0

Tak grając jak z Milanem możemy wygrać z każdym.

0

Heh Alba jak rasowy snajper to wykończył.

0

Villa pokazał że musi zostać

0

Jeszcze Leo i David po jednym.

0

Andrino przepraszam że się tak wyrażę ale głupoty pociskasz.

0

Kupić Neymara to tak jakby kupić kota w worku.

0

Dać szanse Deulofeu, Bartrze i Muniesie.

0

Brak trenera,motywacji,gra bez napastnika. Oto nasza bolączka

0

Teraz widać kto jest lepszy.

0

Brawo Pedro!

0

Brawo!

0

ehhhhh

0

Jeśli można wiedzieć to jaki jest wynik?

0

Według mnie było dobrze. Musimy tylko poprawić grę w 2 połowie.
Czy na dnie ,czy na szczycie ja za Polskę oddam życie!!

0

Torres i Fabregas też nie grali na wiosnę a jednak na mundial 2010 pojechali. Niesprawiedliwe by było jeśli selekcjoner Hiszpanii nie zabrałby Davida na Euro 2012

0

Dla mnie byli są i zawsze będą mistrzami i jedynym klubem który kocham.
Visca el Barca

0

Brawo Pedro!

0

Yeah !

0

Karny! Teraz musi strzelić.

0

Ledwo strzelili jednego gola a niektórzy już piszą takie komentarze jakby była minuta do końca spotkania. Spokojnie.

0

macho bot,
Pokazujesz swój poziom kultury. Który jest równy minus 100.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?