blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Lepszego niż 7 nie znajdziesz. Jeżeli jednak masz tylko taki wybór to weź 8.
5
A na polsacie koncert ich troje - wiem, wiem, że dla wielu to badziewie i wsiowa muzyka, ale uświadomiłem sobie jak szybko uciekają lata - stuknęło im 20 lat a ja pamiętam jak podbijali polskie listy przebojów piosenką ,,Powiedz"
4
Kobietę trzeba kochać a nie rozumieć ;)
0
Ja też się z tego cieszę, przynajmniej unikniemy sag transferowych trwających do 31 sierpnia. Nowi będą mogli potrenować z zespołem i zacząć naukę języka.
0
Na to wychodzi, że po tym tygodniu kadrę mamy kompletną - po oficjalce na temat Vietto. Oczywiście jeszcze ktoś odejdzie - Adriano, Douglas, ale wzmocnień już nie będzie trzeba.
10
Tak (15 znaków)
7
Tyle osób chciało Pogbę a zarząd zamiast wywalić taką kupę kasy za przereklamowanego zawodnika odmłodził skład i kupił w tej samej cenie pięciu młodych i obiecujących graczy. Szach mat.
0
Rankingi nigdy do końca nie są miarodajne.
23
W lecie się wypstryka to zimą będzie miał problem żeby załapać się do drugiej serii.
0
Skoro Higuaín kosztował 94 melony to 35 melonów za Gomesa to nie jest jakiś kosmos.
0
Vietto fichado !!!!!!
I poziom podniecenia na La Rambli wystrzelił w kosmos :)
1
QA zaoferowali (tak pisały media) za kilkuletnią umowę 56 mln euro za rok, a Bartuś chciał wydusić 70 a wtedy Katarczycy się obrazili. Wszystko rozumiem, popularność, marketing itd ale nawet mimo to Barca powinna dostawać minimum te 60 - 65 mln za reklama na koszulkach.
17
Ja pitolę, mamy już kupionych czterech 22-latków (Lucas Digne, Andre Gomes, Samuel Umtiti i Denis Suárez) a prawdopodobnie przyjdzie jeszcze Vietto. Bartuś dał ciała w negocjacjach z Katarczykami ale za to jakich dyrekcja kupiła perspektywicznych graczy. Brawo zarząd!
2
Wczoraj jak zajrzałem tutaj w czasie meczu Legii to tyle pomyj leciało, że aż szkoda było czytać, fcbarca.com zmieniała się z anty-Madryt na anty-Legia.
0
Za ten avatar zaraz Cię zlinczują ;)
0
Wiem, ale UE się z nią układa i przymyka na takie rzeczy oczy.
3
Ale to do Polski UE ma pretensje o łamanie konstytucji, gdzie tu logika?
0
La Rambla wita!
0
Wolałby jakąś bardziej atrakcyjną sekcję ;)
0
Jeżeli w jakiejś sekcji kobiecej to bierę w ciemno ;)
77
Ja też czekam ale jeszcze do mnie nie zadzwonili.
10
Leo jeszcze nie powiedział ostatniego słowa więc jeszcze nie wiadomo na jakiej wysokości zawiesi poprzeczkę.
1
A teraz jeszcze parlament ma przywrócić karę śmierci, także Erdogan wyeliminuje wszystkich swoich wrogów, oczywiście UE mu przyklaśnie.
18
Ha, ha, jeszcze się nie dostał na prawo a już się chwali, stereotyp potwierdzony.
1
Teraz wygląda zdecydowanie lepiej ;)
1
To brzmi prawie jak umyty, ja jednak wolę Umtiti
1
Suche, że aż trzeszczy.
0
A zamiast lajków dostaniesz bana za spam.
6
Nie wiedziałem, że w biegach jest więcej zasad niż w piłce nożnej. A całe życie myślałem, że wystarczy biec i pilnować linii, ale ja głupi.
0
Tak trudno poczytać wcześniejsze komentarze? Już milion postów jest na ten temat.