blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja swoją przygodę z Barcą zacząłem dzięki Rivaldo.
62
Ach, nareszcie dzisiaj gra moja ukochana Barcelona.
1
W meczu przeciwko Alaves to nawet ja mógłbym stanąć na bramce i zachowałbym czyste konto.
0
Jaki jest pozytywny efekt banu dla Realu? Ich kibice pouciekali z La Rambli ;)
7
Standardowe zachowanie piłkarzy - Arda też na prezentacji całował nasz herb pomimo miłości jaką deklarował do Atletico.
0
Jeszcze nie ma nic oficjalnie. A tak swoją drogą to Antonella mogłaby mu trochę odpuścić, żeby w przyszłości mu się uraz nie odnawiał.
17
Sorry, ale mam nadzieję, że dostaniesz porządną nauczkę. O konsekwencjach mogłeś pomyśleć, zanim usiadłeś za kierownicą.
0
Internet explorer?
0
Kasa misiu kasa - szkoda, że to przyświeca naszym piłkarzom.
3
Teraz pseudokibice kadry się ujawnili i wylewają z siebie żółć, ja jestem z kadrą bez względu na wyniki, czy grają o półfinał ME czy grają z Kazachstanem!
16
Takie rewelacje śmierdzą mi na kilometr, wątpię żeby to była prawda.
10
Hip, hip, hura, w końcu to Barca może kogoś pozwać do sądu!
5
Florek już tam pewnie szykuje walizeczkę ojro żeby tylko temu zapobiec.
1
Wypowiedź Kloppa pokazuje jaką mamy kozacką ławkę rezerwowych.
2
Urzekła mnie Twoja historia.
8
Kiler to klasyka gatunku, a Siara wymiata.
0
Myślę, że oni też chcą wyjść z tej grupy.
0
Jaka drużyna takie dylematy, po wygraniu przez Barce LM nikt nie zastanawia się co lepiej wygrać, my zawsze jedziemy po pełną pulę.
2
To dzisiaj wigilia Świąt Bożego Narodzenia? Ale ten czas zapiernicza.
2
Dzieciom się nudzi, w poniedziałek pójdą do szkoły i będzie spokój.
13
Już lepiej pisać o samochodach niż o overalach w fifie.
1
Szkoda, że tacy piłkarze to wymierający gatunek.
0
Tak, wiem, ale mamy kozacką ławkę rezerwowych - najsilniejszą od lat - więc kiedy jak nie teraz?
8
*tryplet ;)
49
To Ty chyba nigdy nie widziałeś wysiadających kierowców po ukończonym wyścigu.
10
Chodzi o te rezerwy które w segunda nie potrafiły się utrzymać?
0
A może do tego czasu któryś z chłopaków z rezerw się pokaże, oby.
1
Toć to grosze, cztery bańki to ojciec Neymara dostał na panny lekkich obyczajów. A tak na serio to zarząd ściągnął teraz bardzo młodych i utalentowanych graczy i jeżeli wszyscy odpalą to w następnych kilku okienkach nie będzie trzeba wydawać dziesiątek milionów na nowych piłkarzy.
2
Uwielbiam Roniego, szkoda, że zamiast grania wybrał imprezy i szlajanie się co noc po klubach. Nigdy nie zapomnę Jego kosmicznego meczu na SB, myślałem, że dłużej będę mógł go podziwiać w bordowo - granatowej koszulce.
12
Pewnie Antonella miała coś wspólnego z kontuzją Leo ;)