blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trochę wali siarą mówić tak o swojej dziewczynie przy obcych ludziach.
1
A porównaj sobie poczynania Gomesa i Thiago, nie dość, że Portugalczyk strasznie dużo kosztował to absolutnie nic nie daje drużynie, co mecz to klops.
0
Ano dlatego, że pod artykułami mało kto się wypowiada i ciężko prowadzić konwersację samemu ze sobą.
Tak z ciekawości: skoro przeszkadza Ci to mój post to czy przeszkadza Ci również wysyp wróżbitów którzy co chwilę mają jakieś sny związane z meczem/Barcą etc., a może Ci przeszkadza spam przed meczem gdzie w co drugim poście ludzie chcą link do transmisji?
2
Szkoda, żeśmy pozwolili odejść Thiago do monachijczyków, trzeba było dawać mu więcej minut to teraz byśmy mieli świetnego pomocnika z tak osławionym DNA Barcy.
Jak sobie pomyślę, ze ile go puściliśmy oraz ile zapłacimy w sumie za Gomesa to wyć mi się chce.
1
Jak sobie pomyślę ile Gomes kosztował to aż mi się słabo robi.
1
Jak szaleć to szaleć, 3 : 1.
10
Brak wiary i ambicji za czasów Tito? A kto zdobył 100 punktów w lidze w jednym sezonie i wyrównał historyczny rekord RM?
0
Tak naprawdę to na tę chwilę nie wiadomo co będzie dalej z Lucho, a już 90% użytkowników napaliło się na Sampaoliego jak szczerbaty na suchary.
2
Pewnie jakieś 90% szkoleniowców marzy o tym, żeby być trenerem Barcelony.
1
Każda przytoczona wypowiedź Masche może być umieszczona na dole po prawej stronie jako cytat tygodnia.
0
Mają takie same szanse jak my na wyeliminowanie PSG.
1
Już lepiej niech trener żywiołowo reaguje, niż ma schować się na ławce i nawet nie reagować jak drużyna dostaje baty.
0
Jak szaleć to szaleć .... a może Unai Emery na nowego trenera?
Latał, szalał przy ławce, widać było, że żyje meczem, a nasz Lucho siedział jak grecki filozof dumający nad problemami egzystencjalnymi głodujących dzieci w Rumunii.
1
Lucho od dłuższego czasu jest bezradny. Jego jedyna taktyka to kopnij do MSN i niech oni się martwią.
6
A jak wygrywał tryplet to też takie pierdoły pociskałeś?
1
I dopiero teraz widać jak brakuje takich piłkarzy jak Xavi czy Puyol, oni nawet jak były konflikty między zawodnikami a trenerem to potrafili to zażegnać i starali się wypracować jakiś sensowny kompromis.
4
To prawda, że piłkarze są współwinni porażki, ale Lucho praktycznie cały mecz przesiedział na ławcę, myśląc ; ,,Co ja tu kur.... jeszcze robię?"
0
A ja wolałbym Simeone, ale to raczej nie możliwe.
4
No jak nie miał, a plan kopnąć pikę do MNS i niech oni się martwią.
0
Ja właśnie obawiam się ewentualnego poboru z talerza biodrowego.
Dzięki.
0
Mam nadzieję, że Lucho ma plan B, jeszcze jest wiele do wygrania. RM będzie musiał dzielić siły na dwa puchary a nam zostaje walka w lidze i finał PK.
0
A RM od 115 lat nie miał żadnego trypletu.
2
No bez jaj, przecież Leo wziął te karty historii, wygumkował je i zapisał złotymi zgłoskami. Toć po nim NIKT nie zbliży się do Jego osiągnięć przez 30 - 40 lat.
Chyba, że Mateo albo Thiago dostali w genach geniusz ojca.
0
Doskonale pamiętam jak La Liga leciała na c+ i podczas meczu Barcelony kiedy Tito walczył z nowotworem a Jordi Roura go zastępował Leszek Orłowski wypalił z tekstem, że skoro zastępca, zastępcy trenuje Barcelonę, a ta wysoko wygrywa, to Barca to swojego rodzaju samograj i nieważne kto będzie na ławce to i tak klub będzie wygrywał .... mam nadzieję, że redaktor Orłowski już wszedł pod stół i dawno odszczekał te słowa.
0
Bardzo poważnie zastanawiam się nad zarejestrowaniem się w bazie DKMS. Poczytałem dużo o sposobach oddawania szpiku, co się z tym wiąże, jakie są zagrożenia, ale mam pytanie czy ktoś z Was miał osobiście z tym styczność lub zna kogoś kto był dawcą? Jak to wygląda z bliska?
0
Ja chętnie zobaczyłbym Simeone u nas na ławce - toć on ma tyle energii, że przez 90 minut skacze, wrzeszczy, wykłóca się z sędziami, zagrzewa kibiców do dopingu.
0
Widocznie ktoś wczoraj zawiesił przed szatnią dla Barcelony, kartkę:
,,Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie."
I widzieliśmy jak to się skończyło.
1
Tak czytam komentarze i jeszcze nie natrafiłem na żaden który po wysokiej porażce jest standardem:
,,Lucho won, Bartuś won, Messi do City"
Czyżby goście z innych stron jeszcze się nie uaktywnili?
0
W Dortmundzie na pewno o niebo lepsze.
1
Wczoraj liczyłem, że w Paryżu zagramy tak jak pierwsze 45 minut z Atletico w Madrycie w PK, niestety zagraliśmy tak jak z Betisem w Andaluzji w lidze.