7



Do Milan Futuro go?

@takisobiektos @michaleu @Karol145 @Giwera @Kessie

1

2

@TR3YWAY Dla mnie git.

1

@Frimpong Ogólnie, gość mógłby śmiało bronić w ekipie na poziomie LE lub LM, a kisi się w betonowym Evertonie.

1

Alvarez 1:0 @ViscaelBarca2007 @ dumny reprezentant jebaczy Alvareza.

5

@Popitek12 Nie powstrzymasz jebaczy Alvareza, Young Popeusz.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @mekston @Kessie @Eklerek @Bolton

37



Może jednak Lewy był na spalonym?

5

@ViscaelBarca2007 Masz już przygotowaną dogłębną analizę Alvareza?

@BORO_12 @Adran360 @Eklerek @Kessie @Bolton

2

@Eklerek Gordon w LM to kozak. Może Arteta celuje w LM. Trust the process.

@Frimpong Może wygra Carabao. Zawsze to jakiś krok do przodu.

@Kessie @Czajka90

5

@Joe_Barbaro Orlen United. A ich skład:

@Kessie @Frimpong @Luciano99.

Trener w postaci @Comentateiro.

11



Zadowolony jesteś z koszulki, @Bolton?

@Kessie @Comentateiro

1

@kubix05 No dlatego nie gra samymi młodymi, ale może 1-2 może zaczynać w każdym meczu.

4

@Eklerek Pewnie @BulaKG obejrzałby ten unboxing z włączonym Ray Tracingiem.

@Kessie

2

5



Co za sk*rwiel.

2

@July_6_BcN @Toretto Wywalczył też rzut wolny.

5



Brawo. Trossard pewnie musi być dumny z wujka.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore @BORO_12 @Adran360 @ViscaelBarca2007

0

@kubix05 Taka liga, że Lucho może śmiało dawać szansę młodym.

7





Fajny gol Felixa.

Edit: Jednak to samobój.

@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Kessie @MirusAmisz @Giwera @Lanosss

6

@Luciano99 To dlatego, Wasza firma wystawiła sofę na OLX?

12



Ale, że penalti spudłował?

@Popitek12 @mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Lanosss @Giwera

3



Potężny Bayern na 3-2.

0

@VamoSBarca88 Racja. Poprawione.

2

2

@Adran360 W sumie ciężko dzisiaj Schlotterbecka ocenić, bo powinien dostać czerwo, sprokurował karnego, ale strzelił też gola.

7

2

https://x.com/imov_5/status/2027822241782661242

Penalty a favor del Real Madrid.



Potężny Bayern na 2-1.

7

@ViscaelBarca2007 Czy, jako dumny reprezentant jebaczy Alvareza, jesteś usatysfakcjonowany składem Atletico?

@Eklerek @BORO_12 @Adran360 @mekston @Kessie @Bolton

5



Potężny Bayern na 1-1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?