blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mou wybrał Ibrę chyba tylko po to żeby kierował jego autobusem.
7
Chciał wygrać LM i trafił do Anglii, gdzie tu logika?
0
A ja byłem pewny, że znajdziemy się minimum w czwórce najlepszych drużyn ojro.
2
Po prostu twardo stąpam po ziemi, kadra nam się starzeje i takie pożegnanie są nieuniknione.
6
Przeżyłem odejście Puyola, przeżyłem odejście Xaviego więc i z odejściem Daniego sobie poradzę.
5
Kibicuj sercem, obstawiaj rozumem ;)
2
Kto komentuje mecz? Na TVP Szpaku? Na Polsacie Borek?
4
Przeżyliśmy odejście Xaviego to i z odejściem Daniego damy sobie radę.
2
Piszę Ci, że wierzę w oficjalki a nie w rzeczy na 90% pewne ... heh
3
A ja wierzę tylko w oficjalki.
3
A co na to Krychowiak?
0
Nie sądzę, żeby jakiś hiszpański klub go zechciał więc woli u nas siedzieć na trybunach.
1
Wiesz czemu Douglas tak chce zostać w Barcelonie? Bo chce otrzymać paszport, a żeby go dostać to musi żyć w jednym miejscu przez trzy lata.
13
A mi nie.
8
To jak według Ciebie powinna wyglądać? Psioczysz bo tak czy masz jakieś swoje przemyślenia?
1
Nie.
0
Ale Leo nie gra w tym meczu.
1
Złota piłka i tak jest już zarezerwowana dla grzmota.
0
Czyli pan Darek przygotował optymalna formę na euro ;)
0
Zieliński jak nie nauczy się zapieprzać w obronie to nic z niego nie będzie. Lewy miał setkę na początku spotkania, ale później pilnowało go dwóch a czasem nawet trzech rywali i z takim plastrami ciężko jest grać, szkoda, że Milik nie wykorzystuje tych dziur jakie pojawiają się w obronie rywali przez to, że tylu obrońców pilnuje Lewandowskiego.
22
Najpierw to musimy ograć Szwajcarów.
8
Ale Hiszpania ma tandetne koszulki, wyglądają jakby ktoś im na nie pawia puścił.
1
#ChorwacjoMusisz
0
Ale ta sytuacja gdzie wbiegł na połowę Ukrainy i nie zatrzymał akcji a później poszła kontra Ukrainy to był wielbłąd, niech Pazdan się cieszy, że po tym nie padł gol.
1
Pazdan dzisiaj zaliczył kilka karygodnych błędów, aż dziw, że żaden gol po tym nie wpadł dla Ukrainy.
3
Niech Zieliński ruszy tyłek i zapieprza do obrony jak straci piłkę a nie stoi i jopi się co robią Ukraińcy. Nr 1 do zmiany.
0
A wiesz czemu odmówił? Bo jak będzie trzy lata miał stałe miejsce pobytu w Hiszpanii to może ubiegać się o paszport UE.
2
Lepszy czteropak zimnego piwa ;)
28
Tylko za mocno tego nie opijaj ;)
4
To jak i tak Ci przepadną to wyślij smsa na jakąś fundacje charytatywną