blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 No nawet są podobni.
@TaleOfUs To było do przewidzenia. Guirassy ponoć jest otwarty na transfer do BVB, Stiller łączony z Barcą.
3
de Ligt odchodzi? Jeszcze Taha mają ściągnąć.
1
AC Milan nawiązał pierwsze kontakty, aby spróbować pozyskać Matsa Wieffera (parę miesięcy temu był "łączony" z Barcą). Jest wyceniany na 20-25 mln €.
1
@tristan87 Tzn, twórca polubionego przez Ciebie posta chyba zobaczy Twój lajk, raczej chodzi o osoby trzecie, które ewentualnie odwiedzają Twój profil.
0
@barcelonaLM No to prawie może odetchnąć z ulgą.
@takisobiektos To pytanie do Muska.
4
https://x.com/CFC_Janty/status/1800992136185196681
Vinicius może odetchnąć z ulgą.
1
@Kapitan hawk Jest na stażu jako dyrektor sportowy. Dopiero się uczy.
2
Gwałtowne spowolnienie negocjacji pomiędzy Al-Nassr a Wojciechem Szczęsnym.
W ciągu ostatnich kilku godzin saudyjski klub prosił zarówno Juventus, jak i polskiego bramkarza o czas, wstrzymując się z ewentualnym zamknięciem operacji.
Na ten moment transakcja jest zablokowana.
1
Tah ma dołączyć do Bayernu.
0
@abram3k W przypadku Barcy, prawie robi wielką różnicę.
1
Maatsen i Zirkzee dowołani.
4
@Popitek12 Ansu Fatiego?
2
Wzmocnienie Bayeru.
6
Wygląda to fajnie.
1
@Pawlak1992
McDonald
Hamburger (takie 51 do 49, ciężki wybór)
Alkohol
Marvel
Netflix
Władca Pierścieni
La Bamba
Twitter
Android
PS
1
@Dexelele Jeszcze jest Eric i różowy Araujo, za których też można dostać nie najgorszy pieniądz.
6
@Emhyr To mnie właśnie zastanawia, co zrobią, jeśli nie wrócą do zasady 1:1.
@Aferzysta Transfer Guido na 99% upadł.
2
Zapowiada się ciekawe lato.
5
https://x.com/PushGoals/status/1800605514809983188
Felix z golem.
2
Porównanie Stillera i Zubimendiego.
0
@kigani Dokładnej wyceny nie znam. To tylko mój typ ceny za niego, ale sam Nico jest tańszą, młodszą opcją. Dodatkowo zna się z chłopakami z Barcy, więc miałby łatwiejszą aklimatyzację w klubie. Dlatego wolałbym jego transfer niż Diaza.
0
@kigani Ja akurat nie uważam Diaza za placka, bo to bardzo dobry skrzydłowy. Natomiast jestem zdania, że cena Diaza może wynieść 60-70 mln €? Osobiście, wolę Nico ze względu na wiek.
1
@escarabajo Była informacja kilka/kilkanaście dni temu, ze odchodzi z Atletico jako wolny agent.
1
@escarabajo Obstawiałbym kogoś z dwójki Morata/Correa. Depaya już nie ma, dojdzie też Omorodion, więc w napadzie wyglądałoby to tak: Morata/Correa, Omorodion, Dovbyk, Griezmann (w systemie 3-5-2 Cholo, gra jako 9tka).
2
Dovbyk zgodził się dołączyć do Atletico. Pozostaje im dogadać się z Gironą.
4
Porównanie Nico Williamsa i Luisa Diaza.
9
@JarekS "Czasy się zmieniają, ale Pan zawsze jest w komisjach".
0
@arasz1819 Poprawione.
0
https://x.com/c9eaf2dded/status/1800265750923637122
Zalewski na 2-1.
https://x.com/PushGoals/status/1800265736025407801
Weghorst z bramką.
0
@Culer9002 Dzięki. Poprawione.