blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Oby nie było tyle samo odcinków telenoweli z Xavim, co Mody na Sukces.
0
@Cule1234 Widząc ostatnią telenowelę z Xavim, to dopóki nie zobaczę oficjalki, to w nic nie uwierzę.
0
https://x.com/Live_event35/status/1791211095065039033
Dublet Fermina. Raków pewnie żałuje, że go odpuścili.
0
https://x.com/Live_event35/status/1791206168091623490
Ale fart.
0
@Emhyr A mógł podbijać Ekstraklasę z Rakowem.
0
https://x.com/Live_event35/status/1791200993004466446
Sytuacja Yamala.
0
Ale fart.
3
Gol Fermina.
6
https://x.com/tekkersfoot/status/1791191213158150516
Yamalek szaleje.
1
@Worny W obecnej sytuacji, ciężko wyjść z tego z twarzą. Pozostanie Xaviego to śmiech na sali, ale jego zwolnienie to również śmiech na sali.
7
Coraz mocniejsze źródła o tym mówią już.
0
@Emhyr Wieffer ma kontuzję, ale nie wiem, jak poważną. Jeśli nic groźnego, to szok, ze Koeman wybrał Wijnalduma na emeryturce.
@Ptasior +1. Zirkzee zasłużył na powołanie.
0
Kadra Francji na Euro.
1
Kadra Holandii na Euro.
0
@Kozinho. @Lanosss Obiektywnie, Roberto z pensją 2,5-3 mln € netto nie jest złą opcją, jako "zapchajdziura". Nie narzeka, jak nie gra, a samymi dzieciakami też nie można grać.
2
Laporta i Deco szybciej zaczynają weekend.
0
Przedłużenie kontraktu Roberto ma być tylko na 1 sezon bez opcji przedłużenia o kolejny.
1
@Stinger_ Chyba tylko wymiana z PSG, bo BVB chciałoby zatrzymać też Maatsena i Sancho, a zarówno Chelsea, jak i Man Utd chcą pieniędzy za obu.
1
@Stinger_ Nawet, jak Guirassy zejdzie do poziomu 15 goli w lidze, to nadal byłby to świetny deal. Co do Kolo Muaniego, to chyba tylko wymiana z PSG by wchodziła w grę. Pytanie, czy PSG chce kogoś z BVB.
0
@kanver_ I to jest najlepsze w tej cenie, że ekipy z różnych lig (nie licząc Premier League) mogą zapłacić taką kwotę, nawet w La Lidze.
4
@MessiForeverTheBest Za taką cenę, nikomu nawet nie powinno przeszkadzać, że, póki co, to one season wonder. Zwłaszcza, że wybór 9tek na rynku nie jest jakoś gigantycznie duży.
@Adran360 Jest Fullkrug, Moukoko, Haller. Chyba, że BVB chce sobie zostawić Fullkruga i dokupić Guirassy'ego, a pozostałą dwójkę sprzedać.
2
- Serhou Guirassy jest priorytetem dla Milanu. BVB jest również nim zainteresowane. Jego klauzula wynosi 17,5 mln €.
- Marsylia rozważa zatrudnienie Sergio Conceicao w przypadku, gdyby Paulo Fonseca nie został ich nowym trenerem. @FcPortoFan1999
1
Czyżby MLS?
1
@Arden Nie jestem za sprzedażą Ronalda, ale gdyby miał odejść za np. 70 mln €, to dałbym jeszcze jedną szansę Todibo, ale tylko, jeśli Barca miałaby już zasadę 1:1, inaczej to nie ma sensu. Ma klauzulę 40 mln € z czego Barca ma 20% od przyszłej sprzedaży, więc cena byłaby jeszcze niższa. Fajnie rozwinął się w Nicei.
0
@Emhyr Ciekawe, co może być tego powodem. Wymagania transferowe Xaviego z kosmosu, albo sytuacja Roque?
0
@Emhyr Widać gołym okiem, że Xavi jest dla niego inspiracją.
3
Swoją drogą, ładnie Chelsea wyciągnęła końcówkę sezonu.
3
https://x.com/FurnessLet99007/status/1790847379303780516
Piękny gol Newcastle na 2-3.
1
Brighton z bramką kontaktową.
1
@BabyGang Mają paru fajnych grajków, ale ogólnie ich kadra nie powala. Może Motta coś tam ogarnie.