blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
A nie pomyślałeś, że Lucho wie co robi? Codziennie obserwuje Vidala na treningach i widocznie coś mu w nim nie pasowało.
35
Już porzucili nawet pozory bezstronności. Co dalej? Będą ubrani w trykoty RM?
0
Wow Mirosławski w końcu znalazł bramkarza którego bardziej hejtuje niż ter Stegena.
10
Nie mogą uwierzyć kto dzisiaj strzelał gole ;)
22
Strzał Rakiety obrazuje jego obecną dyspozycje.
0
Trenerzy nie zmieniają Leo, to on sam decyduje kiedy ma zejść. ;)
Żadna kontuzja, Leo musi oszczędzać siły przed rewanżem z rzeźnikami.
1
Dzisiaj to chyba w Hiszpanii mają dzień dziecka, i Paco i Vidal strzelili bo golu, ciekawe jaki był kurs u buków na taki cud.
4
Ten gol idealnie symbolizuje pobyt Vidala w Barcelonie, masa przeszkód przed nim - najpierw Paco a później Neymar o mało mu nie przeszkodzili - ale on się nie poddaje i wszystko ma szczęśliwy koniec - zdobyty gol.
3
Zaraz Mirosławski ze 20 razy przypomni o przewadze Realu w lidze i o tym, że jego zdaniem ter Stegen jest słabym bramkarzem.
Już mam popcorn i czekam na początek kabaretu w wykonaniu tego ,,komentatora",
0
Niemiec ma magiczną zdolność znikania w drugich połowach meczów.
1
Ja go oceniam tylko jako pilkarza, gówno mnie obchodzi jego orientacja.
2
Puma oszczędza na materiale.
6
Z taką pomocą? Czarno to widzę.
0
Arsenal = Barca - jeżeli chodzi o pomyłki arbitrów ?
3
Po prostu Neymar używa głowy do myślenia na boisku a nie jako pachołka do odbijania piłki.
http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/369263,pilkarz-narazony-na-uraz-i-uszkodzenie-mozgu.html
9
W takim wypadku, pal sześć mecz, studniówka jest ważniejsza. Po latach będziesz ją wspominał z łezką w oku.
0
Będą mieli z niego mnóstwo radochy, po masowym wyprzedawaniu piłkarzy, dyrekcja kupiła naprawdę dobrego grajka.
2
Fajnie wyglądałby też konkurs wolnych Roni vs Leo ;)
0
Świetnie byłoby zobaczyć Roniego w obecnym składzie Barcelony. Leo cofnięty do pomocy, na środku Luis, po bokach dwóch magików z Brazylii: Neymar i Ronaldinho, rywale mieliby pełne gacie już w szatni :)
Ach szkoda, że to tylko marzenie.
0
Tylko po co zrobić sobie nadzieję, a później się rozczarować. Ja zazwyczaj nie oglądam meczów Realu tylko później sprawdzam wynik i tyle.
1
A o to chodzi, że na tej stronie panuje życzeniowe myślenie i wielu użytkowników wypisuje niestworzone rzeczy które miałyby nam ułatwić wygranie ligi.
Moim skromnym zdaniem trzeba robić swoje czyli wygrywać mecz za meczem a nie patrzeć tylko w kierunku Madrytu.
5
To jest świetne podsumowanie
http://demotywatory.pl/4739329/Juz-niedlugo--Kawalerka-w-Warszawie-50-km-od-centrum
42
Według ,,ekspertów" z fcbarca.com Isco jest już na pokładzie samolotu lecącego do Barcelony.
3
A jak można odwiecznemu wrogowi takich rzeczy życzyć? Nie ma co się szczypać, przecież każdy kibic Barcelony życzy im wszystkiego co najgorsze.
5
Jedyneczka jest kozacka, już ustawiona na pulpicie :)
1
I właśnie o to chodzi, Leo wszystkiego sam nie uciągnie. Już nie marzę, że ujrzę jeszcze kiedyś taki duet jak Xavi - Iniesta, ale ofensywni pomocnicy Barcelony muszą mieć odrobinę magii i choć krztę geniuszu w kreacji.
14
I tak przepłaconego - przynajmniej na razie.
0
Po wczorajszym meczu mam jedną konkluzję: skoro Rakitić i Gomes w pomocy g. dają to niech chociaż w obronie zapieprzają.
Owszem Rakieta wczoraj zaliczył asystę, ale w buty po Andresie a tym bardziej po Generali to on nigdy nie wejdzie.
Podobało mi się jak wczoraj Chorwat i Portugalczyk wracali się do obrony, tylko, że w takim wariancie nie mamy nikogo na rozegraniu i Leo musi rozrzucać piłki. Albo Gomes się dopasuje do naszego stylu albo zarząd będzie musiał na serio pomyśleć o jakimś kreatywnym pomocniku.
0
Wiem i dlatego mam coraz większe obawy o naszą defensywę. Ciężko nam się gra u nich a jeszcze stawianie na słabszego bramkarza to strzał w kolano.
1
Dzisiaj chciałbym zobaczyć ter Stegena w bramce, z całym szacunkiem ale Cillessen jest słabszy, a Atletico będzie wchodziło w nasze pole karne tak jak Norek do Krawczyków.