3

0

@mekston W tym sezonie musi zdobyć mistrzostwo Arabii.

5

4

@LaSagradaFamilia Na pewno Barca nie może zlekceważyć Newcastle, bo w LM to zupełnie inna ekipa, dodatkowo Gordon dowozi.

Sam jestem zadowolony z losowania, ale nie dlatego, że uważam Newcastle za słabe, ale wolę ich niż PSG, które może sobie śmiało grać na pół gwizdka w Ligue 1 i skupić się na LM.

Pozycja Newcastle w lidze to akurat dobra wiadomość dla Barcy, bo nie mają akurat takiego luksusu, jak PSG, żeby odpuścić Premier League, co też się wiąże z ewentualnym wyeksploatowaniem.

5

@Kgorecki2500 Cytując @Popitek12: Zgłoszone.

@mekston @Lanosss

23



Raków wytoczył ciężkie działa.

@FcPortoFan1999 @Kessie @Luciano99 @macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @Adran360 @escarabajo @Kapitan hawk @Bocheno1

3

Widzisz @Comentateiro? @Kessie już się nauczył, że potężny Bayern jest potężny. Natomiast, Tobie kolejny raz się już zapomniało o tym. Żądam sprostowania i przeprosin za wtopę.

@mekston @Lanosss

2

@Eklerek Widzę, że to zachęta dla @Kessiego.

0



Thuram.

4

@DragonxNF Najważniejsze, że wszystko już git.

6



Lingard.

@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Lanosss @Giwera @Comentateiro

3

3

@Luciano99 W takim razie, jaki zespół jest jak @Kessie?

5



TV.

19



Messi.



Potężny Bayern interesuje się też Nijstadem (łączonym z Barcą).



Goretzka chciałby ok. 13 mln € brutto.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @mekston @Lanosss

15



Tak.

@Kessie @Luciano99 @macio_944 @Bocheno1 @tomek8756 @Kozinho.

4

Świder wykorzystał karnego. Do kadry go, @FcPortoFan1999?

@mekston @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo

2

5



Tak.

2

@esem91 Kolejny raz, Zibi o krok przed wszystkimi.

2

@FcPortoFan1999 Dobrze wiedzieć.

3

@FcPortoFan1999 A gdyby nie bywał, to do kadry go?

@mekston @escarabajo @Adran360 @Kapitan hawk

6



Podwaliny pod transfer latem?

@BorzyKrzys @CurryTheGoat30 @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

6



Ewentualna baza Polski.

@FcPortoFan1999 @escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Stinger_

0



Pedri, Bruno, Rodri.

12







Tak.

3

@Bolton Obaj wiemy, że chodzi Ci o Adolfa H.

@Kessie @Comentateiro

1

@Frimpong chyba Cię wyzywa za Orlen, @Kessie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?