blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Man City ponownie chce ruszyć po Paquetę.
0
https://x.com/tekkersfoot/status/1792263465576313093
Dublet Pedriego.
3
https://x.com/centregoals/status/1792262920971420064
Gol Pedriego.
0
@VegetaPolska Chyba sam Carlo mówił, że zagra Sutonator i Nacho chyba w finale?
3
https://x.com/centregoals/status/1792249320051544372
Osłabione Fenerbahce prowadzi z Galatą.
2
Ładna próba Raphinhii.
9
Gol Lewego, asysta Yamala.
0
https://x.com/sulema58184/status/1792236976222953719
Arsenal na 2-1.
0
https://x.com/4f1f0264f5/status/1792236662858097093
WHU na 2-3, ale pewnie będzie anulowany.
Edit: Anulowany, ręka Soucka.
2
Walka 2v2. Xavi i Agent vs Laporta i były szwagier.
2
https://x.com/4f1f0264f5/status/1792229472705323465
City na 3-1.
9
https://x.com/4f1f0264f5/status/1792219986506744100
Piękny gol Kudusa. WHU 1-2.
0
https://x.com/4f1f0264f5/status/1792219850510659946
Arsenal z wyrównaniem.
0
https://x.com/PushGoals/status/1792219363862348183
Live na 2-0.
4
https://x.com/4f1f0264f5/status/1792218895433994477
https://x.com/4f1f0264f5/status/1792219082432913492
Everton z prowadzeniem.
2
https://x.com/TransferSector/status/1792217761160048702
Live z prowadzeniem.
1
https://x.com/4f1f0264f5/status/1792213886474522733
Man City na 2-0.
3
https://x.com/SimplyGoal/status/1792213223376109582
Piękny gol Caicedo.
15
https://x.com/FurnessLet99007/status/1792209734566891636
Man City na 1-0.
0
@ElTomas Trochę w stylu naszej Ekstraklasy.
2
Składy Arsenalu i Man City.
4
https://x.com/PushGoals/status/1792195077399511386
Kozłowski z golem.
5
Piękny widok.
2
@Katalończyk 99 A na koniec, że Xavi zostaje na następny sezon.
0
Spotkanie Xaviego z Laportą zaplanowane jest na poniedziałek, choć nie jest wykluczone, że mogłoby się ono odbyć dzisiaj po meczu Barça - Rayo.
0
Lipsk naciska, aby zatrzymać Xaviego Simonsa na kolejny sezon.
3
https://x.com/TakeruCigarra/status/1791999006630891901
Barboza z ciekawym kopnięciem.
2
https://x.com/TakeruCigarra/status/1791992235816276425
Ale siadło Williamsowi.
0
@Encore Kurs na to pewnie 1,03, więc pewniaczek.
0
@VegetaPolska Waleczka i tak była świetna, więc raczej nie ma czego współczuć Furemu. Pewnie w przeciągu roku zrobią rewanż i wtedy się zobaczy.