2

Trochę wali siarą mówić tak o swojej dziewczynie przy obcych ludziach.

1

A porównaj sobie poczynania Gomesa i Thiago, nie dość, że Portugalczyk strasznie dużo kosztował to absolutnie nic nie daje drużynie, co mecz to klops.

0

Ano dlatego, że pod artykułami mało kto się wypowiada i ciężko prowadzić konwersację samemu ze sobą.

Tak z ciekawości: skoro przeszkadza Ci to mój post to czy przeszkadza Ci również wysyp wróżbitów którzy co chwilę mają jakieś sny związane z meczem/Barcą etc., a może Ci przeszkadza spam przed meczem gdzie w co drugim poście ludzie chcą link do transmisji?

2

Szkoda, żeśmy pozwolili odejść Thiago do monachijczyków, trzeba było dawać mu więcej minut to teraz byśmy mieli świetnego pomocnika z tak osławionym DNA Barcy.

Jak sobie pomyślę, ze ile go puściliśmy oraz ile zapłacimy w sumie za Gomesa to wyć mi się chce.

1

Jak sobie pomyślę ile Gomes kosztował to aż mi się słabo robi.

1

Jak szaleć to szaleć, 3 : 1.

10

Brak wiary i ambicji za czasów Tito? A kto zdobył 100 punktów w lidze w jednym sezonie i wyrównał historyczny rekord RM?

0

Tak naprawdę to na tę chwilę nie wiadomo co będzie dalej z Lucho, a już 90% użytkowników napaliło się na Sampaoliego jak szczerbaty na suchary.

2

Pewnie jakieś 90% szkoleniowców marzy o tym, żeby być trenerem Barcelony.

1

Każda przytoczona wypowiedź Masche może być umieszczona na dole po prawej stronie jako cytat tygodnia.

0

Mają takie same szanse jak my na wyeliminowanie PSG.

1

Już lepiej niech trener żywiołowo reaguje, niż ma schować się na ławce i nawet nie reagować jak drużyna dostaje baty.

0

Jak szaleć to szaleć .... a może Unai Emery na nowego trenera?

Latał, szalał przy ławce, widać było, że żyje meczem, a nasz Lucho siedział jak grecki filozof dumający nad problemami egzystencjalnymi głodujących dzieci w Rumunii.

1

Lucho od dłuższego czasu jest bezradny. Jego jedyna taktyka to kopnij do MSN i niech oni się martwią.

6

A jak wygrywał tryplet to też takie pierdoły pociskałeś?

1

I dopiero teraz widać jak brakuje takich piłkarzy jak Xavi czy Puyol, oni nawet jak były konflikty między zawodnikami a trenerem to potrafili to zażegnać i starali się wypracować jakiś sensowny kompromis.

4

To prawda, że piłkarze są współwinni porażki, ale Lucho praktycznie cały mecz przesiedział na ławcę, myśląc ; ,,Co ja tu kur.... jeszcze robię?"

0

A ja wolałbym Simeone, ale to raczej nie możliwe.

4

No jak nie miał, a plan kopnąć pikę do MNS i niech oni się martwią.

0

Ja właśnie obawiam się ewentualnego poboru z talerza biodrowego.

Dzięki.

0

Mam nadzieję, że Lucho ma plan B, jeszcze jest wiele do wygrania. RM będzie musiał dzielić siły na dwa puchary a nam zostaje walka w lidze i finał PK.

0

A RM od 115 lat nie miał żadnego trypletu.

2

No bez jaj, przecież Leo wziął te karty historii, wygumkował je i zapisał złotymi zgłoskami. Toć po nim NIKT nie zbliży się do Jego osiągnięć przez 30 - 40 lat.

Chyba, że Mateo albo Thiago dostali w genach geniusz ojca.

0

Doskonale pamiętam jak La Liga leciała na c+ i podczas meczu Barcelony kiedy Tito walczył z nowotworem a Jordi Roura go zastępował Leszek Orłowski wypalił z tekstem, że skoro zastępca, zastępcy trenuje Barcelonę, a ta wysoko wygrywa, to Barca to swojego rodzaju samograj i nieważne kto będzie na ławce to i tak klub będzie wygrywał .... mam nadzieję, że redaktor Orłowski już wszedł pod stół i dawno odszczekał te słowa.

0

Bardzo poważnie zastanawiam się nad zarejestrowaniem się w bazie DKMS. Poczytałem dużo o sposobach oddawania szpiku, co się z tym wiąże, jakie są zagrożenia, ale mam pytanie czy ktoś z Was miał osobiście z tym styczność lub zna kogoś kto był dawcą? Jak to wygląda z bliska?

0

Ja chętnie zobaczyłbym Simeone u nas na ławce - toć on ma tyle energii, że przez 90 minut skacze, wrzeszczy, wykłóca się z sędziami, zagrzewa kibiców do dopingu.

0

Widocznie ktoś wczoraj zawiesił przed szatnią dla Barcelony, kartkę:

,,Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie."

I widzieliśmy jak to się skończyło.

1

Tak czytam komentarze i jeszcze nie natrafiłem na żaden który po wysokiej porażce jest standardem:

,,Lucho won, Bartuś won, Messi do City"

Czyżby goście z innych stron jeszcze się nie uaktywnili?

0

W Dortmundzie na pewno o niebo lepsze.

1

Wczoraj liczyłem, że w Paryżu zagramy tak jak pierwsze 45 minut z Atletico w Madrycie w PK, niestety zagraliśmy tak jak z Betisem w Andaluzji w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?