blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spokojna twoja rozczochrana, jak na wiosnę Denis się przebudzi to niejednemu ekspertowy z fcbarca.com spadną kapcie.
2
To by był skrajność. Chodzi bardziej o to, że człowiek naprany jak PKS może wsiąść za kółko zabić całą cztery osoby i dostanie za to 7 lat, a po 3 wypuszczą go za dobre sprawowanie.
I to jest w naszym kraju w porządku, ale hodowla medycznej marihuany (która praktycznie nie ma THC więc pacjent nie jest na haju) jest największym złem świata. I to zapewne nie zmieni się dopóki w Polsce będzie rządziła skrajna prawica przy wsparciu Kościoła.
19
Kora o medycznej marihuanie
"U nas na każdej stacji benzynowej alkohol dostępny jest 24 godziny na dobę. Można chlać na umór, powodować wypadki po pijaku, lać żonę, obrzygać wszystko dookoła i wtedy super truper. To wszyscy zrozumieją, ale pomóc marihuaną człowiekowi, który leży chory w bólu, to już przestępstwo".
Źródło: Newsweek
Jakoś nigdy nie lubiłem jej twórczości, ale w tej sprawie ma stuprocentową racje.
1
Ja wolę MAN - Messi, Arda, Neymar
0
Przesłanie dla Ciebie Kolego
2
Gdy na siłę chcesz być śmieszny, ale Ci nie wychodzi.
0
Nie z tyłka tylko z logiki, my w tamtym sezonie też mieliśmy ostry zjazd w dół i traciliśmy punkty na potęgę. Ani my ani oni nie wygramy wszystkich meczów w sezonie, ale moim zdaniem RM straci ich więcej.
Nie zapominaj, że oni mają jeszcze dwa zaległe mecze do rozegrania, a to także nie musi być proste zdobycie sześciu punktów. Liczę, że Valencia w końcu zacznie grać, a Celta u siebie może pokusić się o niespodziankę.
0
Spokojnie, Real jeszcze straci wiele punktów. Liga ciągle jest do wygrania.
18
To tak samo jak RM w przypadku mistrzostwa Hiszpanii.
0
Faktycznie. Z dwójki Paco - Arda, wolałbym żeby w ataku zagrał Arda.
0
Dzisiaj najlepiej będzie once de gala wystawić, dwumecz dalej jest na styku, a Atletico to świetna drużyna i nie można pokpić sprawy awansu.
0
I ta słynna zasada ,,4 Z".
17
Jeszcze nie jedną zaniesie na chatę ;)
0
Jak dla mnie te polecenia są potrzebne jak zeszłoroczny śnieg. Najczęściej zaglądam na LR żeby popisać z ciekawymi ludźmi, choć artykuły także staram się na bieżąco czytać.
Admini na tej stronie odwalają kupę świetnej roboty ;)
1
Dzień przed i tak nic już się nie nauczysz, a od ciągłego powtarzania zrobi Ci się mętlik w głowie, więc lepiej relaksuj się dalej na La Rambli.
47
Nie tylko hejterzy tak powiedzą, ale każdy kibic powie, że RM ma dwa zaległe mecze.
0
Jezus u nas nie zagra, bardziej prawdopodobne jest to, że kupimy Jesusa.
1
Właściciela - Silvio Berlusconi
1
A Leo ma kobite i 5 złotych piłek ;)
1
Pamiętam wielki Milan i jak teraz patrzę na ich grę to aż mnie w sercu kuje. Idealny przykład jak jeden człowiek może z wielkiego klubu zrobić średniaka, szkoda.
1
Niech gra nawet ze trzy lata w pierwszym składzie, zawsze to łatwiej grać przeciwko 10 niż 11 przeciwnikom.
0
No właśnie zapomniał posmarować w Pucharze Hiszpanii i wiadomo jak to się skończyło.
_____
Tak wiem, że to już było sto milionów razy ale ciągle mnie to śmieszy ;)
1
Wie ktoś co (jeżeli w ogóle) wczoraj ćwierkał Pique o sytuacji z końcówki pierwszej połowy, gdy powinien dostać drugie żółtko?
15
Mieszał ich, jak pralka gacie.
9
O Boże a gdzie zniknął Ceerek?
0
W obecnej sytuacji to każdy nasz pomocnik jest mocniejszy od duetu Rakieta - Gomes.
Co do Roberto to zostawiłbym go na PO, niech pokaże jaja i powalczy z Vidalem o pierwszy skład, a o miejsce obok Iniesty powinni walczyć Rafinha i D. Suarez.
0
Wczoraj Valencia także miała gładko wygrać w siebie.
1
Więcej w tym zasługi Vidala niż Lucho. Gdyby nie wytrwałość, nieugiętość i umiejętność zaciśnięcia zębów to Vidal już by odszedł.
1
Spokojnie, gdzie Real nie może tam sędzia dopomoże.
0
Jeszcze chwila i Valencia znajdzie się na autostradzie do segunda division.