blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BorzyKrzys Opinia @BulaKG, @Kessie?
0
@mekston W tym sezonie musi zdobyć mistrzostwo Arabii.
5
@MirusAmisz Opinia, @Bolton?
@Kessie
4
@LaSagradaFamilia Na pewno Barca nie może zlekceważyć Newcastle, bo w LM to zupełnie inna ekipa, dodatkowo Gordon dowozi.
Sam jestem zadowolony z losowania, ale nie dlatego, że uważam Newcastle za słabe, ale wolę ich niż PSG, które może sobie śmiało grać na pół gwizdka w Ligue 1 i skupić się na LM.
Pozycja Newcastle w lidze to akurat dobra wiadomość dla Barcy, bo nie mają akurat takiego luksusu, jak PSG, żeby odpuścić Premier League, co też się wiąże z ewentualnym wyeksploatowaniem.
5
@Kgorecki2500 Cytując @Popitek12: Zgłoszone.
@mekston @Lanosss
23
Raków wytoczył ciężkie działa.
@FcPortoFan1999 @Kessie @Luciano99 @macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @Adran360 @escarabajo @Kapitan hawk @Bocheno1
3
Widzisz @Comentateiro? @Kessie już się nauczył, że potężny Bayern jest potężny. Natomiast, Tobie kolejny raz się już zapomniało o tym. Żądam sprostowania i przeprosin za wtopę.
@mekston @Lanosss
2
@Eklerek Widzę, że to zachęta dla @Kessiego.
2
@AmigoBlancos https://zapodaj.net/plik-eh7i3u6GR2
Tak.
0
Thuram.
4
@DragonxNF Najważniejsze, że wszystko już git.
4
https://x.com/Footy_Headlines/status/2027167564195889511
Retro Nike.
@PatrychoO
6
Lingard.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Lanosss @Giwera @Comentateiro
3
@Adran360 Opinia, @mekston?
@Lanosss
3
@Luciano99 W takim razie, jaki zespół jest jak @Kessie?
5
TV.
19
Messi.
Potężny Bayern interesuje się też Nijstadem (łączonym z Barcą).
Goretzka chciałby ok. 13 mln € brutto.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro @mekston @Lanosss
15
Tak.
@Kessie @Luciano99 @macio_944 @Bocheno1 @tomek8756 @Kozinho.
4
Świder wykorzystał karnego. Do kadry go, @FcPortoFan1999?
@mekston @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo
2
@Eklerek Opinia @BulaKG, @Kessie?
5
Tak.
2
@esem91 Kolejny raz, Zibi o krok przed wszystkimi.
2
@FcPortoFan1999 Dobrze wiedzieć.
3
@FcPortoFan1999 A gdyby nie bywał, to do kadry go?
@mekston @escarabajo @Adran360 @Kapitan hawk
6
Podwaliny pod transfer latem?
@BorzyKrzys @CurryTheGoat30 @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
6
Ewentualna baza Polski.
@FcPortoFan1999 @escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Stinger_
0
Pedri, Bruno, Rodri.
12
Tak.
3
@Bolton Obaj wiemy, że chodzi Ci o Adolfa H.
@Kessie @Comentateiro
1
@Frimpong chyba Cię wyzywa za Orlen, @Kessie.