za mało enterów, nieczytelne :/
18
Ale cisnę w lidze typerów !!! Trafiłem jedynie Peru i to za 1 punkt.... Dramat.
15
Jestem poetą… Jestem poetą… Widzę pole, po polu chodzi rolnik. A co robi rolnik? No, no rolnik sieje. A co on sieje? No więc idąc tokiem rozumowania mojego przyjaciela Tadeusza Norka on sieje bociany prawda?! Bociany rosną sobie… przychodzi Wiosna… słońce grzeje… Bociany wzrastają, najpierw są zielone, potem bociany zakwitają… Potem przychodzi lato prawda?! Przychodzą żniwa!… Rolnik wychodzi w pole, aby skosić te bociany i zastanawia się kosząc te bociany ile kwintali bocianów z hektara zbierze prawda?!
17
Kurczę było tak fajnie tutaj dyskutować, a podejrzewam, że za kilka dni ta strona zmieni się w piłkarskie demotywatory.
11
Moim zdaniem bezsensu zmiana, że gify i obrazki pojawiają tutaj w komentarzach. Najlepiej jak był link, wszystko było przejrzyste, kto chciał zobaczyć to sobie klikał i wszystko było cacy, a nawet nie chce myśleć co będzie za kilkanaście godzin czy dni tutaj, same obrazki i gify, a zapewne większość z nich stara jak świat.
1
Jak nie zagra to dla mnie CA zacznie się za tydzień dopiero w kolejnym meczu Argentyny :/ A nie chce mi się tyle czekać na meczyk, a znowu inne mnie nie interesują :/
1
Oby oby bo już nie mogę się doczekać meczu, a bez Leo nie oglądam bo to nie to samo :/
0
Czemu mi się nie pokazuje obrazek większy ? :D
4
Ja lubię w zimę.
0
Wiadomo coś z Leo ? Są szanse, że zagra z Chile ?