blaugranaPl
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieee
0
Heh chciałbym za kilka lat zobaczyć pojedynek w LM Chelsea vs As Monaco. Pojedynek dwóch rosyjskich miliarderów i ich drużyn.
0
Juve albo Arsenal lepsze kierunki dla Davida.
0
Ściągnięcie De Gey jest mało prawdopodobne. Ściągnijmy Ter Stegena to mamy bardzo dobrego bramkarza na lata.
0
Tak tak od razu kupmy wszystkich najlepszych piłkarzy z europy. Ludzie myślcie trochę , Barca ma ograniczony budżet i nie możemy szastać kasą na lewo i prawo.
0
Laporta był lepszy od Rosella.
0
Lepiej dać więcej okazji do gry Thiago i Sergiemu Roberto.
0
Neymar? Zobaczymy.Alexis też miał być drugim Messim a wyszło to co wyszło.
0
Kto według was więcej dał drużynie: Villa czy Alexis?(Villa + , Alexis-)
0
Szanuje Tito bo odpowiadał w większym lub mniejszym stopniu za wcześniejsze sukcesy, ale nie widzę go w przyszłym sezonie na ławce trenerskiej Barcelony. Moim faworytem na trenera jest Pellegrini.
0
Powiedzmy sobie szczerze że w pierwszej kolejności powinien odejść Pedro.
0
Najeżdzacie na Fabregasa ale to nie jego wina że gra nie na tej pozycji co powinien.
0
Silve bardzo bym chciał.
0
Środkowy obrońca, Neymar , nowy trener , Villa naśodku ataku u jedziemy.
0
Ja sie bardzo nie dziwie tym którzy chcą odejścia Titio. Dlaczego? Bo potencjał tego zespołu jest o wiele wiele większy.
0
Co myślicie o Pellegrinim na ławce szkoleniowej?
0
A może Leo ma wejść na pod męczony Bayern i zrobić wielką różnice w drugiej połowie.
0
Mówcie co chcecie ale według mnie od półfinału z Chelsea z zeszłego sezonu coś się w tej drużynie psuje.
0
Czy był spalony czy nie to tak Bayern jest o wiele lepszy dzisiaj.
0
Dajcie MVP to atak ruszy.
0
Myślę ,żę nie są wypaleni. Mecz z Milanem na Camp Nou to pokazał. Po prostu grają tak jakby myśleli że za samo ganie w Barcelonie należy się zwycięstwo , a tak nie jest.
0
Boże jakie z was cymbały. Najeżdżacie na każdego którem nie wychodzi gra. Jak tacy mądrzy jesteście to sami spróbujcie grać na takim poziomie.
0
Czy tylko mi wywaliło wszystko do góry nogami.? :)
0
Mam nadzieje że Villa tyko dlatego na ławce, bo Tito chce dać szanse kilku zmiennikom.:)
0
Właśnie widać jak się Leo z Davidem nie lubią. ;)
0
Ten duet wygra nam Lige Mistrzów ;)
0
Villa!! Taaakk!!
0
To dopiero pierwszy sezon Snonga. Może nie gra tak jakbyśmy chcieli ale szans na grę dużo nie dostaje.
0
Sprzedaż nie. Wypożyczenie może.
0
Jakby Bartra grał więcej to by był lepszy niż Marquinhos