blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A ja wierzę, że nietoperze zepną pośladki i urwą punkty Realowi.
10
A może napisz do adminów i wrzucą Twój tekst na stronę. Czasami na to przystają, kiedyś pojawił się na stronie felieton jednego z użytkowników o Xavim.
3
Wczoraj podczas meczu strasznie mnie irytował Tomasz Wieszczycki, o ile Przemysław Pełka jest świetny, klasa sama w sobie, to Wieszczycki jest po prostu słaby. Strasznie ciężko się go słucha, mówi bez emocji.
0
Do tych dwóch Panów niech dołączą jeszcze Puyol i Ronaldinho.
0
Ja to doskonale rozumiem , że według wielu użytkowników tej strony On się nie nadaje, ale ja jestem niepoprawnym optymistą i spokojnie jeszcze poczekam. Obecnie cała drużyna ma zjazd formy i wolę nie urządzać polowania na czarownice i wytykać tych najsłabszych.
Barcelona to jednak specyficzna drużyna i jak widać nie każdy jest w stanie się z miejsca zaaklimatyzować, nie pomaga też ciężar tych dziesiątków milionów euro jaki wisi na barkach Portugalczyka. Poczekamy jaki pomysł na Gomesa będzie miał Lucho albo Jego następca albo po prostu Portugalczyk spakuje walizki i odejdzie.
2
Z polskich, krew z krwi i belfer.
0
Nie, nie o to chodzi. po prostu nie każdy kupiony piłkarz się sprawdza. Takie niewypały zdarzają się wszystkim i tyle.
0
Zdecydowana większość krytykuje Gomesa (formą to on delikatnie to ujmując nie zachwyca), a co gdyby zamiast Umtitiego Barca kupiła Johna Stonsa?
Co prawda strzelił on gola, ale zagrał katastrofalnie.
1
I dlatego może się tak skończyć, że to Juan Carlos Unzué zostanie następcą Lucho.
3
Porto 0 : 2 Juve
0
Widzę, że tutaj wielu użytkowników napaliło się na Sampaoliego jak Real Madryt na tryplet ... ja wolę poczekać do końca sezonu i zobaczyć co postanowi zarząd.
8
Najlepiej gasić pożar butelką z benzyną. Nie daj się Kolego! Niech sąsiadowi posypie się tynk ze ścian ;)
0
Mógłbyś mi wytłumaczyć o co w tym chodzi i co Cię tak rozśmieszyło? Też chętnie bym się pośmiał.
0
City u siebie w LM gra dobrze więc pyknie Monaco, a Atletico wygra 0:1 - czyli tak jak najbardziej lubią.
0
Szkoda strzępić ryja na ten temat. Ciągle te same twarze tylko krzesłami się wymieniają, zero kompetencji a decydują o losach milionów ludzi.
4
90% ludzi których spytałbyś na ulicy też by nie wiedziało.
10
Ja kiedyś słyszałem taki kawał.
Matka przyłapała niepełnoletnią córkę na paleniu papierosów i przestraszona pyta:
- Córeczko ty palisz ?!?!?!?!
- Tak mamo, ale tylko po seksie?
- PO SEKSIE ?!?!?!?!
- Muszę jakoś zarobić na narkotyki.
Czasem lepiej nie pytać ;)
23
Bo jest wtorek? Mecze fazy play off są podzielone na dwa tygodnie w systemie wtorek/środa. Dzięki temu kibice mogą obejrzeć więcej meczy na żywo.
4
Piqué nie bawi się w dyplomację, on mówi jak jest. Uwielbiam Go!
0
Z przodu nawet więcej niż ok, ale w tym zestawieniu drżałbym o obronę.
0
*Gdyby cała drużyna była teraz w takiej formie.
2
Ten tydzień może wiele zmienić, Real ma trudne wyjazdowe mecze - Valencia i Villarreal, a my mamy wyjazd do Madrytu.
3
Najgorszy odcinek do tej pory.
1
Uwielbiam tego magika, a jego uśmiech jest fenomenalny.
0
Nie wiem co Vidal zrobił Lucho, że ten nawet nie wpuszczał go z ogórkami. Zbliża się najważniejszy okres sezonu, a Roberto jest totalnie zajechany ,,,, szkoda.
1
Myślę, że wielu przyjęło by z pocałowaniem ręki powrót Daniego.
Wiem, wiem, ile Brazylijczyk ma lat, ale patrząc jak gra Roberto i niestety po pechowej kontuzji Vidala, nie ma żadnej konkurencji na PO.
2
Mam nadzieję, że wszyscy w szatni począwszy od trenera i zawodników zepną tyłki i powalczą. Jeżeli zagramy tak jak pierwszą połowę w Madrycie w 1/2 PK, to mamy duże szanse na 3 pkt z Atletico, a jeżeli udałoby się strzelić dwa szybkie gole paryżanom to może być magiczna noc.
0
Takie mecze jak ten wczorajszy są do zapomnienia, najważniejsze są trzy punkty. To w takich meczach (z teoretycznie słabszymi rywalami) zdobywa/przegrywa się mistrzostwo.
0
Wolałbym żeby Barca zagrała systemem 4-3-3. Jeżeli chodzi o mecz w Madrycie to jest wiele do stracenia. Atletico na pewno rzuci się na nas od samego początku, trzeba przetrwać pierwszy kwadrans bez strat, a później przejąć kontrolę nad meczem.
0
Nadzieje na niespodziankę w środę rosną ;)