blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati wraca do treningów.
5
Z obozu przeciwnika: Inaki Williams opuści starcie w Pucharze Króla z Barceloną ze względu na swój udział w trwającym turnieju PNA.
W sumie, zapomniałem, że on gra dla Ghany.
1
@Kinginiesta Tutaj jeszcze powinien być pojedynczy mecz.
4
To byłby fajny powrót Perisicia + Villarreal jest coraz bliżej wypożyczenia Guedesa.
0
Jakie są Wasze typy? Moje to:
Barca - Sevilla
Atletico - Bilbao
Girona - Celta
RSSS - Mallorca
0
Casado przywiezie tyle pamiątek z tego sezonu, że starczy dla całej rodziny.
1
Oby był dostępny na Betis.
0
@Emhyr Prawie mu bombe sprzedał.
2
Kepa inspiracją dla Łunina też.
1
Oblak zainspirował się Kepą.
2
https://x.com/atletihousevid/status/1748086573214609763
Oblak genialna parada.
2
@_M4rtin W sumie, Kounde dzisiaj pomyślał (chodzi mi o strzał zza pola karnego).
5
Soczyste uderzenie Kudusa.
0
Pena ładna parada.
4
@Firestone @Mario96w Prawie idealnie się zsynchronizowaliście.
4
Ostro. Vinicius może pajacuje, ale to przesada.
1
Gol Balde w stylu Dembele z Bilbao. Tyle, że on chyba z prawej strony uderzył.
1
Teraz maszyna ruszyła, tak na poważnie COPIUM
3
FC Dyskomfort.
1
Gratuluję kuponu @AmigoBlancos
0
@LM10GOAT Laporta to pewnie przyjmie taktyczną setę w przerwie, albo i dwie.
0
https://x.com/9rurk/status/1748058947473346903
Ładny gol Salamanci.
0
Co by nie mówić, to gol pierwsza klasa.
1
Według Romero, Roque nie jest jeszcze gotowy.
1
@Kinginiesta Fort mógłby zagrać za Balde/Roberto, który pewnie zagra na PO.
4
Skład.
2
- Bayern interesował się Bergvallem w ostatnich miesiącach.
- Barça jest jednym z faworytów do podpisania kontraktu z zawodnikiem.
- Frankfurt przedstawił Bergvallowi jasny plan i jest skłonny zaoferować około 9 milionów, ale nadal nie ma porozumienia.
Nowy konkurent w postaci Bayernu.
0
@Emhyr Ja się odniosłem akurat do Phillipsa, nie do Cancelo ;d
0
@Emhyr No ten "odpad" dość drogi, bo jeśli wierzyć Fab Romano, to opłata za wypożyczenie + pokrycie pensji, to średni interes.
0
@MOLESTA Oficjalnie nie wiem, ale według capology, zarabia ok. 7,8 mln funtów (~9 mln €) brutto/rok.