blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak nazwać ich brak zaangażowania i ambicji w tym meczu?
4
W ciemno obstawiam, że to Barca jest bezapelacyjnym liderem,
0
I co z tego, że im się podkładają jak Real i tak wygrywa ligę raz na osiem lat?
1
#Perez_posmarował
5
A jaki jest sens porównywać osiągi ferrari i malucha?
1
Podkładają się im a i tak Real zdobywa mistrzostwo raz na osiem lat.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z całym szacunkiem, ale czy te biegaczki wyglądają jak kobiety? Jak zobaczyłem fotkę to najpierw pomyślałem, że to zwycięscy biegu na 800 metrów ale mężczyzn.
1
Jutrzejsza tytuły w madryckich tabloidach?
0
Bardzo dobrze. Będzie z Niego kozacki grajek.
0
Nie, spoko, Niemiec ma prawo do swojego zdania, ale gra jego Liverpoolu nikogo nie rzuca na kolana.
0
Gdybym miał dwadzieścia lat mniej i Liverpool Kloppa byłby pierwszą drużyną której grę widzę to zacząłbym oglądać bierki pod wodą.
2
Ano taki, że moim zdaniem (na ten moment) to Bravo jest lepszy - nawet w tym aspekcie - i pewniejszy. Lepiej było sprzedać ter Stegena z opcją pierwokupu, ograł by się w dobrym klubie, udowodnił klasę, a Bravo by u nas pobronił przez sezon lub dwa.
1
Jeszcze zapłaczecie rzewnymi łzami za Bravo.
1
To Mundo i Sport drążą temat transferu napastnika Valencii,
3
Umiejętności gry nogami ter Stegena, są mocno przeceniane, wystarczy zobaczyć ile notuje niecelnych podań, Bravo w tym elemencie gry jest dużo lepszy.
9
Ćwiąkale czy Mirosławskiemu?
0
Normalnie jeszcze dzisiaj o tym nie czytałem.
1
Bravo jest pewniejszy, popełnia mniej błędów i nie kiwa się bezsensownie z obrońcami.
1
Obecnie ter Stegen nie ma startu do Bravo, a Chilijczyk nie jest taki stary i jeszcze na luzie pogra ze 3 - 4 lata na dobrym poziomie.
0
W Atleti SImeone potrafił z miernego piłkarza zrobić niezłego kozaka i to jest kazus Ardy. Oby Turek się rozegrał, bo w końcu skończy mu się czas w Barcelonie i zawita do jakiejś bananowej ligi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A to będzie w tym dziesięcioleciu?
0
Jaka liga tacy dyrektorzy.
2
Z formą z końcówki minionego sezonu wiele by nie zwojował.
4
Wątpię, żeby Andre Gomes pił podczas meczu ;)
11
Ja się martwię kontuzją każdego naszego zawodnika i to bez względu na to kto jest na ławce.
5
Parę razy został ustawiony do pionu, robił to między innymi Xavi.
1
Są pewne okoliczności łagodzące: młody wiek, ogromna presja, brazylijska krew. No i w kadrze nie ma kto go ustawić do pionu - pamiętam symulki Neya na początku gry w Barcelonie, parę razy przyaktorzył to dostał ochrzan od starszych kolegów i zaczął się ogarniać.
0
Tak się dzieje gdy młodzian najpierw myśli o tym ile ojro mu zapłacą, a dopiero w dalszej kolejności myśli o swojej karierze.