blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Laporta.
0
@AmigoBlancos Wygląda solidnie.
8
@Luciano99 Opinia, @AmigoBlancos?
@macio_944 Od Ciebie, tylko myślałeś, że wpłacasz na zrzutkę dla @Kessiego.
@Faro @Stinger_ @Kgorecki2500
3
@Hosh Opinia, @Kessie?
@Bolton
3
No to rasizm.
3
@Luciano99 Podobnie znokautowałeś dłoń @Frimponga za Orlenem wczoraj.
@Kessie
2
@Adran360 No jednak Joao Pedro ma kilka lat doświadczenia w PL. Nie traktowałbym go, jak nową generację.
14
Roque z golem.
@Adran360 @escarabajo @mekston @Kessie @Kapitan hawk @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Comentateiro
0
@partymaker No może szedłbym w takie porównanie, ale początek ma super w Bournemouth.
5
@Filipem Może spożywa alkohol, jak @Luciano99 z @Kessiem.
23
Laporta. Doceniasz też aryjską aparycję Hansiego, @Bolton?
@Kessie @BORO_12 @Adran360 @ViscaelBarca2007 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro
0
@blakkudium
Może nie ma śmieciarki, ale też spoko edycje.
7
Kane.
Kolejny raz, Rayan pokazuje się z dobrej strony.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro
4
@kundee Potem @Kessie leci po wódkie na stację.
2
@AmigoBlancos Zdrówka.
1
@Cyzix Może ktoś zrobi. Warto poczekać do rana.
14
Tak.
7
Dryblujący Haaland.
Lookman.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
2
xG Man City i Newcastle.
6
Dzisiaj punkt dla jebaczy Alvareza, @ViscaelBarca2007 .
@BORO_12 @Adran360 @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Bolton
2
@misterio Opinia @fart, @JanZagloba, @KRISU77, @FcPortoFan1999?
2
@ViscaelBarca2007 Czy chodzi o przełamanie z trust the process?
1
@ViscaelBarca2007 Wygrana w LM?
1
@ViscaelBarca2007 Jakby Spurs spadło, to byłoby paru fajnych grajków do wyciągnięcia.
@BORO_12 @Adran360
0
@Luciano99 W sumie był karny.
6
Świetny początek Lookmana w Atletico.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
6
@Popitek12 Opinia @Kessie, @BulaKG?
@mekston @Lanosss
2
@Stinger_ Tym bardziej, do kadry go, @FcPortoFan1999?
@mekston @Adran360 @Kapitan hawk
3
Tak.
@CurryTheGoat30 @BorzyKrzys @escarabajo @Adran360
4
@Stinger_ Według mnie tak, ale to pytanie do @FcPortoFan1999. Do kadry go?
@mekston @Adran360 @Kapitan hawk