blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co byś powiedział jakby Uefa przepychał w tym sezonie Barce tak jak Real w tamtym?
33
No tak bo Kamil złośliwie nie wygrywa, o Boże.
7
Taka sama jak Realu na tryplet.
0
Na mistrzostwach na dużej skoczni to dzięki niezasłużenie wysokim notom wygrał złoto.
2
Gdyby nie ciągle zawyrzane noty za styl to by aż takich miejsc by nie zajmował.
3
Stones to jeszcze większa pomyłka niż Gomes w Barcelonie.
12
Krafta przepychaja niczym Real w lidze mistrzów.
0
Borek ciągle ma ból tyłka XD
1
Te reklamy na mobilnej strasznie irytują.
17
A nie chcą może od nas Gomesa?
To kolejny Portugalczyk i mistrz Europy więc w sam raz dla RM.
0
Ja bym jednak nie lekceważył Monaco, coś czuję w kościach, że to oni będą czarnym koniem LM.
0
Księgowy już zaciera ręce.
0
Bo tylko kibice Barcy i Realu się kłócą, a kibice np Chelsea i Arsenalu pałają do siebie dozgonną miłością, bzdura.
1
A mi się marzy BVB.
0
Ja do tej pory mam ciary gdy oglądam gola Iniesty w meczu z Chelsea.
0
0
Wpadka Uefy.
20
Przecież w ostatnich latach wszystkie losowania są ustawione, Real zawsze trafia na teoretycznie najsłabszego rywala i zawsze rewanż ma na SB.
2
http://static.fangol.pl/content/a/0/e/a0e9146825e26bcab90593d633c37d8b-598.png
I wszystko jasne XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Tata Martino nie miał charyzmy, jest za słaby żeby prowadzić topowe zespoły. Nie każdy obcy trener jest dobry, ale także nie każdy trener z DNA Barcelony nadaje się do prowadzenie takiego zespołu.
1
Nierealne, przecież dopiero co były wybory. Jeżeli chodzi o trenera to moim zdaniem potrzeba kogoś z zewnątrz, kto będzie miał wystarczającą charyzmę, żeby na nowo poukładać zespół.
0
Ktoś kto wolał Gomesa niż Jego musiał upaść na głowę z piątego piętra. Wiem, że to opcja droższa niż Portugalczyk, ale skoro Gomes kosztować ma około 50 milionów ze zmiennymi to czy nie lepiej było dorzucić 10 - 15 i mieć świetnego pomocnika?
1
Lepsza opcja niż Verratti.
1. Świetny piłkarz.
2. Zna Barce i ma to osławione DNA.
3. Tańszy niż Włoch.
0
Arda do Chin odejdzie pewnie za około 35 mln, parę milionów może wpadnie za Mathieu więc na dobrego rozgrywającego powinno wystarczyć.
1
Ja już piszę petycję o powtórzenie losowania LM na neutralnym terenie, bo już wiadomo, że jak zwykle losowanie to farsa, a RM trafi na Leicester.
4
To może Figo? ;)
1
To od razu i Sampaoliego na ławkę ;)
2
Strata kasy, City pewnie coś ustrzeli.
0
Przecież ballady są najlepsze do tańczenia.