54

Przecież to jest oczywista oczywistość - cytując klasyka.

2




Tyle w temacie

5

Najszczersza prawda, poprosili Lucho żeby po sezonie zabrał Go ze sobą.

1

Albo tak:

- Słuchaj Pedro, nasz grafik jest na urlopie a trzeba dokończyć okładkę na jutro. Rysowałeś w paincie?

- W podstawówce jak miałem 7 lat.

_ Super, pamiętaj tylko żeby poprowadzić tak linię, żeby zawodnik Villareal był na spalonym.

5

Grafik płakał jak rysował.

21

I od niego wziął buty?


A tak serio, jakieś źródło? Na tej stronie wiele pojawiało się domniemanych cytatów, a później okazywało się, że to zwykły fake.

76

Jak Lucho miał do dyspozycji dwóch zdrowych PO - Roberto i Vidala, to zaorał Roberto do granic wytrzymałości, a Vidala przyspawał do trybun, a teraz mu nagle brakuje zmiennika dla Hiszpana?

Gdyby racjonalnie dokonywał rotacji na prawej obronie, to teraz Roberto miałby o wiele więcej sił, a do rotacji z nim na mecze z ogórkami mógłby powoływać chłopaków z rezerw.

2

No tak bo jak ktoś ma inną wizję ligi niż Perez to trzeba go zgnoić.

2

W naszej ekstraklasie jak sprzedawali mecze to chociaż jakoś się maskowali a tutaj sędziowie paradują z kasą w reklamówkach. Czyżby nie udało się wysłać przelewu przed meczem?

0

To nie fabryka i ciężko ocenić jak dalej młody chłopak się rozwinie. Przypomnę, że trenerzy w szkółce Realu skreślili Leo Messiego, bo według nich nie miał absolutnie żadnych szans na zostanie zawodowcem.

46

O Boże, ale to głupie.

0

Nie wiem co to za utwór.

25

Tylko, że to recydywa. W ostatnim meczu Realu z Nietoperzami Ramos postawił przeciwnikowi stempel na stopie w polu karnym - sędziowie musieli to widzieć, bo byli dobrze ustawieni, nikt im nie zasłaniał widoku - i też oczywiście nie było mowy o karnym. Przypadek?

1

Chciałbym doczekać dnia w którym to Barcelona coś dostanie od arbitrów i równocześnie Realowi coś zabiorą, ale chyba życia mi nie starczy.

0

Lub bilet do Maroka.

8




Dla mnie to kosmiczna akcja Leo.

0

Po meczu z Atletico ujrzałem światełko w tunelu. Graliśmy z bardzo dobrą drużyną, w dodatku na wyjeździe i pomimo trudności wygraliśmy ten mecz. Co prawda Barca nie jest w topowej formie, ale do rewanżu z paryżanami został ponad tydzień i dużo jeszcze się może zmienić.

Nadzieja umiera ostatnia.

1

Jasnowidz? A numery w totka też podasz?

0

Z tym jedynym to bym nie przesadzał, a np. Marco Verratti?

0

Dzięki.

9

Dostali podziękowanie za podarowanie karnego.

0

Koledzy, czy przygotował ktoś z Was kalendarz na marzec?

1

Dobrze, że Cię nie piecze ;)

0

Asenjo włączył się tryb ter Stegen.

0

Teraz nawet ateiści modlą się o kolejną wpadkę Realu.

0

Bo ludziom w tyłkach się po przewracało, ostatnia dekada była kosmiczna, ale kibice którzy kibicują Barcelonie nie od paryskiego finału LM, wiedzą jakie to uczucie nic nie wygrywać.

Ja wierzę w całą drużynę!

0

No tak sprzedajmy pół składu i zagrajmy zawodnikami z rezerw.

14

Nie ma co płakać nad porażką Valenci, ważne, że wygrali z RM.

0

Jutro w Marce ,,Konflikt w Barcelonie przybiera niespodziewany przebieg, Rafinha pobił Neymara". ;)

1

W całej tej zabawie w obstawianie wyników etc. jest tylko jeden zwycięzca - bukmacher. W każdej kolejce zdarzają się niespodzianki i sensacje i tak naprawdę to nigdy nie wiadomo czy kupon wejdzie czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?