0

A jak nazwać ich brak zaangażowania i ambicji w tym meczu?

4

W ciemno obstawiam, że to Barca jest bezapelacyjnym liderem,

0

I co z tego, że im się podkładają jak Real i tak wygrywa ligę raz na osiem lat?

1

#Perez_posmarował

5

A jaki jest sens porównywać osiągi ferrari i malucha?

1

Podkładają się im a i tak Real zdobywa mistrzostwo raz na osiem lat.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z całym szacunkiem, ale czy te biegaczki wyglądają jak kobiety? Jak zobaczyłem fotkę to najpierw pomyślałem, że to zwycięscy biegu na 800 metrów ale mężczyzn.

1

Jutrzejsza tytuły w madryckich tabloidach?

0

Bardzo dobrze. Będzie z Niego kozacki grajek.

0

Nie, spoko, Niemiec ma prawo do swojego zdania, ale gra jego Liverpoolu nikogo nie rzuca na kolana.

0

Gdybym miał dwadzieścia lat mniej i Liverpool Kloppa byłby pierwszą drużyną której grę widzę to zacząłbym oglądać bierki pod wodą.

2

Ano taki, że moim zdaniem (na ten moment) to Bravo jest lepszy - nawet w tym aspekcie - i pewniejszy. Lepiej było sprzedać ter Stegena z opcją pierwokupu, ograł by się w dobrym klubie, udowodnił klasę, a Bravo by u nas pobronił przez sezon lub dwa.

1

Jeszcze zapłaczecie rzewnymi łzami za Bravo.

1

To Mundo i Sport drążą temat transferu napastnika Valencii,

3

Umiejętności gry nogami ter Stegena, są mocno przeceniane, wystarczy zobaczyć ile notuje niecelnych podań, Bravo w tym elemencie gry jest dużo lepszy.

9

Ćwiąkale czy Mirosławskiemu?

0

Normalnie jeszcze dzisiaj o tym nie czytałem.

1

Bravo jest pewniejszy, popełnia mniej błędów i nie kiwa się bezsensownie z obrońcami.

1

Obecnie ter Stegen nie ma startu do Bravo, a Chilijczyk nie jest taki stary i jeszcze na luzie pogra ze 3 - 4 lata na dobrym poziomie.

0

W Atleti SImeone potrafił z miernego piłkarza zrobić niezłego kozaka i to jest kazus Ardy. Oby Turek się rozegrał, bo w końcu skończy mu się czas w Barcelonie i zawita do jakiejś bananowej ligi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A to będzie w tym dziesięcioleciu?

0

Jaka liga tacy dyrektorzy.

2

Z formą z końcówki minionego sezonu wiele by nie zwojował.

4

Wątpię, żeby Andre Gomes pił podczas meczu ;)

11

Ja się martwię kontuzją każdego naszego zawodnika i to bez względu na to kto jest na ławce.

5

Parę razy został ustawiony do pionu, robił to między innymi Xavi.

1

Są pewne okoliczności łagodzące: młody wiek, ogromna presja, brazylijska krew. No i w kadrze nie ma kto go ustawić do pionu - pamiętam symulki Neya na początku gry w Barcelonie, parę razy przyaktorzył to dostał ochrzan od starszych kolegów i zaczął się ogarniać.

0

Tak się dzieje gdy młodzian najpierw myśli o tym ile ojro mu zapłacą, a dopiero w dalszej kolejności myśli o swojej karierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?