7

Zatrzymaj tę karuzelę śmiechu.

1

Powodzenia Kolega, mam nadzieję, że następnym krokiem będzie powiększenie grona cules.

0

Tylko ciekawe czy Romek będzie miał aż tyle cierpliwości.

0

Ja bym wyrzucił stąd mecz Barcy, na Mestalla ostatnio gra nam się ciężko.

27

Nieśmieszne.

31

Marny troll.

0

Wiele osób nie oglądało i jakoś z tym żyją.

1

Arjen 'ja nikomu nie poddaje' Robben był sępem i już nim pozostanie.

3

Gdyby zamienić przeciwników, to Leo przeciwko Legii na luziku pyknąłby pokera.

0

Nie tyle, że jemu nie idzie, tylko chce to zrobić na bezczela, bez rozbiegu karne może skutecznie egzekwować w jakiejś bananowej lidze a nie w LM.

0

Faktycznie, to na pewno chodzi o Leo ;)

0

Tylko, że to jest udoskonalona Barca, za Pepa Barca grała genialną tiki - takę, ale gdy przeciwnicy nauczyli się skutecznie przed tym bronić, to nie było planu B, a za Lucho tych wariantów jest o wiele więcej.

0

Koleżanki i Koledzy, jaki polecicie telefon tak do 300 - 350 zł. Wiem, że w tej cenie to szału nie ma co się spodziewać, chodzi mi o telefon głównie do serfowania po necie. Nie chce się wiązać umową z operatorem.

20

Poprawność polityczna? ;)

20

I taką kulturę na LR chciałbym widzieć codziennie, brawo Kolego!

1

Mając w pamięci mecze z Depor i nasze prowadzenie 2:0 które później nie dawało zwycięstwa, nie jestem taki spokojny.

1

,,– Czy autor tej sztuki był debilem?
– Ty jesteś debilem.
– Ja jestem aktorem.
– A ja jestem piekarzem.
– Poproszę bagietkę.
– A w ryj chcesz?"

Szkoda, że Polacy nie kręcą już takich seriali.

0

Nie wiem gdzie Ty kupujesz, ale sprawdzenie czy z towarem jest wszystko ok to jedno z podstawowych praw konsumenta i kurier guzik ma do tego. Ja zawsze zanim zapłacę to się upewniam czy dostałem to co zamówiłem.

0

To jak nie chcesz ryzykować to wybierz opcję zapłaty kurierowi. Rozpakujesz towar i jak wszystko będzie ok to dopiero zapłacisz.

2

Jeśli miałbym ignorować wszystkie takie komentarze, to dwa dni przed i dwa dni po meczu Ronaldo nie mógłbym wchodzić na La Ramblę.

0

* ,,Dziennikarz"

Jak dobrze, że on już meczów nie komentuje.

19

Ja pierdziele, aż taki masz ból tyłka? Ja CR7 i jego drużyny z Madrytu nie cierpię - delikatnie to ujmując - ale jak czytam takie posty to mi się rzygać chce. Po pierwsze, ile to można wałkować, a po drugie jak Leo walnie pokera ze słabszym rywalem to nikt nie psioczy.

A niech ceerek się wypsztyka ze słabeuszami, przyjdą ważniejsze mecze to znów będzie najsłabszy na boisku.

2

Jaki żart taki komentarz. Sorry ale nie siedzę na la rambli 24/7 i nie zapisuję wszystkich postów.

2

Peszko w życiu jeszcze żadnej setki nie zmarnował.

1

Ha, ha, ha ... o sorry nie ten post.

1

Kolego, ja kibicuję Barcelonie od prawie 20 lat - od czasów boskiego Rivaldo i epitet ,,sezonowiec" bardzo mnie obraża. Ja nie oglądam meczów Barcy w różowych okularach i jeżeli któryś piłkarz mnie irytuje to o tym piszę. Wczoraj ter Stegen zawalił przy dwóch golach i jak patrzyłem na te jego zagrania to poczułem, że VV wrócił.

18

Bordowo - granatowy walec.

3

Wiem, że to niepopularne tutaj, ale co mi tam, gdyby Barca miała dalej Bravo to Niemiec nie powąchałby przez pewien czas murawy - i dobrze. Sorry, ale co trzeba mieć między uszami, żeby w momencie kiedy drużyna przegrywa 3:2 i goni wynik wbijać jej nóż w plecy i w idiotyczny sposób oddać rywalom gola na 4:2? Mam nadzieję, że Niemiec w końcu się ogarnie i przestanie kiwać się z rywalami w polu karnym.

0

Pewnie Perez mu nie powiedział jak się gwiżdże w meczach Realu.

2

Jeżeli to miałby być plebiscyt na NAJlepszego piłkarza na świecie to Leo co roku by go wygrywał bo to najlepszy piłkarz w historii futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?