0

Toć mogłeś/łaś to napisać w jednym komentarzu.

1

Na jaki numer mam wysłać smsa o treści ,,Pomagam"?

0

Ja pierdziut ...... wow !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Niech się chłop otrzaska z naszym stylem, to będzie z niego przekozak.

3

Pewnie, że tak, Szpaku je skomentuje.

2

To on zna język polski? Jestem w szoku ;)

0

I gdyby nie gorzała i imprezy dłużej by królował.

0

Może to i mało opłacalne ekonomicznie, ale ja bym wołał Łukasza na PO w Barcelonie, jednak to nasz i mógłby spokojnie grać w pierwszym składzie.

4

Piszczu w formie zjada Roberto.

5

Ale bez tych reklam to mógłbyś zapomnieć o transferach Neymara czy Suareza.

0

Czyli gdyby to był np Durex to też by Ci pasowało?

27

Mam nadzieję, że to będzie Huawei a nie jakieś Alibaby.

6

Peszko ma takie co tydzień ;)

0

A czy wspieranie swoich piłkarzy i dopingowanie im też jest głupotą? A jak Munir nie mógł się przełamać to też na LR większość w niego wierzyła, Paco też się przełamie i strzeli jeszcze wiele ważnych goli. VeB

0

A więc „sezamie, otwórz się" i rozbijemy bank ;)

7

Cholo jak zawsze zagra w kości ;)

1

Już bez przesady, teraz katarskie petrodolary rządzą światem. Mi tam to obojętne czy na koszulkach Barcy będzie logo katarskie, azjatyckie czy rosyjskie (niestety, ale o czystych koszulkach to możemy tylko pomarzyć) ważne żeby Barca zarobiła na tym wiele milionów euro.

17

Pis rzuciło ludziom pincet plus to teraz robią co chcą, bo przecież jak ktoś inny wygra wybory to oni to zabiorą. A ja się pytam czemu nie zrobili tego w formie np. ulgi podatkowej? Nie dość, że zadłużają kraj to jeszcze zwiększyli i tak monstrualną biurokrację - mnóstwo nowych etatów utworzyli tylko do obsługi tego programu.

1

Coś mi się nie chce wierzyć w transfer Coutinho, wątpię, żeby Klopp go puścił, a po drugie to za takiego piłkarza trzeba zabulić z 80 mln euro.

6

Nareszcie dzisiaj u mnie MSN - mogę się napić ;)

0

Mam nadzieję, że Thiago i Mateo przebiją ojca. ;)

13

Ma chłop racje, MSN je..nie Real 3 grudnia na CN.

0

Mirosławski z tymi swoimi wywodami i ciągłym docinaniem Ćwiąkale może się schować.

10

Drugą taką drużyną jest .... a nie, nie ma drugiej takiej drużyny, która jedzie na takim farcie.

3

Ku pokrzepieniu serc, Real prowadził z Legią 0:2 a tylko zremisował, więc jest nadzieja.

7

Czy tylko mnie wpieniają reklamy bożonarodzeniowe na początku listopada? Czy tych marketingowców totalnie pogięło?

1

A to oni nie wygrali LM?

129

Pokazuje ile ZP ma Ronaldo.

1

Na razie to Klopp jest mocny tylko w gadce, a nie przekłada się to na trofea.

1

Początek sezonu mają fantastyczny, ale ile razy na przykład Arsenal wymiatał do Bożego Narodzenia a później zaliczał ostry zjazd formy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?