blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fort z nowym agentem.
5
Ale to zrobił.
0
@Irmscher10 Rudiger lubi to.
0
Christensen na rozgrzewce ustawiony na pozycji defesywnego pomocnika.
0
Potwierdzone. Christensen zagra jako pivot.
2
Ładny gol Brestu.
1
@P33ck Czyli pewni Spinazzola out.
0
@sokot Wątpię. Xavi pewnie dociągnie sezon i się pożegna sam. Z resztą, sam zapowiadał, że po 30.06, przestanie być trenerem Barcy.
0
@Emhyr Piera też solidna firma ze Sportu.
1
@malicinho Zawsze to jakaś odskocznia. Chciałbym zobaczyć motorycznie przygotowaną Barcę, która nie odbiega fizycznie od innych.
0
@Rewolucja123 Ciężko będzie o kogoś innego. Michel/Alguacil potrzebowaliby czasu na wdrożenie swojego projektu. Motta byłby ciekawym wyborem, bo z Bolonią robi fajne wyniki. Pytanie, czy to też nie byłby za duży przeskok. De Zerbi ma chyba klauzulę 16 mln € w to lato (bodajże Fab Romano o tym mówił). Nie jestem przekonany, co do Conte, bo on też potrzebuje x transferów, potrafi ściągnąć szrot, a jego wyniki w LM nie powalają. Na topkę, typu Klopp, Pep, Lucho, to nawet się nie łudzę.
3
@Rewolucja123 Chyba się nie dogadywał z Salihamidziciem i Kahnem, ale pewności nie mam.
1
@Rewolucja123 No fakt, ale potrafił ogarnąć Bayern w kryzysie. Dodatkowo nadal jest wolny. Nie zauważyłem, żeby ktoś go chciał, więc może by się skusił na Barcę.
8
@TheNekro94 Od dawna krążyła informacja, że Laporta jest fanem niemieckiej myśli szkoleniowej. W to lato, będzie miał solidne firmy.
8
Według Christiana Falka, Joan Laporta nalega, aby Hansi Flick zastąpił Xaviego. Jest głównym kandydatem i byłby gotowy, aby spróbować sił zagranicą.
0
@Emhyr Z RSSS grają u siebie, to mogą powalczyć.
2
Diarra przyleciał na trening.
0
Od kilku tygodni, Deco kontaktuje się z agentami różnych trenerów.
0
Rakitic żegna się z Sevillą i jest o krok od Arabii Saudyjskiej. Chorwat negocjuje z klubem Al-Shabab.
1
Z obozu rywala w LM, Nehuen Perez bliski dołączenia do Napoli, umowa z Udinese na 16 mln € + 2 mln € bonusów.
2
@macio_944 Przy obecnym FFP w LaLiga, uciekałbym jak najdalej, jeśli miałby objąć kogoś spoza top3.
0
@FcPortoFan1999 Nie zdziwiłbym się, jakby to był Real. Cholo raczej nie wybiera się nigdzie, a Barca wiadomo, słynne "DNA".
0
Ciekawe, kogo by chciał trenować w Hiszpanii.
4
@szkudi7 Tak samo, tylko walone są browarki.
1
@HighestInTheRoom Książulo i Wojek są sobą. Bez żadnych, zbędnych krzyków, hajpowania itp. Ja osobiście czuję się, jakby dany lokal recenzował mój kumpel, a nie youtuber.
0
@Emhyr Bayern musi być mocno zdesperowany, żeby kupić PO. Wczoraj były to kwoty 15-20 mln €.
0
@FcPortoFan1999 Po cichu liczę, że Lyon wróci do czołówki, albo chociaż zagra w LE. Mam duży sentyment do nich.
1
@escarabajo Na papierze, to by tak miało wyglądać. Nie wiem, jak we Francji wygląda limit graczy spoza UE, ale to mógł być powód jego epizodu w Botafogo.
1
@FcPortoFan1999 Jeśli docelowo miałby trafić do OL, to też były spoko kierunek. OL zrobiło bardzo ciekawe transfery, dodatkowo Henrique jest typem silnego skrzydłowego, więc we Francji powinien się odnaleźć.
2
@escarabajo @FcPortoFan1999 Fab Romano wcześniej pisał, że to Lyon był blisko porozumienia z Betisem, gdzie Henrique miałby trafić do Botafogo na 6-miesięczne wypożyczenie. Możliwe, że Lyonowi się to nie spięło organizacyjnie, stąd "transfer" do Botafogo.