0

@FcPortoFan1999 No nawet są podobni.

@TaleOfUs To było do przewidzenia. Guirassy ponoć jest otwarty na transfer do BVB, Stiller łączony z Barcą.

3



de Ligt odchodzi? Jeszcze Taha mają ściągnąć.

1



AC Milan nawiązał pierwsze kontakty, aby spróbować pozyskać Matsa Wieffera (parę miesięcy temu był "łączony" z Barcą). Jest wyceniany na 20-25 mln €.

1

@tristan87 Tzn, twórca polubionego przez Ciebie posta chyba zobaczy Twój lajk, raczej chodzi o osoby trzecie, które ewentualnie odwiedzają Twój profil.

0

@barcelonaLM No to prawie może odetchnąć z ulgą.

@takisobiektos To pytanie do Muska.

4



https://x.com/CFC_Janty/status/1800992136185196681

Vinicius może odetchnąć z ulgą.

1

@Kapitan hawk Jest na stażu jako dyrektor sportowy. Dopiero się uczy.

2



Gwałtowne spowolnienie negocjacji pomiędzy Al-Nassr a Wojciechem Szczęsnym.

W ciągu ostatnich kilku godzin saudyjski klub prosił zarówno Juventus, jak i polskiego bramkarza o czas, wstrzymując się z ewentualnym zamknięciem operacji.

Na ten moment transakcja jest zablokowana.

1



Tah ma dołączyć do Bayernu.

0

@abram3k W przypadku Barcy, prawie robi wielką różnicę.

1



Maatsen i Zirkzee dowołani.

4

@Popitek12 Ansu Fatiego?

2



Wzmocnienie Bayeru.

6



Wygląda to fajnie.

1

@Pawlak1992
McDonald
Hamburger (takie 51 do 49, ciężki wybór)
Alkohol
Marvel
Netflix
Władca Pierścieni
La Bamba
Twitter
Android
PS

1

@Dexelele Jeszcze jest Eric i różowy Araujo, za których też można dostać nie najgorszy pieniądz.

6

@Emhyr To mnie właśnie zastanawia, co zrobią, jeśli nie wrócą do zasady 1:1.

@Aferzysta Transfer Guido na 99% upadł.

2



Zapowiada się ciekawe lato.

5

2



Porównanie Stillera i Zubimendiego.

0

@kigani Dokładnej wyceny nie znam. To tylko mój typ ceny za niego, ale sam Nico jest tańszą, młodszą opcją. Dodatkowo zna się z chłopakami z Barcy, więc miałby łatwiejszą aklimatyzację w klubie. Dlatego wolałbym jego transfer niż Diaza.

0

@kigani Ja akurat nie uważam Diaza za placka, bo to bardzo dobry skrzydłowy. Natomiast jestem zdania, że cena Diaza może wynieść 60-70 mln €? Osobiście, wolę Nico ze względu na wiek.

1

@escarabajo Była informacja kilka/kilkanaście dni temu, ze odchodzi z Atletico jako wolny agent.

1

@escarabajo Obstawiałbym kogoś z dwójki Morata/Correa. Depaya już nie ma, dojdzie też Omorodion, więc w napadzie wyglądałoby to tak: Morata/Correa, Omorodion, Dovbyk, Griezmann (w systemie 3-5-2 Cholo, gra jako 9tka).

2



Dovbyk zgodził się dołączyć do Atletico. Pozostaje im dogadać się z Gironą.

4



Porównanie Nico Williamsa i Luisa Diaza.

9

@JarekS "Czasy się zmieniają, ale Pan zawsze jest w komisjach".

0

@arasz1819 Poprawione.

0

@Culer9002 Dzięki. Poprawione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?