0

@FcPortoFan1999 Oby nie było tyle samo odcinków telenoweli z Xavim, co Mody na Sukces.

0

@Cule1234 Widząc ostatnią telenowelę z Xavim, to dopóki nie zobaczę oficjalki, to w nic nie uwierzę.

0

https://x.com/Live_event35/status/1791211095065039033

Dublet Fermina. Raków pewnie żałuje, że go odpuścili.

0

@Emhyr A mógł podbijać Ekstraklasę z Rakowem.

0

0



Ale fart.

3



Gol Fermina.

6

1

@Worny W obecnej sytuacji, ciężko wyjść z tego z twarzą. Pozostanie Xaviego to śmiech na sali, ale jego zwolnienie to również śmiech na sali.

7



Coraz mocniejsze źródła o tym mówią już.

0

@Emhyr Wieffer ma kontuzję, ale nie wiem, jak poważną. Jeśli nic groźnego, to szok, ze Koeman wybrał Wijnalduma na emeryturce.

@Ptasior +1. Zirkzee zasłużył na powołanie.

0



Kadra Francji na Euro.

1



Kadra Holandii na Euro.

0

@Kozinho. @Lanosss Obiektywnie, Roberto z pensją 2,5-3 mln € netto nie jest złą opcją, jako "zapchajdziura". Nie narzeka, jak nie gra, a samymi dzieciakami też nie można grać.

2



Laporta i Deco szybciej zaczynają weekend.

0



Przedłużenie kontraktu Roberto ma być tylko na 1 sezon bez opcji przedłużenia o kolejny.

1

@Stinger_ Chyba tylko wymiana z PSG, bo BVB chciałoby zatrzymać też Maatsena i Sancho, a zarówno Chelsea, jak i Man Utd chcą pieniędzy za obu.

1

@Stinger_ Nawet, jak Guirassy zejdzie do poziomu 15 goli w lidze, to nadal byłby to świetny deal. Co do Kolo Muaniego, to chyba tylko wymiana z PSG by wchodziła w grę. Pytanie, czy PSG chce kogoś z BVB.

0

@kanver_ I to jest najlepsze w tej cenie, że ekipy z różnych lig (nie licząc Premier League) mogą zapłacić taką kwotę, nawet w La Lidze.

4

@MessiForeverTheBest Za taką cenę, nikomu nawet nie powinno przeszkadzać, że, póki co, to one season wonder. Zwłaszcza, że wybór 9tek na rynku nie jest jakoś gigantycznie duży.

@Adran360 Jest Fullkrug, Moukoko, Haller. Chyba, że BVB chce sobie zostawić Fullkruga i dokupić Guirassy'ego, a pozostałą dwójkę sprzedać.

2





- Serhou Guirassy jest priorytetem dla Milanu. BVB jest również nim zainteresowane. Jego klauzula wynosi 17,5 mln €.

- Marsylia rozważa zatrudnienie Sergio Conceicao w przypadku, gdyby Paulo Fonseca nie został ich nowym trenerem. @FcPortoFan1999

1



Czyżby MLS?

1

@Arden Nie jestem za sprzedażą Ronalda, ale gdyby miał odejść za np. 70 mln €, to dałbym jeszcze jedną szansę Todibo, ale tylko, jeśli Barca miałaby już zasadę 1:1, inaczej to nie ma sensu. Ma klauzulę 40 mln € z czego Barca ma 20% od przyszłej sprzedaży, więc cena byłaby jeszcze niższa. Fajnie rozwinął się w Nicei.

0

@Emhyr Ciekawe, co może być tego powodem. Wymagania transferowe Xaviego z kosmosu, albo sytuacja Roque?

0

@Emhyr Widać gołym okiem, że Xavi jest dla niego inspiracją.

3

Swoją drogą, ładnie Chelsea wyciągnęła końcówkę sezonu.

3

1



Brighton z bramką kontaktową.

1

@BabyGang Mają paru fajnych grajków, ale ogólnie ich kadra nie powala. Może Motta coś tam ogarnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?