0

A co byś powiedział jakby Uefa przepychał w tym sezonie Barce tak jak Real w tamtym?

33

No tak bo Kamil złośliwie nie wygrywa, o Boże.

7

Taka sama jak Realu na tryplet.

0

Na mistrzostwach na dużej skoczni to dzięki niezasłużenie wysokim notom wygrał złoto.

2

Gdyby nie ciągle zawyrzane noty za styl to by aż takich miejsc by nie zajmował.

3

Stones to jeszcze większa pomyłka niż Gomes w Barcelonie.

12

Krafta przepychaja niczym Real w lidze mistrzów.

0

Borek ciągle ma ból tyłka XD

1

Te reklamy na mobilnej strasznie irytują.

17

A nie chcą może od nas Gomesa?

To kolejny Portugalczyk i mistrz Europy więc w sam raz dla RM.

0

Ja bym jednak nie lekceważył Monaco, coś czuję w kościach, że to oni będą czarnym koniem LM.

0

Księgowy już zaciera ręce.

0

Bo tylko kibice Barcy i Realu się kłócą, a kibice np Chelsea i Arsenalu pałają do siebie dozgonną miłością, bzdura.

1

A mi się marzy BVB.

0

Ja do tej pory mam ciary gdy oglądam gola Iniesty w meczu z Chelsea.

0

0

Wpadka Uefy.

20

Przecież w ostatnich latach wszystkie losowania są ustawione, Real zawsze trafia na teoretycznie najsłabszego rywala i zawsze rewanż ma na SB.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Tata Martino nie miał charyzmy, jest za słaby żeby prowadzić topowe zespoły. Nie każdy obcy trener jest dobry, ale także nie każdy trener z DNA Barcelony nadaje się do prowadzenie takiego zespołu.

1

Nierealne, przecież dopiero co były wybory. Jeżeli chodzi o trenera to moim zdaniem potrzeba kogoś z zewnątrz, kto będzie miał wystarczającą charyzmę, żeby na nowo poukładać zespół.

0





Ktoś kto wolał Gomesa niż Jego musiał upaść na głowę z piątego piętra. Wiem, że to opcja droższa niż Portugalczyk, ale skoro Gomes kosztować ma około 50 milionów ze zmiennymi to czy nie lepiej było dorzucić 10 - 15 i mieć świetnego pomocnika?

1

Lepsza opcja niż Verratti.

1. Świetny piłkarz.
2. Zna Barce i ma to osławione DNA.
3. Tańszy niż Włoch.

0

Arda do Chin odejdzie pewnie za około 35 mln, parę milionów może wpadnie za Mathieu więc na dobrego rozgrywającego powinno wystarczyć.

1

Ja już piszę petycję o powtórzenie losowania LM na neutralnym terenie, bo już wiadomo, że jak zwykle losowanie to farsa, a RM trafi na Leicester.

4

To może Figo? ;)

1

To od razu i Sampaoliego na ławkę ;)

2

Strata kasy, City pewnie coś ustrzeli.

0

Przecież ballady są najlepsze do tańczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?