11



Stary @Luciano99 i robot po tygodniu.

@Kessie @macio_944 @Kozinho. @Bocheno1 @tomek8756 @Frimpong @Comentateiro

14



Moretto podał dalej wpis o transferze definitywnym Rasha.



Kolejne źródło, obok Ferrana Olive, podaje, że Barcy brakuje ok. 12 mln €, aby wrócić do reguły 1:1.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Encore @DonCarletto

1

@Derean Jeśli ma to być rozbite na 3 raty, to niekoniecznie.

28



To chyba nie pozostaje nic innego, jak do kadry go, @FcPortoFan1999?

@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Hosh

13



Według Soso, Barca osiągnęła porozumienie z Rashfordem. Miałby podpisać 3-letni kontrakt i zarabiać 12 mln € brutto rocznie + bonusy.



Kolejne źródło mówi, że Barca miałaby zapłacić za Rasha 30 mln € w 3 ratach.



Hainer o regule 50+1.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @Encore @DonCarletto

5

@Kessie Przecież to @Frimpong jest fanem stawiania FIFY Online.

@AmigoBlancos

15



Do kadry ich, @FcPortoFan1999?

@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Hosh

4

@Popitek12 Siedzisz na sofie w galerii, popijając szklaneczkę whisky z 2 kostkami lodu i obczajając duperky w Balenciaga, Popeusz?

@mekston @Kessie @Lanosss

3



Mogłeś zjeść te przeterminowane jogurty, @Kessie.

3

0

@mekston W tym sezonie musi zdobyć mistrzostwo Arabii.

5

4

@LaSagradaFamilia Na pewno Barca nie może zlekceważyć Newcastle, bo w LM to zupełnie inna ekipa, dodatkowo Gordon dowozi.

Sam jestem zadowolony z losowania, ale nie dlatego, że uważam Newcastle za słabe, ale wolę ich niż PSG, które może sobie śmiało grać na pół gwizdka w Ligue 1 i skupić się na LM.

Pozycja Newcastle w lidze to akurat dobra wiadomość dla Barcy, bo nie mają akurat takiego luksusu, jak PSG, żeby odpuścić Premier League, co też się wiąże z ewentualnym wyeksploatowaniem.

5

@Kgorecki2500 Cytując @Popitek12: Zgłoszone.

@mekston @Lanosss

23



Raków wytoczył ciężkie działa.

@FcPortoFan1999 @Kessie @Luciano99 @macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @Adran360 @escarabajo @Kapitan hawk @Bocheno1

3

Widzisz @Comentateiro? @Kessie już się nauczył, że potężny Bayern jest potężny. Natomiast, Tobie kolejny raz się już zapomniało o tym. Żądam sprostowania i przeprosin za wtopę.

@mekston @Lanosss

2

@Eklerek Widzę, że to zachęta dla @Kessiego.

0



Thuram.

4

@DragonxNF Najważniejsze, że wszystko już git.

6



Lingard.

@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Lanosss @Giwera @Comentateiro

3

3

@Luciano99 W takim razie, jaki zespół jest jak @Kessie?

5



TV.

19



Messi.



Potężny Bayern interesuje się też Nijstadem (łączonym z Barcą).



Goretzka chciałby ok. 13 mln € brutto.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @mekston @Lanosss

15



Tak.

@Kessie @Luciano99 @macio_944 @Bocheno1 @tomek8756 @Kozinho.

4

Świder wykorzystał karnego. Do kadry go, @FcPortoFan1999?

@mekston @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo

2

5



Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?