blaugranaPl
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Prawda jest taka że Bayern Heynckesa zjadał wszystkich na śniadanie.
0
Z tych trenerów którym kończą się kontrakty najlepszy był by Rudi Garcia.Często oglądam ligę włoską i widzę jaki kawał dobrej roboty odwalił w Romie. Wygląda na człowieka który umie twardo postawić na swoim a i z kontry by nas nauczył grać bo dobrze to Romie wychodzi.
1
Martino do 2015 roku. W 2016r pierwszą drużynę bierze Puyol.
0
Fabregasowi robi się krzywdę ustawiając go na fałszywej 9. To typowy gracz środka. W pierwszej części sezonu pokazywał co potrafi.
0
Może Scolari?
0
No nic trzeba przebudować kadrę , posprzątać w zarządzie bo od dwóch sezonów wydaje mi się że to od zarządu zależy jak mamy grać. Jeśli chodzi o trenera to wg mnie popełniał błędy ale jego wkład w porażki to jakieś 20%. Osobiście uważam że jeśli nie wywietrzymy kadry i nie damy trenerowi 100% pola manewru ( to jak chce żeby drużyna grała , ktogo chciałby widzieć w drużynie) to trudno nam będzie wygrywać puchary. Jest jeszcze jedno pytanie czy przebudowę. powierzyć Martino czy innemu trenerowi
0
Według mnie czynnikami którymi nie pozwalają nam grać na takim poziomie co kiedyś są wypalenie piłkarzy, braki kadrowe(napastnik i środkowy obrońca) styl (głównie mi chodzi o brak presingu który kiedyś był świetny a teraz jest przeciętny , brak strzałów z daleka na siłę chcemy wjechać do pustej bramki zauważyłem też że chwilami gramy zbyt daleko od siebie i w lini pomocy i napadu nie ma ruchu). Po prostu trzeba podziękować niektórym piłkarzom ściągnąć kilku nowych bądź dać szanse młodym wilkom ( deulofeu , rafinha ,bagnack) ulepszyć naszą grę super pressing więcej ruchu w pomocy i w napadzie(jeśli będziemy mieli napastnika to będzie to o wiele lepiej wyglądało będzie więcej miejsca) , większa zmienność podać + schodzenie skrzydłowych do środka( będzie więcej miejsca na skrzydłach dla bocznych obrońców) do tego szybkie kontry(mamy szybkich bardzo dobrze wyszkolonych skrzydłowych trzeba to wykorzystać) Ps Wiem że nie jestem trenerem ale kiedyś takie elementy jak rewolucja kadrowa granie z napastnikiem w ataku pressing czy zmienność podań już kiedyś graliśmy.
0
Na kłopoty Messi
0
Ja bym widział Cuardrado , ewentualnie jeszcze można by Zunige lub Piszczka sprowadzić.
0
Lol jaka panika.
0
Eee coś nie wierze że Napoli chce oddać Zunige za Songa. Niedawno co podpisał nowy kontrakt więc pewnie nigdzie się nie ruszy.
0
Przegranej są winni sami zawodnicy którzy nie umieli strzelić 2 setek (Ronaldo i Khedira).
0
O nasi sobie przypomnieli że jeszcze grają.
0
Taktyka dobra ale zawodnicy siadli.
0
Hala dzieci nadlatują.
0
Coś czuje że w 2 połowie za kogoś z trójki Iniesta Xavi Fabregas wejdzie Alexis , Leo wejdzie do środka na pod męczony Real .
0
Real narazie nie istnieje.
0
Pressing, pressing i jeszcze raz pressing a Real się pogubi. Aha i jeszcze uważać przy stałych fragmentach a będzie dobrze.
0
Bielsa ze swoją charyzmą , umiejętnościami trenerskimi i szerokim składem mógłby wykonać świetną robotę.
0
Niech Sergio dostanie swoją szanse.
0
Zbanuje ktoś tego debila?
0
Hmm myślę że Hiszpanie nie dadzą szans Brazylijczykom .
0
Hmm Arsenal ma pieniądze na transfery w tym sezonie. Myśle że jeśli nie sprzedadzą nikogo ważnego i się wzmocnią to mogą powalczyć o coś więcej. Davida widzę na szpicy w Arsenalu.
0
Hmm Cavani zapowiedział że czuje się w Neapolu dobrze i chce zostać.
0
Jeszcze Ter Stegen i Silva i nie mogę się doczekać następnego sezonu.
0
David idź. W Barcelonie nie potrafią cie naprawdę docenić taka jest smutna prawda .
0
Dla Valdesa to może być niezła przygoda.
0
Ja bym dał Daniemu jeszcze szanse.
0
Młody, zdolny może być lepszy od Neuera.
0
O Neymarze w Barcelonie mówi się od 2011r. Według mnie to wszystko o Bayernie to tylko plotki.