blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zatrzymaj tę karuzelę śmiechu.
1
Powodzenia Kolega, mam nadzieję, że następnym krokiem będzie powiększenie grona cules.
0
Tylko ciekawe czy Romek będzie miał aż tyle cierpliwości.
0
Ja bym wyrzucił stąd mecz Barcy, na Mestalla ostatnio gra nam się ciężko.
27
Nieśmieszne.
31
Marny troll.
0
Wiele osób nie oglądało i jakoś z tym żyją.
1
Arjen 'ja nikomu nie poddaje' Robben był sępem i już nim pozostanie.
3
Gdyby zamienić przeciwników, to Leo przeciwko Legii na luziku pyknąłby pokera.
0
Nie tyle, że jemu nie idzie, tylko chce to zrobić na bezczela, bez rozbiegu karne może skutecznie egzekwować w jakiejś bananowej lidze a nie w LM.
0
Faktycznie, to na pewno chodzi o Leo ;)
0
Tylko, że to jest udoskonalona Barca, za Pepa Barca grała genialną tiki - takę, ale gdy przeciwnicy nauczyli się skutecznie przed tym bronić, to nie było planu B, a za Lucho tych wariantów jest o wiele więcej.
0
Koleżanki i Koledzy, jaki polecicie telefon tak do 300 - 350 zł. Wiem, że w tej cenie to szału nie ma co się spodziewać, chodzi mi o telefon głównie do serfowania po necie. Nie chce się wiązać umową z operatorem.
20
Poprawność polityczna? ;)
20
I taką kulturę na LR chciałbym widzieć codziennie, brawo Kolego!
1
Mając w pamięci mecze z Depor i nasze prowadzenie 2:0 które później nie dawało zwycięstwa, nie jestem taki spokojny.
1
,,– Czy autor tej sztuki był debilem?
– Ty jesteś debilem.
– Ja jestem aktorem.
– A ja jestem piekarzem.
– Poproszę bagietkę.
– A w ryj chcesz?"
Szkoda, że Polacy nie kręcą już takich seriali.
0
Nie wiem gdzie Ty kupujesz, ale sprawdzenie czy z towarem jest wszystko ok to jedno z podstawowych praw konsumenta i kurier guzik ma do tego. Ja zawsze zanim zapłacę to się upewniam czy dostałem to co zamówiłem.
0
To jak nie chcesz ryzykować to wybierz opcję zapłaty kurierowi. Rozpakujesz towar i jak wszystko będzie ok to dopiero zapłacisz.
2
Jeśli miałbym ignorować wszystkie takie komentarze, to dwa dni przed i dwa dni po meczu Ronaldo nie mógłbym wchodzić na La Ramblę.
0
* ,,Dziennikarz"
Jak dobrze, że on już meczów nie komentuje.
19
Ja pierdziele, aż taki masz ból tyłka? Ja CR7 i jego drużyny z Madrytu nie cierpię - delikatnie to ujmując - ale jak czytam takie posty to mi się rzygać chce. Po pierwsze, ile to można wałkować, a po drugie jak Leo walnie pokera ze słabszym rywalem to nikt nie psioczy.
A niech ceerek się wypsztyka ze słabeuszami, przyjdą ważniejsze mecze to znów będzie najsłabszy na boisku.
2
Jaki żart taki komentarz. Sorry ale nie siedzę na la rambli 24/7 i nie zapisuję wszystkich postów.
2
Peszko w życiu jeszcze żadnej setki nie zmarnował.
1
Ha, ha, ha ... o sorry nie ten post.
1
Kolego, ja kibicuję Barcelonie od prawie 20 lat - od czasów boskiego Rivaldo i epitet ,,sezonowiec" bardzo mnie obraża. Ja nie oglądam meczów Barcy w różowych okularach i jeżeli któryś piłkarz mnie irytuje to o tym piszę. Wczoraj ter Stegen zawalił przy dwóch golach i jak patrzyłem na te jego zagrania to poczułem, że VV wrócił.
18
Bordowo - granatowy walec.
3
Wiem, że to niepopularne tutaj, ale co mi tam, gdyby Barca miała dalej Bravo to Niemiec nie powąchałby przez pewien czas murawy - i dobrze. Sorry, ale co trzeba mieć między uszami, żeby w momencie kiedy drużyna przegrywa 3:2 i goni wynik wbijać jej nóż w plecy i w idiotyczny sposób oddać rywalom gola na 4:2? Mam nadzieję, że Niemiec w końcu się ogarnie i przestanie kiwać się z rywalami w polu karnym.
0
Pewnie Perez mu nie powiedział jak się gwiżdże w meczach Realu.
2
Jeżeli to miałby być plebiscyt na NAJlepszego piłkarza na świecie to Leo co roku by go wygrywał bo to najlepszy piłkarz w historii futbolu.