blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Stary @Luciano99 i robot po tygodniu.
@Kessie @macio_944 @Kozinho. @Bocheno1 @tomek8756 @Frimpong @Comentateiro
14
Moretto podał dalej wpis o transferze definitywnym Rasha.
Kolejne źródło, obok Ferrana Olive, podaje, że Barcy brakuje ok. 12 mln €, aby wrócić do reguły 1:1.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Encore @DonCarletto
1
@Derean Jeśli ma to być rozbite na 3 raty, to niekoniecznie.
28
To chyba nie pozostaje nic innego, jak do kadry go, @FcPortoFan1999?
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Hosh
13
Według Soso, Barca osiągnęła porozumienie z Rashfordem. Miałby podpisać 3-letni kontrakt i zarabiać 12 mln € brutto rocznie + bonusy.
Kolejne źródło mówi, że Barca miałaby zapłacić za Rasha 30 mln € w 3 ratach.
Hainer o regule 50+1.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @Encore @DonCarletto
5
@Kessie Przecież to @Frimpong jest fanem stawiania FIFY Online.
@AmigoBlancos
15
Do kadry ich, @FcPortoFan1999?
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Hosh
4
@Popitek12 Siedzisz na sofie w galerii, popijając szklaneczkę whisky z 2 kostkami lodu i obczajając duperky w Balenciaga, Popeusz?
@mekston @Kessie @Lanosss
3
Mogłeś zjeść te przeterminowane jogurty, @Kessie.
3
@BorzyKrzys Opinia @BulaKG, @Kessie?
0
@mekston W tym sezonie musi zdobyć mistrzostwo Arabii.
5
@MirusAmisz Opinia, @Bolton?
@Kessie
4
@LaSagradaFamilia Na pewno Barca nie może zlekceważyć Newcastle, bo w LM to zupełnie inna ekipa, dodatkowo Gordon dowozi.
Sam jestem zadowolony z losowania, ale nie dlatego, że uważam Newcastle za słabe, ale wolę ich niż PSG, które może sobie śmiało grać na pół gwizdka w Ligue 1 i skupić się na LM.
Pozycja Newcastle w lidze to akurat dobra wiadomość dla Barcy, bo nie mają akurat takiego luksusu, jak PSG, żeby odpuścić Premier League, co też się wiąże z ewentualnym wyeksploatowaniem.
5
@Kgorecki2500 Cytując @Popitek12: Zgłoszone.
@mekston @Lanosss
23
Raków wytoczył ciężkie działa.
@FcPortoFan1999 @Kessie @Luciano99 @macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @Adran360 @escarabajo @Kapitan hawk @Bocheno1
3
Widzisz @Comentateiro? @Kessie już się nauczył, że potężny Bayern jest potężny. Natomiast, Tobie kolejny raz się już zapomniało o tym. Żądam sprostowania i przeprosin za wtopę.
@mekston @Lanosss
2
@Eklerek Widzę, że to zachęta dla @Kessiego.
2
@AmigoBlancos https://zapodaj.net/plik-eh7i3u6GR2
Tak.
0
Thuram.
4
@DragonxNF Najważniejsze, że wszystko już git.
4
https://x.com/Footy_Headlines/status/2027167564195889511
Retro Nike.
@PatrychoO
6
Lingard.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Lanosss @Giwera @Comentateiro
3
@Adran360 Opinia, @mekston?
@Lanosss
3
@Luciano99 W takim razie, jaki zespół jest jak @Kessie?
5
TV.
19
Messi.
Potężny Bayern interesuje się też Nijstadem (łączonym z Barcą).
Goretzka chciałby ok. 13 mln € brutto.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @mekston @Lanosss
15
Tak.
@Kessie @Luciano99 @macio_944 @Bocheno1 @tomek8756 @Kozinho.
4
Świder wykorzystał karnego. Do kadry go, @FcPortoFan1999?
@mekston @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo
2
@Eklerek Opinia @BulaKG, @Kessie?
5
Tak.