5

Lepszego niż 7 nie znajdziesz. Jeżeli jednak masz tylko taki wybór to weź 8.

5

A na polsacie koncert ich troje - wiem, wiem, że dla wielu to badziewie i wsiowa muzyka, ale uświadomiłem sobie jak szybko uciekają lata - stuknęło im 20 lat a ja pamiętam jak podbijali polskie listy przebojów piosenką ,,Powiedz"

4

Kobietę trzeba kochać a nie rozumieć ;)

0

Ja też się z tego cieszę, przynajmniej unikniemy sag transferowych trwających do 31 sierpnia. Nowi będą mogli potrenować z zespołem i zacząć naukę języka.

0

Na to wychodzi, że po tym tygodniu kadrę mamy kompletną - po oficjalce na temat Vietto. Oczywiście jeszcze ktoś odejdzie - Adriano, Douglas, ale wzmocnień już nie będzie trzeba.

10

Tak (15 znaków)

7

Tyle osób chciało Pogbę a zarząd zamiast wywalić taką kupę kasy za przereklamowanego zawodnika odmłodził skład i kupił w tej samej cenie pięciu młodych i obiecujących graczy. Szach mat.

0

Rankingi nigdy do końca nie są miarodajne.

23

W lecie się wypstryka to zimą będzie miał problem żeby załapać się do drugiej serii.

0

Skoro Higuaín kosztował 94 melony to 35 melonów za Gomesa to nie jest jakiś kosmos.

0

Vietto fichado !!!!!!






I poziom podniecenia na La Rambli wystrzelił w kosmos :)

1

QA zaoferowali (tak pisały media) za kilkuletnią umowę 56 mln euro za rok, a Bartuś chciał wydusić 70 a wtedy Katarczycy się obrazili. Wszystko rozumiem, popularność, marketing itd ale nawet mimo to Barca powinna dostawać minimum te 60 - 65 mln za reklama na koszulkach.

17

Ja pitolę, mamy już kupionych czterech 22-latków (Lucas Digne, Andre Gomes, Samuel Umtiti i Denis Suárez) a prawdopodobnie przyjdzie jeszcze Vietto. Bartuś dał ciała w negocjacjach z Katarczykami ale za to jakich dyrekcja kupiła perspektywicznych graczy. Brawo zarząd!

2

Wczoraj jak zajrzałem tutaj w czasie meczu Legii to tyle pomyj leciało, że aż szkoda było czytać, fcbarca.com zmieniała się z anty-Madryt na anty-Legia.

0

Za ten avatar zaraz Cię zlinczują ;)

0

Wiem, ale UE się z nią układa i przymyka na takie rzeczy oczy.

3

Ale to do Polski UE ma pretensje o łamanie konstytucji, gdzie tu logika?

0

La Rambla wita!

0

Wolałby jakąś bardziej atrakcyjną sekcję ;)

0

Jeżeli w jakiejś sekcji kobiecej to bierę w ciemno ;)

77

Ja też czekam ale jeszcze do mnie nie zadzwonili.

10

Leo jeszcze nie powiedział ostatniego słowa więc jeszcze nie wiadomo na jakiej wysokości zawiesi poprzeczkę.

1

A teraz jeszcze parlament ma przywrócić karę śmierci, także Erdogan wyeliminuje wszystkich swoich wrogów, oczywiście UE mu przyklaśnie.

18

Ha, ha, jeszcze się nie dostał na prawo a już się chwali, stereotyp potwierdzony.

1

Teraz wygląda zdecydowanie lepiej ;)

1

To brzmi prawie jak umyty, ja jednak wolę Umtiti

1

Suche, że aż trzeszczy.

0

A zamiast lajków dostaniesz bana za spam.

6

Nie wiedziałem, że w biegach jest więcej zasad niż w piłce nożnej. A całe życie myślałem, że wystarczy biec i pilnować linii, ale ja głupi.

0

Tak trudno poczytać wcześniejsze komentarze? Już milion postów jest na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?