blaugranaPl
Dołączył/a: listopad 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak grając jak z Milanem możemy wygrać z każdym.
0
Heh Alba jak rasowy snajper to wykończył.
0
Villa pokazał że musi zostać
0
Jeszcze Leo i David po jednym.
0
Andrino przepraszam że się tak wyrażę ale głupoty pociskasz.
0
Kupić Neymara to tak jakby kupić kota w worku.
0
Dać szanse Deulofeu, Bartrze i Muniesie.
0
Brak trenera,motywacji,gra bez napastnika. Oto nasza bolączka
0
Teraz widać kto jest lepszy.
0
Brawo Pedro!
0
Brawo!
0
ehhhhh
0
Jeśli można wiedzieć to jaki jest wynik?
0
Według mnie było dobrze. Musimy tylko poprawić grę w 2 połowie.
Czy na dnie ,czy na szczycie ja za Polskę oddam życie!!
0
Torres i Fabregas też nie grali na wiosnę a jednak na mundial 2010 pojechali. Niesprawiedliwe by było jeśli selekcjoner Hiszpanii nie zabrałby Davida na Euro 2012
0
Dla mnie byli są i zawsze będą mistrzami i jedynym klubem który kocham.
Visca el Barca
0
Brawo Pedro!
0
Yeah !
0
Karny! Teraz musi strzelić.
0
Ledwo strzelili jednego gola a niektórzy już piszą takie komentarze jakby była minuta do końca spotkania. Spokojnie.
0
macho bot,
Pokazujesz swój poziom kultury. Który jest równy minus 100.