blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niemiec tak pyszczy, ale sam jeszcze niewiele osiągnął w Anglii, ciekawe czy Liverpool na koniec sezonu będzie chociaż w top4.
0
Tak to się kończy kiedy zamiast piłkarza kupuje się modela, całe szczęście, że on do nas nie trafił.
1
A to z jakiejś konferencji czy zainstalowali podsłuchy w domu Lucho?
16
Jak przeczytałem, że chodzi o film XXX to pomyślałem o filmie erotycznym ;)
4
Gothic - dla mnie to najlepsza seria w jaką grałem.
0
Legia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Toć Legia gra nadspodziewanie dobrze, więc o co Ci chodzi?
13
Kosmicznie.
0
Mecz odbywa się przy pustych trybunach więc kogo/co uciszy Grzmot po strzelonym golu?
13
Na studiach jak byłem w takiej czarnej d. to wychodziłem z kumplami do baru.
0
Barca - o ile mamy swój dzień. A tak poza tym to wiele zależy od dyspozycji dnia, jeden słabszy mecz i sezon można skończyć z ręką w nocniku.
8
To typowi kibic Realu ... tego nie ogarniesz.
0
Polecicie jakieś tapety na smartphona związane z Barcą?
Szukam w necie ale nic ciekawego nie mogę znaleźć.
4
Ciekawi mnie (i to bardzo) o co poszło między Vidalem a Lucho. Hiszpan w Sevilli to była rakieta ziemia - powietrze, szalał od pola karnego do pola karnego więc nie można powiedzieć, że Barca kupiła kota w worku tak jak w przypadku np Douglasa. Coś czuję, że drugie dno tej sprawy poznamy kiedy Vidal zmieni klub.
4
Skoro Krychowiak podpisał kontrakt z tak mocnym zespołem to niech walczy o pierwszy skład, w Paryżu Polak nie dostanie nic za darmo.
2
Admini powinni sypnąć banami i może wtedy dało by się wejść na LR, bo tak to tutaj jest syf, kiła i mogiła.
0
Oni tego nie wybrali, pokazują co im pozwolą, C+ nie chce sypnąć groszem, to pokazują takie ,,hiciory".
0
C+ ma bardzo ograniczony pakiet ligi angielskiej i mogą jedynie pokazywać niektóre mecze - kiedyś gadał o tym Pełka.
1
A ty zapewne zaraz wyskoczysz z jakimś telefonem za 2 - 3 tys. zł, a tak naprawdę możesz sobie pewnie takie telefony pooglądać jedynie przez szybę. Wiadomo, każdy w necie może być kozakiem.
0
Ja ostatnio nabyłem LG K10 LTE i jestem naprawdę bardzo zadowolony.
6
Nie ma to jak merytoryczna i rzeczowa odpowiedź.
1
Doskonale obrazuje to ta sytuacja: Rakieta niedawno powiedział, że na pierwszym treningu podszedł do niego Leo i powiedział ,,Cześć, jestem Leo Messi" - nie zachował się jak nadęty bufon tylko wykonał miły gest i właśnie takie gesty tworzą dobrą atmosferę.
1
Bo u nas sytuacja wygląda tak jest Leo + koledzy, a w Realu: CR7 + poddani.
25
Niby osiemnaście lat później, a buźka ta sama ;)
0
Szefuncio zapewne zostanie - niedawno przedłużył kontrakt, więc odejdzie Francuz.
10
Oto przykład, kiedy na siłę chcesz być śmieszny, ale Ci nie wychodzi.
5
Technika nie ta.
2
Na LR przy okazji meczów Legi leje się mnóstwo jadu, przebijają to tylko mecze Realu. Wymiotować mi się chce jak za każdym razem lecą teksty ,,Jak Legia nie może to sędzia pomoże" itd. W ekstraklasie praktycznie w każdym meczu są kontrowersje, ale użytkownicy mają klapki na oczach i widzą tylko błędy w meczach Warszawian.
Mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy będę mógł na luzie zajrzeć na LR podczas meczu Legi i nie będzie tutaj lawiny hejtu.
0
Polecicie jakąś komedię na wieczór? Tylko nie jakieś romantyczne badziewo.
0
Wczoraj jak słuchałem co on wygaduje o Bońku to musiałem zmienić kanał.