11

A nie pomyślałeś, że Lucho wie co robi? Codziennie obserwuje Vidala na treningach i widocznie coś mu w nim nie pasowało.

35

Już porzucili nawet pozory bezstronności. Co dalej? Będą ubrani w trykoty RM?

0

Wow Mirosławski w końcu znalazł bramkarza którego bardziej hejtuje niż ter Stegena.

10

Nie mogą uwierzyć kto dzisiaj strzelał gole ;)

22

Strzał Rakiety obrazuje jego obecną dyspozycje.

0

Trenerzy nie zmieniają Leo, to on sam decyduje kiedy ma zejść. ;)

Żadna kontuzja, Leo musi oszczędzać siły przed rewanżem z rzeźnikami.

1

Dzisiaj to chyba w Hiszpanii mają dzień dziecka, i Paco i Vidal strzelili bo golu, ciekawe jaki był kurs u buków na taki cud.

4

Ten gol idealnie symbolizuje pobyt Vidala w Barcelonie, masa przeszkód przed nim - najpierw Paco a później Neymar o mało mu nie przeszkodzili - ale on się nie poddaje i wszystko ma szczęśliwy koniec - zdobyty gol.

3

Zaraz Mirosławski ze 20 razy przypomni o przewadze Realu w lidze i o tym, że jego zdaniem ter Stegen jest słabym bramkarzem.


Już mam popcorn i czekam na początek kabaretu w wykonaniu tego ,,komentatora",

0

Niemiec ma magiczną zdolność znikania w drugich połowach meczów.

1

Ja go oceniam tylko jako pilkarza, gówno mnie obchodzi jego orientacja.

2

Puma oszczędza na materiale.

6

Z taką pomocą? Czarno to widzę.

0

Arsenal = Barca - jeżeli chodzi o pomyłki arbitrów ?

3

Po prostu Neymar używa głowy do myślenia na boisku a nie jako pachołka do odbijania piłki.

http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/369263,pilkarz-narazony-na-uraz-i-uszkodzenie-mozgu.html

9

W takim wypadku, pal sześć mecz, studniówka jest ważniejsza. Po latach będziesz ją wspominał z łezką w oku.

0

Będą mieli z niego mnóstwo radochy, po masowym wyprzedawaniu piłkarzy, dyrekcja kupiła naprawdę dobrego grajka.

2

Fajnie wyglądałby też konkurs wolnych Roni vs Leo ;)

0

Świetnie byłoby zobaczyć Roniego w obecnym składzie Barcelony. Leo cofnięty do pomocy, na środku Luis, po bokach dwóch magików z Brazylii: Neymar i Ronaldinho, rywale mieliby pełne gacie już w szatni :)

Ach szkoda, że to tylko marzenie.

0

Tylko po co zrobić sobie nadzieję, a później się rozczarować. Ja zazwyczaj nie oglądam meczów Realu tylko później sprawdzam wynik i tyle.

1

A o to chodzi, że na tej stronie panuje życzeniowe myślenie i wielu użytkowników wypisuje niestworzone rzeczy które miałyby nam ułatwić wygranie ligi.

Moim skromnym zdaniem trzeba robić swoje czyli wygrywać mecz za meczem a nie patrzeć tylko w kierunku Madrytu.

42

Według ,,ekspertów" z fcbarca.com Isco jest już na pokładzie samolotu lecącego do Barcelony.

3

A jak można odwiecznemu wrogowi takich rzeczy życzyć? Nie ma co się szczypać, przecież każdy kibic Barcelony życzy im wszystkiego co najgorsze.

5

Jedyneczka jest kozacka, już ustawiona na pulpicie :)

1

I właśnie o to chodzi, Leo wszystkiego sam nie uciągnie. Już nie marzę, że ujrzę jeszcze kiedyś taki duet jak Xavi - Iniesta, ale ofensywni pomocnicy Barcelony muszą mieć odrobinę magii i choć krztę geniuszu w kreacji.

14

I tak przepłaconego - przynajmniej na razie.

0

Po wczorajszym meczu mam jedną konkluzję: skoro Rakitić i Gomes w pomocy g. dają to niech chociaż w obronie zapieprzają.

Owszem Rakieta wczoraj zaliczył asystę, ale w buty po Andresie a tym bardziej po Generali to on nigdy nie wejdzie.

Podobało mi się jak wczoraj Chorwat i Portugalczyk wracali się do obrony, tylko, że w takim wariancie nie mamy nikogo na rozegraniu i Leo musi rozrzucać piłki. Albo Gomes się dopasuje do naszego stylu albo zarząd będzie musiał na serio pomyśleć o jakimś kreatywnym pomocniku.

0

Wiem i dlatego mam coraz większe obawy o naszą defensywę. Ciężko nam się gra u nich a jeszcze stawianie na słabszego bramkarza to strzał w kolano.

1

Dzisiaj chciałbym zobaczyć ter Stegena w bramce, z całym szacunkiem ale Cillessen jest słabszy, a Atletico będzie wchodziło w nasze pole karne tak jak Norek do Krawczyków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?