11

@Bolton Jebacze Alvareza na posterunku.

@ViscaelBarca2007 @Eklerek @Kessie @BORO_12 @Adran360

5



Ciekawe, że Lookman na ławce zaczyna.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

0



McKennie.

@BorzyKrzys @CurryTheGoat30

4

@AmigoBlancos Aż chce się żyć.

3

@Dankho94isback Chyba tak. Opinia, @BulaKG?

@Kessie

13



Brazylia.

@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Lanosss @Comentateiro

2

@Messibestplayerintheworld No to akurat było do przewidzenia. Od początku trochę to śmierdzi, jak próba wynegocjowania lepszego kontaktu w Interze.

11



Griez.

@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Kessie @MirusAmisz @Lanosss @Giwera @BORO_12 @ViscaelBarca2007

1

@BORO_12 No jakby szedł do tych 10-12 mln € brutto, to byłoby super.

8



Rash.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@Arkon No raczej cena za niego wynosiłaby pewnie ok. 60 mln €. Ciekawe, czy w ogóle się nim interesują.

1

@Arkon Doku jeszcze się nie wyleczył do końca chyba.

2

@gumaz Skorzystam, bo @Kessie nie odróżnia 10 zł od 100 zł, więc jechałbym prawie za darmo.

1

@Kgorecki2500 Znam ten ból.

16



Boca Juniors jest w kontakcie z otoczeniem Dybali w sprawie transferu latem.

Roma chciałaby przedłużyć z nim kontrakt, oferując niższą pensję.

@mekston @Messibestplayerintheworld @Lionel_Messi10 @escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @Giwera @MirusAmisz @Lanosss

2

@BORO_12 Temat Vareli chyba dalej jest żywy, więc to byłby kolejny LS.

1

@Arkon w potężnym Bayernie*

Deco ma dobre oko, co do profilu zawodnika. Problem w tym, że Diaz kosztowałby ok. 70 mln €. Z resztą, Bastoni podobnie.

Doku byłby kozakiem na LS, ale raczej niemożliwy transfer, zwłaszcza, że złapał formę mutant.

Scenariusze, co do napastnika mogą być różne, ale gdyby Lewy odszedł, to wykup Rasha, dokupienie fajnego LS (może kogoś innego jeszcze wykombinują, bo nieoczywistych opcji może być jeszcze więcej) i ogarnięcie takiego Budimira, w roli Luuka, byłoby fajnym posunięciem.

Teraz sobie tylko gdybam, ale jest kilka możliwości, co do konstrukcji ataku.

4

@Kessie Kupisz sobie takie same klapki?

22



Dzisiaj fajnie nóżka chodziła.

3

@Arkon potężnego Bayernu*

Oni bardziej celowali w Gakpo, a Martinelli był chyba ich planem B lub C. Wszystko zależałoby od ceny. Ja akurat go lubię, bo umie w drybling, a tego mi brakuje często po lewej stronie. Rash jest spoko i wykupiłbym go nawet, jako opcja poszerzenia składu, bo daje radę na LS/PS i, od biedy, na 9tce mógłby pomóc.

@Comentateiro @mekston @Lanosss

0

@Arkon Dlatego też napisałem Martinelli'ego, bo sytuacja kontraktowa i klubowa mogłaby sprawić, że byłby do wyjęcia w ok. pieniądzach.

1

@FcPortoFan1999 Jest napisane, że to "man".

13



Tylko @Luciano99 ma podobne szczęście w bukmacherce.

@Kessie @macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @Bocheno1 @Comentateiro

1

@Arkon Diomande, który kosztowałby pewnie 70 mln €, też byłby spoko, bo gra na obu skrzydłach. Fofana z OL brzmi całkiem git, bo cena nie musiałaby być wygórowana.

Sam widziałbym też Martinelli'ego, którego kontrakt wygasa w 2027 roku, więc nie musiałby kosztować fortuny. Może to lekki jeździec bez głowy, ale brakuje mi wiatraka na LS.

1

@FcPortoFan1999 No hipotetycznie.

7



Abdelkarim.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

0

@FcPortoFan1999 A gdyby Porto nie miało marcowych meczy, to do kadry go wtedy?

5

0

@FcPortoFan1999 Czemu nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?