1

Spokojna twoja rozczochrana, jak na wiosnę Denis się przebudzi to niejednemu ekspertowy z fcbarca.com spadną kapcie.

2

To by był skrajność. Chodzi bardziej o to, że człowiek naprany jak PKS może wsiąść za kółko zabić całą cztery osoby i dostanie za to 7 lat, a po 3 wypuszczą go za dobre sprawowanie.

I to jest w naszym kraju w porządku, ale hodowla medycznej marihuany (która praktycznie nie ma THC więc pacjent nie jest na haju) jest największym złem świata. I to zapewne nie zmieni się dopóki w Polsce będzie rządziła skrajna prawica przy wsparciu Kościoła.

19

Kora o medycznej marihuanie

"U nas na każdej stacji benzynowej alkohol dostępny jest 24 godziny na dobę. Można chlać na umór, powodować wypadki po pijaku, lać żonę, obrzygać wszystko dookoła i wtedy super truper. To wszyscy zrozumieją, ale pomóc marihuaną człowiekowi, który leży chory w bólu, to już przestępstwo".

Źródło: Newsweek

Jakoś nigdy nie lubiłem jej twórczości, ale w tej sprawie ma stuprocentową racje.

1

Ja wolę MAN - Messi, Arda, Neymar

0

Przesłanie dla Ciebie Kolego

2

Gdy na siłę chcesz być śmieszny, ale Ci nie wychodzi.

0

Nie z tyłka tylko z logiki, my w tamtym sezonie też mieliśmy ostry zjazd w dół i traciliśmy punkty na potęgę. Ani my ani oni nie wygramy wszystkich meczów w sezonie, ale moim zdaniem RM straci ich więcej.

Nie zapominaj, że oni mają jeszcze dwa zaległe mecze do rozegrania, a to także nie musi być proste zdobycie sześciu punktów. Liczę, że Valencia w końcu zacznie grać, a Celta u siebie może pokusić się o niespodziankę.

0

Spokojnie, Real jeszcze straci wiele punktów. Liga ciągle jest do wygrania.

18

To tak samo jak RM w przypadku mistrzostwa Hiszpanii.

0

Faktycznie. Z dwójki Paco - Arda, wolałbym żeby w ataku zagrał Arda.

0

Dzisiaj najlepiej będzie once de gala wystawić, dwumecz dalej jest na styku, a Atletico to świetna drużyna i nie można pokpić sprawy awansu.

0

I ta słynna zasada ,,4 Z".

17

Jeszcze nie jedną zaniesie na chatę ;)

0

Jak dla mnie te polecenia są potrzebne jak zeszłoroczny śnieg. Najczęściej zaglądam na LR żeby popisać z ciekawymi ludźmi, choć artykuły także staram się na bieżąco czytać.

Admini na tej stronie odwalają kupę świetnej roboty ;)

1

Dzień przed i tak nic już się nie nauczysz, a od ciągłego powtarzania zrobi Ci się mętlik w głowie, więc lepiej relaksuj się dalej na La Rambli.

47

Nie tylko hejterzy tak powiedzą, ale każdy kibic powie, że RM ma dwa zaległe mecze.

0

Jezus u nas nie zagra, bardziej prawdopodobne jest to, że kupimy Jesusa.

1

Właściciela - Silvio Berlusconi

1

A Leo ma kobite i 5 złotych piłek ;)

1

Pamiętam wielki Milan i jak teraz patrzę na ich grę to aż mnie w sercu kuje. Idealny przykład jak jeden człowiek może z wielkiego klubu zrobić średniaka, szkoda.

1

Niech gra nawet ze trzy lata w pierwszym składzie, zawsze to łatwiej grać przeciwko 10 niż 11 przeciwnikom.

0

No właśnie zapomniał posmarować w Pucharze Hiszpanii i wiadomo jak to się skończyło.


_____
Tak wiem, że to już było sto milionów razy ale ciągle mnie to śmieszy ;)

1

Wie ktoś co (jeżeli w ogóle) wczoraj ćwierkał Pique o sytuacji z końcówki pierwszej połowy, gdy powinien dostać drugie żółtko?

15

Mieszał ich, jak pralka gacie.

9

O Boże a gdzie zniknął Ceerek?

0

W obecnej sytuacji to każdy nasz pomocnik jest mocniejszy od duetu Rakieta - Gomes.

Co do Roberto to zostawiłbym go na PO, niech pokaże jaja i powalczy z Vidalem o pierwszy skład, a o miejsce obok Iniesty powinni walczyć Rafinha i D. Suarez.

0

Wczoraj Valencia także miała gładko wygrać w siebie.

1

Więcej w tym zasługi Vidala niż Lucho. Gdyby nie wytrwałość, nieugiętość i umiejętność zaciśnięcia zębów to Vidal już by odszedł.

1

Spokojnie, gdzie Real nie może tam sędzia dopomoże.

0

Jeszcze chwila i Valencia znajdzie się na autostradzie do segunda division.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?