0

Nieee

0

Heh chciałbym za kilka lat zobaczyć pojedynek w LM Chelsea vs As Monaco. Pojedynek dwóch rosyjskich miliarderów i ich drużyn.

0

Juve albo Arsenal lepsze kierunki dla Davida.

0

Ściągnięcie De Gey jest mało prawdopodobne. Ściągnijmy Ter Stegena to mamy bardzo dobrego bramkarza na lata.

0

Tak tak od razu kupmy wszystkich najlepszych piłkarzy z europy. Ludzie myślcie trochę , Barca ma ograniczony budżet i nie możemy szastać kasą na lewo i prawo.

0

Laporta był lepszy od Rosella.

0

Lepiej dać więcej okazji do gry Thiago i Sergiemu Roberto.

0

Neymar? Zobaczymy.Alexis też miał być drugim Messim a wyszło to co wyszło.

0

Kto według was więcej dał drużynie: Villa czy Alexis?(Villa + , Alexis-)

0

Szanuje Tito bo odpowiadał w większym lub mniejszym stopniu za wcześniejsze sukcesy, ale nie widzę go w przyszłym sezonie na ławce trenerskiej Barcelony. Moim faworytem na trenera jest Pellegrini.

0

Powiedzmy sobie szczerze że w pierwszej kolejności powinien odejść Pedro.

0

Najeżdzacie na Fabregasa ale to nie jego wina że gra nie na tej pozycji co powinien.

0

Silve bardzo bym chciał.

0

Środkowy obrońca, Neymar , nowy trener , Villa naśodku ataku u jedziemy.

0

Ja sie bardzo nie dziwie tym którzy chcą odejścia Titio. Dlaczego? Bo potencjał tego zespołu jest o wiele wiele większy.

0

Co myślicie o Pellegrinim na ławce szkoleniowej?

0

A może Leo ma wejść na pod męczony Bayern i zrobić wielką różnice w drugiej połowie.

0

Mówcie co chcecie ale według mnie od półfinału z Chelsea z zeszłego sezonu coś się w tej drużynie psuje.

0

Czy był spalony czy nie to tak Bayern jest o wiele lepszy dzisiaj.

0

Dajcie MVP to atak ruszy.

0

Myślę ,żę nie są wypaleni. Mecz z Milanem na Camp Nou to pokazał. Po prostu grają tak jakby myśleli że za samo ganie w Barcelonie należy się zwycięstwo , a tak nie jest.

0

Boże jakie z was cymbały. Najeżdżacie na każdego którem nie wychodzi gra. Jak tacy mądrzy jesteście to sami spróbujcie grać na takim poziomie.

0

Czy tylko mi wywaliło wszystko do góry nogami.? :)

0

Mam nadzieje że Villa tyko dlatego na ławce, bo Tito chce dać szanse kilku zmiennikom.:)

0

Właśnie widać jak się Leo z Davidem nie lubią. ;)

0

Ten duet wygra nam Lige Mistrzów ;)

0

Villa!! Taaakk!!

0

To dopiero pierwszy sezon Snonga. Może nie gra tak jakbyśmy chcieli ale szans na grę dużo nie dostaje.

0

Sprzedaż nie. Wypożyczenie może.

0

Jakby Bartra grał więcej to by był lepszy niż Marquinhos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?