blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo jest za dobry żeby zagrać raptem kilka meczów w sezonie tylko w PK.
2
To samo gadają Lubański i Borek.
9
Od dawna tam się nic nie dzieje, 90% sukcesu to nowinki technologiczne plus wymyślanie trików które nie zostały jeszcze zabronione, wielka szkoda, że w tym sporcie tak mało zależy od umiejętności kierowcy. Nawet wielki mistrz w słabym bolidzie nic nie osiągnie, a przeciętny kierowca w dobrym zespole może wiele zdobyć.
1
Wujek Google
2
To niech Leo przestanie już zdobywać tyle goli z wolnych bo wyczerpie limit do końca kariery.
0
Szkoda, że ich program zniknął z TVP.
0
Toć kilka postów niżej jest to samo info - nie spamuj.
1
Solidnie
0
Jak na Argentyńczyka to nieźle opanowałeś polski język.
0
Kiepska prowokacja.
2
Tyko mniej biega ;)
2
Tak to się kończy, jak zatrudnia się ,,komentatorów" po znajomości.
1
Emocji jak na lekarstwo, liczę, że coś się zadzieje w drugiej części.
0
Zamiast chodzić na matmę to kopał gałe i teraz takie są tego efekty.
0
Komentarz usunięty
3
Ale włoscy piłkarze są naładowani, z wielkim przejęciem śpiewali hymn, Gigi Buffon prawie krzyczał a Niemcy coś tam mruczą - pewnie nawet słów nie znają.
65
Nikt.
2
Boniek posmarował ;)
4
Jak mnie wkurza to, że Rodowiczka i Torbicka robią za ,,ekspertki" i oceniają grę naszej kadry, przecież one w ogóle nie znają się na piłce. Szkoda, że jedynym kryterium w tv jest znana twarz i wtedy można robić za eksperta nawet w dziedzinie o której nie ma się zielonego pojęcia. Już wolę słuchać np Jacka Gmocha ten przynajmniej się nie szczypie i mówi zamiast obrona Rosjan obrona ruskich w sumie to szkoda, że nie powiedział obrona ZSRR.
2
Przerobione, w oryginale zamiast Kuby był Leo.
0
Jak Milik tak będzie ,,strzelał" to nigdy nie będzie miał dzieci, wypada tylko współczuć jego dziewczynie
2
Uważaj żebyś zaraz nie złapał drugiego.
1
Ma papiery żeby być kozackim obrońcą, ale jak zapewne wiesz, nie każdy talent staje się super piłkarzem.
21
Moja polskość nie pozwala mi kibicować Niemcom.
0
Nie kumam, Barca ciuła każde euro i negocjuje z klubami, a florek od razu rzuca na stół 25 melonów. Co on myśli, że gra w fifę?
9
Mój patriotyzm nie pozwala mi kibicować ani Niemcom ani Rosjanom i to w żadnej dyscyplinie.
0
Oglądając mecz Wali z Belgią jeszcze mocniej mi wywala wątrobę jak przypomnę sobie naszą porażkę z Portugalią.
0
Taką samą strategie miała Wisła Płock z Irkiem Jeleniem z przodu.
1
#PolskoMusisz
0
Dobrze, że piwo jest ;)