2

1

3

0

0



Atletico również obserwuje sytuację Merino w RSSS.

0



W Panamie nowe koszulki są już w sprzedaży.

1

@mekston Bramka palce lizać.

0

@FcPortoFan1999 Nie znam dokładnego losowania. Tutaj musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto bardziej ogarnia te sprawy.

0

@mekston Dlatego podkreśliłem, odpadnięcie w 1/8 w słabym stylu, bo mecze towarzyskie w ich wykonaniu były bardzo przeciętne.

0

@mekston Zależy, kogo trafią w 1/8, ale na papierze, tak, bo nadal jest to solidna reprezentacja i obrońca tytułu.

0

@FcPortoFan1999 No to powiedzmy, że brak ich udziału w 1/4 uznam za rozczarowanie.

1

@FcPortoFan1999 Co liczę, jako rozczarowanie? Brak awansu z 3 miejsca (4 z 6 ekip awansuje, a top2 w ich grupie grupie, typuję Hiszpanię i Chorwację) lub odpadnięcie w 1/8 w słabym stylu.

@mekston No nie ma szału, ale pierwsza jedenastka to nadal potencjał na minimum 1/4 i to powinno być ich optimum.

1

@FcPortoFan1999 Podobnie, jak @MesQueUnClub_87 obstawiam Włochów. Obrońcy tytułu, a forma dość średnia.

0

@takisobiektos Pewnie chodzi o to, że Nico obskoczy oba skrzydła.

0

@abram3k Oby moc przyjaźni tutaj zadziałała.

1

@Lionel_Messi10 Yoro pewnie byłby wprowadzany jak Camavinga. Epizody w pojedynczych meczach, a potem do pierwszego składu za np. Rudigera (luźny przykład), gdy mu wygaśnie kontrakt. Romero to raczej zawodnik na już do 1 składu. Nie wiem, jak Real to sobie ułoży, ale Yoro to też byłby sensowny ruch.

0

@takisobiektos Nie wykluczam tego. Podobnie pewnie będzie z Daviesem i pojawiały się plotki o TAA też.

1

@Lionel_Messi10 Widziałem to wczoraj. Cena pewnie byłaby dość podobna do Yoro.

@escarabajo Benzemie będzie raźniej, to może nie będzie tak zlewać tej Arabii.

0

@Faro Czytałem. Ma to sens, bo 60 mln € (tyle chce Lille) za gościa z rocznym kontraktem, to za dużo.

@Mixtape Man Utd, PSG i chyba Liverpool chcą go też i raczej bardziej byliby skłonni do zapłacenia 60 mln €, które chce Lille.

@Gall Póki im się to sprawdza, to raczej to nic ryzykownego dla Realu.

1



Inspirował się Grześkiem Krychowiakiem w wyborze klubu.

Edit: Benzemą xpp

2



Oficjalka.

3



Lenglet nie spieszy się z opuszczeniem Barcelony.

2

@Adran360



Tutaj inne ujęcie gola.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub_87 Morata w podstawie jako kapitan i Joselu jako zadaniowiec. Jeszcze Ferran zagra na 9tce.

@escarabajo W Holandii jakiś wybór jest, ale czy to są klasowi napastnicy? Dodatkowo Brobbey ponoć wypadł z kadry. Zirkzee został powołany.



Thuram to ciekawy przykład, bo to też taki skrzydłowy/napastnik. Kolo Muani jest po bardzo przeciętnym sezonie w PSG.
Co do Richarlisona/Jesusa, to Richarlison kontuzja, a Jesus miał bardzo słaby sezon w Arsenalu, jeśli chodzi o liczby.

2

@MesQueUnClub_87 Rodrygo jakieś doświadczenie ma na 9tce, ale fakt, że wiele ekip nie ma klasowej 9tki. Przykład to: Niemcy, Holandia, Francja (Giroud już nie liczę, Mekambe to też bardziej skrzydłowy), Hiszpania i pewnie jeszcze kogoś pominąłem.

3



Raphinha od 1 min przeciwko USA.

0

@Emhyr Stuttgart raczej podzieli los Girony i największe gwiazdy odejdą. Nie ma w tym nic dziwnego, bo ceny zawodników w obu klubach są na takim poziomie, że wiele klubów może sobie pozwolić na ich zakup.

0

@FcPortoFan1999 Zbieżność nazwisk, podobny wygląd. To muszą być kuzyni.

@Emhyr Nie czasem z Bayernem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?