0

To był jakiś grubszy szwindel, ale to przecież nie wina piłkarza.

8

Przecież on miał być najlepszym piłkarzem świata. Ego ma monstrualnej wielkości (nawet większe niż ego Ronaldo), a umiejętności mocno średnie.

0

A Ty myślisz, że on przejmuje się tym co kibice o nim sądzą? Wątpię w to. Skoro jakimś cudem znalazł się w FCB to chce skorzystać na tym jak najwięcej - ja tam mu się nie dziwie.

0

Douglas to ma klawe życie, chłopina wie jak się ustawić, nie dość, że płacą mu za nic to dostaje jeszcze fajne furki, ma wejściówkę na każdy mecz Barcy, stać go na każdą zachciankę i w dodatku może trenować z najlepszym piłkarzem w historii, każdy culé chciałby być na jego miejscu.

2

Wujek Google.

0

Szkoda, że Aga tak wcześnie odpadła.

0

La Rambla wita!

0

Nie pij tyle ;)

2

Może jest tak zarąbisty, że nie da się go samemu usunąć?

24

Do nas na pewno nie przyjedzie, ale może zawita na CN.

1

To po co go obstawiasz?

24

Ornitologa tutaj jeszcze nie widziałem.

4

Dzięki niej wzrosła ilość fanów kobiecych biegów ;)

52

,,Miałeś chamie złoty róg"

0

Spokojnie, na luzie wygramy jedną bramką.

4

Do boju dziewczyny, dajcie wszystko co macie pod pedałami!

5

Ja tam jednak wolę piłkę nożną.

1

Douglas jest najnormalniej na świecie za słaby na Barcę, a Belg nie dość, że przyszedł do nas z ciężką kontuzją to ciągle łapie nowe urazy.

0

Fakt, zagrali świetnie, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, metody szkoleniowe Niemca będzie można ocenić po pełnym przepracowanym sezonie.

2

Belg to największa pomyłka transferowa Barcy ostatnich lat - więcej czasu spędził na L4 niż trenując/grając.

0

Cytując klasyka: ,,Kasa misiu kasa".

0

Ostatnio Munir pokazuje, że to On może być numerem 4. Chyba lepiej dać mu szanse niż sprowadzić napastnika za 15/20 mln tylko na ławkę.

11

I bierki pod wodą ;)

0

Większość użytkowników ma 11.
____
Edit: wcześniej kolega pytał o to kto ma eleven.

16

Oby się w międzyczasie nie połamał.

3

Obyś był biały tylko w tej dziedzinie sportu.

13

Ciekawe co sądzi patrząc na półki z pucharami klubów które prowadzi/ł w porównaniu z tym co osiągnęła Barca w analogicznym okresie.

2

Nie pompujmy balonika, niech chłopak najpierw spokojnie się zaaklimatyzuje,

0

I z tej okazji życzę mu szybkiego opuszczenia FC Barcelony.

1

Nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?