1

Mou wybrał Ibrę chyba tylko po to żeby kierował jego autobusem.

7

Chciał wygrać LM i trafił do Anglii, gdzie tu logika?

0

A ja byłem pewny, że znajdziemy się minimum w czwórce najlepszych drużyn ojro.

2

Po prostu twardo stąpam po ziemi, kadra nam się starzeje i takie pożegnanie są nieuniknione.

6

Przeżyłem odejście Puyola, przeżyłem odejście Xaviego więc i z odejściem Daniego sobie poradzę.

5

Kibicuj sercem, obstawiaj rozumem ;)

2

Kto komentuje mecz? Na TVP Szpaku? Na Polsacie Borek?

4

Przeżyliśmy odejście Xaviego to i z odejściem Daniego damy sobie radę.

2

Piszę Ci, że wierzę w oficjalki a nie w rzeczy na 90% pewne ... heh

3

A ja wierzę tylko w oficjalki.

3

A co na to Krychowiak?

0

Nie sądzę, żeby jakiś hiszpański klub go zechciał więc woli u nas siedzieć na trybunach.

1

Wiesz czemu Douglas tak chce zostać w Barcelonie? Bo chce otrzymać paszport, a żeby go dostać to musi żyć w jednym miejscu przez trzy lata.

13

A mi nie.

8

To jak według Ciebie powinna wyglądać? Psioczysz bo tak czy masz jakieś swoje przemyślenia?

1

Nie.

0

Ale Leo nie gra w tym meczu.

1

Złota piłka i tak jest już zarezerwowana dla grzmota.

0

Czyli pan Darek przygotował optymalna formę na euro ;)

0

Zieliński jak nie nauczy się zapieprzać w obronie to nic z niego nie będzie. Lewy miał setkę na początku spotkania, ale później pilnowało go dwóch a czasem nawet trzech rywali i z takim plastrami ciężko jest grać, szkoda, że Milik nie wykorzystuje tych dziur jakie pojawiają się w obronie rywali przez to, że tylu obrońców pilnuje Lewandowskiego.

22

Najpierw to musimy ograć Szwajcarów.

8

Ale Hiszpania ma tandetne koszulki, wyglądają jakby ktoś im na nie pawia puścił.

1

#ChorwacjoMusisz

0

Ale ta sytuacja gdzie wbiegł na połowę Ukrainy i nie zatrzymał akcji a później poszła kontra Ukrainy to był wielbłąd, niech Pazdan się cieszy, że po tym nie padł gol.

1

Pazdan dzisiaj zaliczył kilka karygodnych błędów, aż dziw, że żaden gol po tym nie wpadł dla Ukrainy.

3

Niech Zieliński ruszy tyłek i zapieprza do obrony jak straci piłkę a nie stoi i jopi się co robią Ukraińcy. Nr 1 do zmiany.

0

A wiesz czemu odmówił? Bo jak będzie trzy lata miał stałe miejsce pobytu w Hiszpanii to może ubiegać się o paszport UE.

2

Lepszy czteropak zimnego piwa ;)

28

Tylko za mocno tego nie opijaj ;)

4

To jak i tak Ci przepadną to wyślij smsa na jakąś fundacje charytatywną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?