0

Bravo jest za dobry żeby zagrać raptem kilka meczów w sezonie tylko w PK.

2

To samo gadają Lubański i Borek.

9

Od dawna tam się nic nie dzieje, 90% sukcesu to nowinki technologiczne plus wymyślanie trików które nie zostały jeszcze zabronione, wielka szkoda, że w tym sporcie tak mało zależy od umiejętności kierowcy. Nawet wielki mistrz w słabym bolidzie nic nie osiągnie, a przeciętny kierowca w dobrym zespole może wiele zdobyć.

1

Wujek Google

2

To niech Leo przestanie już zdobywać tyle goli z wolnych bo wyczerpie limit do końca kariery.

0

Szkoda, że ich program zniknął z TVP.

0

Toć kilka postów niżej jest to samo info - nie spamuj.

1

Solidnie

0

Jak na Argentyńczyka to nieźle opanowałeś polski język.

0

Kiepska prowokacja.

2

Tyko mniej biega ;)

2

Tak to się kończy, jak zatrudnia się ,,komentatorów" po znajomości.

1

Emocji jak na lekarstwo, liczę, że coś się zadzieje w drugiej części.

0

Zamiast chodzić na matmę to kopał gałe i teraz takie są tego efekty.

0

Komentarz usunięty

3

Ale włoscy piłkarze są naładowani, z wielkim przejęciem śpiewali hymn, Gigi Buffon prawie krzyczał a Niemcy coś tam mruczą - pewnie nawet słów nie znają.

65

Nikt.

2

Boniek posmarował ;)

4

Jak mnie wkurza to, że Rodowiczka i Torbicka robią za ,,ekspertki" i oceniają grę naszej kadry, przecież one w ogóle nie znają się na piłce. Szkoda, że jedynym kryterium w tv jest znana twarz i wtedy można robić za eksperta nawet w dziedzinie o której nie ma się zielonego pojęcia. Już wolę słuchać np Jacka Gmocha ten przynajmniej się nie szczypie i mówi zamiast obrona Rosjan obrona ruskich w sumie to szkoda, że nie powiedział obrona ZSRR.

2

Przerobione, w oryginale zamiast Kuby był Leo.

0

Jak Milik tak będzie ,,strzelał" to nigdy nie będzie miał dzieci, wypada tylko współczuć jego dziewczynie

2

Uważaj żebyś zaraz nie złapał drugiego.

1

Ma papiery żeby być kozackim obrońcą, ale jak zapewne wiesz, nie każdy talent staje się super piłkarzem.

21

Moja polskość nie pozwala mi kibicować Niemcom.

0

Nie kumam, Barca ciuła każde euro i negocjuje z klubami, a florek od razu rzuca na stół 25 melonów. Co on myśli, że gra w fifę?

9

Mój patriotyzm nie pozwala mi kibicować ani Niemcom ani Rosjanom i to w żadnej dyscyplinie.

0

Oglądając mecz Wali z Belgią jeszcze mocniej mi wywala wątrobę jak przypomnę sobie naszą porażkę z Portugalią.

0

Taką samą strategie miała Wisła Płock z Irkiem Jeleniem z przodu.

1

#PolskoMusisz

0

Dobrze, że piwo jest ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?