2

Ja swoją przygodę z Barcą zacząłem dzięki Rivaldo.

62

Ach, nareszcie dzisiaj gra moja ukochana Barcelona.

1

W meczu przeciwko Alaves to nawet ja mógłbym stanąć na bramce i zachowałbym czyste konto.

0

Jaki jest pozytywny efekt banu dla Realu? Ich kibice pouciekali z La Rambli ;)

7

Standardowe zachowanie piłkarzy - Arda też na prezentacji całował nasz herb pomimo miłości jaką deklarował do Atletico.

0

Jeszcze nie ma nic oficjalnie. A tak swoją drogą to Antonella mogłaby mu trochę odpuścić, żeby w przyszłości mu się uraz nie odnawiał.

17

Sorry, ale mam nadzieję, że dostaniesz porządną nauczkę. O konsekwencjach mogłeś pomyśleć, zanim usiadłeś za kierownicą.

0

Internet explorer?

0

Kasa misiu kasa - szkoda, że to przyświeca naszym piłkarzom.

3

Teraz pseudokibice kadry się ujawnili i wylewają z siebie żółć, ja jestem z kadrą bez względu na wyniki, czy grają o półfinał ME czy grają z Kazachstanem!

16

Takie rewelacje śmierdzą mi na kilometr, wątpię żeby to była prawda.

10

Hip, hip, hura, w końcu to Barca może kogoś pozwać do sądu!

5

Florek już tam pewnie szykuje walizeczkę ojro żeby tylko temu zapobiec.

1

Wypowiedź Kloppa pokazuje jaką mamy kozacką ławkę rezerwowych.

2

Urzekła mnie Twoja historia.

8

Kiler to klasyka gatunku, a Siara wymiata.

0

Myślę, że oni też chcą wyjść z tej grupy.

0

Jaka drużyna takie dylematy, po wygraniu przez Barce LM nikt nie zastanawia się co lepiej wygrać, my zawsze jedziemy po pełną pulę.

2

To dzisiaj wigilia Świąt Bożego Narodzenia? Ale ten czas zapiernicza.

2

Dzieciom się nudzi, w poniedziałek pójdą do szkoły i będzie spokój.

13

Już lepiej pisać o samochodach niż o overalach w fifie.

1

Szkoda, że tacy piłkarze to wymierający gatunek.

0

Tak, wiem, ale mamy kozacką ławkę rezerwowych - najsilniejszą od lat - więc kiedy jak nie teraz?

8

*tryplet ;)

49

To Ty chyba nigdy nie widziałeś wysiadających kierowców po ukończonym wyścigu.

10

Chodzi o te rezerwy które w segunda nie potrafiły się utrzymać?

0

A może do tego czasu któryś z chłopaków z rezerw się pokaże, oby.

1

Toć to grosze, cztery bańki to ojciec Neymara dostał na panny lekkich obyczajów. A tak na serio to zarząd ściągnął teraz bardzo młodych i utalentowanych graczy i jeżeli wszyscy odpalą to w następnych kilku okienkach nie będzie trzeba wydawać dziesiątek milionów na nowych piłkarzy.

2

Uwielbiam Roniego, szkoda, że zamiast grania wybrał imprezy i szlajanie się co noc po klubach. Nigdy nie zapomnę Jego kosmicznego meczu na SB, myślałem, że dłużej będę mógł go podziwiać w bordowo - granatowej koszulce.

12

Pewnie Antonella miała coś wspólnego z kontuzją Leo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?