9

Napisz po prostu, że potrzebujesz browarów na mecz ;)

0

Dzisiaj to nawet ateiści będą się modlić o awans Barcy XD



I słusznie, nawet jak jest 0,01% szans na awans to trzeba ściskać kciuki i dopingować swoich. VeB

1

Kiedyś w jednym z wywiadów Leo stwierdził, że Antonella w ogóle nie interesuje się piłką nożną.

0

Czyżby w willi Leo Messiego zamontowano kamery?

2

Mecz Barca - PSG skomentują Rafał Wolski i Kamil Kosowski.

2

Ale z Ciebie śmieszek.

0

Taką grą to Real wygrywał LM.

1

Mirosławski lubi to.

0

Teraz nic innego nie pozostało jak czteropak.

0

I notatnik odżył :(

22

I będzie wpierdzielać pestki dyni XD

1

Poproszę jutro na CN taki doping jaki jest dzisiaj w Neapolu.

7

Jest tutaj więcej wierzących niż w kościołach w niedzielę.

0

Może to i Unzue wymyślił zmianę ustawienia, ale widać, że sztab ma nowy pomysł na grę. Może zwyżka to tylko efekt ogłoszenia decyzji Lucho (skoro i tak odchodzi to w szatni zapanował pakt o nieagresji) a może to dopiero początek ciekawego projektu, jestem ciekawy jak w dalszej perspektywie wyglądała by nasza gra. Tylko tyle.

0

A co jeśli odejście Lucho to błąd? Praktycznie w tym samym czasie zbiegła się zmiana systemu na 3-4-3, zwyżka formy piłkarzy i ogłoszenie odejścia Lucho, przypadek? Może Hiszpan zasługuje na jeszcze jedną szansę? Przecież tyle osiągnął, a po słabszym okresie ma od razu spaść jego głowa?

A co jeśli zarząd będzie chciał żeby jego projekt był kontynuowany i zamiast Sampaoliego drużynę obejmie Unzue?

0

Mogliby wymienić Mirosławskiego na Święcickiego, ale to marzenie .... bo ten fan Realu jest szefem.

10

Jak to mówi klasyk: są dwa uda, albo się uda albo nie.


A tak na serio, wierzę, że Barca może awansować, ale piekielnie się obawiam kontr PSG, tak naprawdę jeden ich gol i po herbacie.

0

Drużyna musi bronić się także przy udziale pomocników, inaczej nie ma szans na dobry wynik, W pierwszym meczu po naszej stracie w ataku paryżanie przedostawali się w okolice naszego pola karnego bez jakiejkolwiek reakcji pomocników.

1

Jeżeli Lucho z drużyną tego dokona to zapisze się złotymi zgłoskami w historii futbolu. Świetnie się czyta takie wypowiedzi przed tak arcytrudnym meczem, i po piłkarzach i po trenerze widać, że bardzo im zależy.

0

Z nim to nigdy nie wiadomo, może mu odciąć myślenie tak jak u Bale'a i wtedy to nawet czerwo nie jest niemożliwe.

1

Barca to teraz taki kolos na glinianych nogach, o ile w ataku jest piekielnie mocna to w obronie niestety nie.

0

Gdyby MSN zagrało na topowym poziomie w pierwszym meczu to zamiast 0-4 wygralibyśmy 2-0 lub 3-0 i z palcem w nosie byśmy awansowali dalej.

0

Oby, oby, Taki mały paradoks - Real gra lepiej bez BBC, ale przecież w takim meczu Zizu nie może ich nie wystawić.



Przeczuwam, że to będzie strzał z kałasznikowa w stopę - i po tym meczu BBC to będzie taki skrót Bye Bye Champions League.

4

Tak na marginesie:

Napoli to klub, a miasto to Neapol, także nie w Napoli a w Neapolu.

2

I jak taki ktoś może się nazywać profesjonalistą? Za taka wypowiedź pilkarz powinien jak najszybciej przeprosić.

6

Wedlug Asa 77% kibiców Realu nie chce aby przeciwko Napoli wystąpiło trio BBC, oby tylko Zidane nie posłuchał glosu ludu to szanse włoskiej ekipy wzrosną.

0

Ha, ha, ha, ale odpłynął.

0

Faktycznie z rozpędu napisałem 7:2. Już poprawione. Dzięki za spostrzegawczość.

7

Jakiej tragedii toć to błogosławiony dzień, gdyby nie ten dzień to nie byłoby klasyków i naszych wygranych 5:0 czy 6:2.

0

Jaki program tacy ,,goście".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?