blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
54
Przecież to jest oczywista oczywistość - cytując klasyka.
2
Tyle w temacie
5
Najszczersza prawda, poprosili Lucho żeby po sezonie zabrał Go ze sobą.
1
Albo tak:
- Słuchaj Pedro, nasz grafik jest na urlopie a trzeba dokończyć okładkę na jutro. Rysowałeś w paincie?
- W podstawówce jak miałem 7 lat.
_ Super, pamiętaj tylko żeby poprowadzić tak linię, żeby zawodnik Villareal był na spalonym.
5
Grafik płakał jak rysował.
21
I od niego wziął buty?
A tak serio, jakieś źródło? Na tej stronie wiele pojawiało się domniemanych cytatów, a później okazywało się, że to zwykły fake.
76
Jak Lucho miał do dyspozycji dwóch zdrowych PO - Roberto i Vidala, to zaorał Roberto do granic wytrzymałości, a Vidala przyspawał do trybun, a teraz mu nagle brakuje zmiennika dla Hiszpana?
Gdyby racjonalnie dokonywał rotacji na prawej obronie, to teraz Roberto miałby o wiele więcej sił, a do rotacji z nim na mecze z ogórkami mógłby powoływać chłopaków z rezerw.
2
No tak bo jak ktoś ma inną wizję ligi niż Perez to trzeba go zgnoić.
2
W naszej ekstraklasie jak sprzedawali mecze to chociaż jakoś się maskowali a tutaj sędziowie paradują z kasą w reklamówkach. Czyżby nie udało się wysłać przelewu przed meczem?
0
To nie fabryka i ciężko ocenić jak dalej młody chłopak się rozwinie. Przypomnę, że trenerzy w szkółce Realu skreślili Leo Messiego, bo według nich nie miał absolutnie żadnych szans na zostanie zawodowcem.
46
O Boże, ale to głupie.
0
Nie wiem co to za utwór.
25
Tylko, że to recydywa. W ostatnim meczu Realu z Nietoperzami Ramos postawił przeciwnikowi stempel na stopie w polu karnym - sędziowie musieli to widzieć, bo byli dobrze ustawieni, nikt im nie zasłaniał widoku - i też oczywiście nie było mowy o karnym. Przypadek?
1
Chciałbym doczekać dnia w którym to Barcelona coś dostanie od arbitrów i równocześnie Realowi coś zabiorą, ale chyba życia mi nie starczy.
0
Lub bilet do Maroka.
8
Dla mnie to kosmiczna akcja Leo.
0
Po meczu z Atletico ujrzałem światełko w tunelu. Graliśmy z bardzo dobrą drużyną, w dodatku na wyjeździe i pomimo trudności wygraliśmy ten mecz. Co prawda Barca nie jest w topowej formie, ale do rewanżu z paryżanami został ponad tydzień i dużo jeszcze się może zmienić.
Nadzieja umiera ostatnia.
1
Jasnowidz? A numery w totka też podasz?
0
Z tym jedynym to bym nie przesadzał, a np. Marco Verratti?
0
Dzięki.
9
Dostali podziękowanie za podarowanie karnego.
0
Koledzy, czy przygotował ktoś z Was kalendarz na marzec?
1
Dobrze, że Cię nie piecze ;)
0
Asenjo włączył się tryb ter Stegen.
0
Teraz nawet ateiści modlą się o kolejną wpadkę Realu.
0
Bo ludziom w tyłkach się po przewracało, ostatnia dekada była kosmiczna, ale kibice którzy kibicują Barcelonie nie od paryskiego finału LM, wiedzą jakie to uczucie nic nie wygrywać.
Ja wierzę w całą drużynę!
0
No tak sprzedajmy pół składu i zagrajmy zawodnikami z rezerw.
14
Nie ma co płakać nad porażką Valenci, ważne, że wygrali z RM.
0
Jutro w Marce ,,Konflikt w Barcelonie przybiera niespodziewany przebieg, Rafinha pobił Neymara". ;)
1
W całej tej zabawie w obstawianie wyników etc. jest tylko jeden zwycięzca - bukmacher. W każdej kolejce zdarzają się niespodzianki i sensacje i tak naprawdę to nigdy nie wiadomo czy kupon wejdzie czy nie.