blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Do Milan Futuro go?
@takisobiektos @michaleu @Karol145 @Giwera @Kessie
1
@mekston https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16602641#comment-16602647
Nawet napisałem podobny komentarz.
2
@TR3YWAY Dla mnie git.
1
@Frimpong Ogólnie, gość mógłby śmiało bronić w ekipie na poziomie LE lub LM, a kisi się w betonowym Evertonie.
1
Alvarez 1:0 @ViscaelBarca2007 @ dumny reprezentant jebaczy Alvareza.
4
https://x.com/ad6xn/status/2027864493854695506
https://x.com/ad6xn/status/2027864702953328657
@ViscaelBarca2007 jednak do Barcy go.
5
@Popitek12 Nie powstrzymasz jebaczy Alvareza, Young Popeusz.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @mekston @Kessie @Eklerek @Bolton
37
Może jednak Lewy był na spalonym?
5
@ViscaelBarca2007 Masz już przygotowaną dogłębną analizę Alvareza?
@BORO_12 @Adran360 @Eklerek @Kessie @Bolton
2
@Eklerek Gordon w LM to kozak. Może Arteta celuje w LM. Trust the process.
@Frimpong Może wygra Carabao. Zawsze to jakiś krok do przodu.
@Kessie @Czajka90
5
@Joe_Barbaro Orlen United. A ich skład:
@Kessie @Frimpong @Luciano99.
Trener w postaci @Comentateiro.
11
Zadowolony jesteś z koszulki, @Bolton?
@Kessie @Comentateiro
1
@kubix05 No dlatego nie gra samymi młodymi, ale może 1-2 może zaczynać w każdym meczu.
4
@Eklerek Pewnie @BulaKG obejrzałby ten unboxing z włączonym Ray Tracingiem.
@Kessie
2
@Eklerek Opinia @BulaKG, @Kessie?
5
Co za sk*rwiel.
2
@July_6_BcN @Toretto Wywalczył też rzut wolny.
5
Brawo. Trossard pewnie musi być dumny z wujka.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore @BORO_12 @Adran360 @ViscaelBarca2007
0
@kubix05 Taka liga, że Lucho może śmiało dawać szansę młodym.
7
Fajny gol Felixa.
Edit: Jednak to samobój.
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Kessie @MirusAmisz @Giwera @Lanosss
6
@Luciano99 To dlatego, Wasza firma wystawiła sofę na OLX?
12
Ale, że penalti spudłował?
@Popitek12 @mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Lanosss @Giwera
3
Potężny Bayern na 3-2.
0
@VamoSBarca88 Racja. Poprawione.
2
https://x.com/i/status/2027826369267118496
BVB na 2-2.
2
@Adran360 W sumie ciężko dzisiaj Schlotterbecka ocenić, bo powinien dostać czerwo, sprokurował karnego, ale strzelił też gola.
7
@Luciano99 Opinia @July_6_BcN, jako była dziewczyna @Kessiego?
@mekston @Lanosss @Kozinho. @macio_944 @tomek8756
2
https://x.com/imov_5/status/2027822241782661242
Penalty a favor del Real Madrid.
Potężny Bayern na 2-1.
7
@ViscaelBarca2007 Czy, jako dumny reprezentant jebaczy Alvareza, jesteś usatysfakcjonowany składem Atletico?
@Eklerek @BORO_12 @Adran360 @mekston @Kessie @Bolton
5
Potężny Bayern na 1-1.