0

Nie dawno były tu rozkminki czy pomoc bez Iniesty i Busiego dałaby radę topowy drużynom z Europy, wczoraj PSG brutalnie pokazało, że nawet z Hiszpanami w pomocy nie stanowiliśmy dla nich problemu .... w 55 minucie po golu na 3:0 zacząłem się modlić o to żeby Marciniak skończył mecz. Przy trochę większym szczęściu PSG mogło nam bez problemu zaaplikować siódemkę. Nie ma czemu się dziwić, jak po naszej stracie piłki w napadzie w dwie sekundy byli oko w oko z ter Stegenem.

Ta bezradność, ten brak waleczności, ten strach w oczach naszych piłkarzy ... to było jeszcze gorsze widowisko niż łomot jaki nam spuścił Bayern. Oby Luczo znalazł rozwiązanie. Nie ma co się łudzić, awans już przegraliśmy, ale w rewanżu trzeba zaprezentować się lepiej i koniecznie musimy go wygrać.

VeB

0

Nic się nie stało, nic się nie stało ....... a nie przecież dostaliśmy totalny łomot i nawet się nie broniliśmy.

0

A to w ogóle nasi piłkarze dojechali na mecz? Toć łepki po 14 - 16 lat by lepiej zagrali - oprócz Neymara, to jedyny zawodnik któremu zależało.

1

Toć każdy na tej stronie ma podobne odczucia, ale to, że Barca nie dojechała na mecz i oddała go za darmo to drugie.

3

Bo to pitolenie, ktoś kto krytykuje Barce za żenadę z PSG nie przestanie jej kochać. Nie można mieć klapek na oczach, jak coś nie działa to trzeba o tym pisać.

0

Już wolał bym Simeone.

0

I Pereza ;)

2

No i ch... bombki strzelił, miał być spektakl, a bym dramat.

Niby w lato po takich transferach mieliśmy mieć ławkę rezerwowych, a tu guzik, nie ma ławki, Lucho też znowu taki bez życia ... no i po ptakach :(

0

Kodeks La Rambla

,,Podając informacje pamiętaj o zamieszczeniu ich źródła."

0

Ostatnio Napoli jest w dobrej formie i mam nadzieję, że sprawią niespodziankę.

0

Mam nadzieję, że czwarty mecz nie wejdzie.

38

Wszystkim zmartwionym (i nie) walentynkami przypominam, że 15 lutego obchodzimy Dzień Singla.

Jutro cała La Rambla będzie mogła spokojnie fetować wygraną Napoli ;)

1

Perez nie ma głowy do wygrywania trypletów, ale wie jak kręcić hajs - to jedno trzeba mu przyznać.

5

Ciekawe czy dalej tutaj było by tylu jasnowidzów i ludzi wypisujących niestworzone sny gdyby moderacja zlikwidowała polubienia?

Czasami jak czytam takie rzeczy to zaczynam się śmiać, dzisiaj ktoś tutaj pisał, że śniło mu się, że gadał z Messim i jeszcze go pocieszał ... ja ze swoich snów pamiętam jakieś strzępy (i to tylko czasami) a niektórzy takie szczegóły wypisują, że na 100% to ściema.

1

Skąd człowieku wywnioskowałeś, że ja wywnioskowałem z Twojego postu narzekanie?

Napisałem ,,więc proszę użytkowników o nie narzekanie jaka to UEFA jest paskudna i jak robi nam pod górkę" - domyślając się, że zaraz byłoby tradycyjne narzekanie na UEFA, że robi nam na złość. UEFA wielokrotnie nie zgadzała się na specjalne koszulki.

Takie są zasady i trzeba je uszanować, VIdal jest dorosły i wie, że ma wsparcie od innych np na portalach społecznościowych, a tak jak koleżanka wyżej napisała te koszulki i tak nie przyspieszą jego powrotu do zdrowia.

44

UEFA z urzędu nie wydaje takich zgód i to nie jest zła wola w stosunku do Barcelony, ale ich stała reguła postępowania, więc proszę użytkowników o nie narzekanie jaka to UEFA jest paskudna i jak robi nam pod górkę.

9

0

Dla niektórych te polubienia są ważniejsze od tlenu. Regulamin teoretycznie obowiązuje wszystkich, ale jak widać są równi i równiejsi.

3

Zdecydowanie 4 - 3 - 3

I zamiast Gomesa Rakieta - Chorwat pomimo, że ma zjazd formy to ma większe doświadczenie w ważnych meczach.

Po zwycięstwo, VeB!

14

Wcześnie zacząłeś, uważaj bo do meczu nie wytrwasz XD

7

Życzę i Wam i sobie wspaniałego widowiska, wygranej Barcy, meczu bez żadnych kontuzji oraz braku kontrowersji ze strony sędziego Szymona Marciniaka i jego ekipy, niech to będzie historyczny wieczór.

Visca el Barca!

3

Część społeczeństwa i konserwatywnej prawicy uważa, że 10 kwietnia 2010 r. był najważniejszym dniem naszej historii.

25

Co Wy na taką opcję: w tym roku pożegnamy Vicente Calderon zdobywając PK, a w następnym powitamy Wanda Metropolitano kolejnym PK, to będzie wielki poker!

2

To weź telefon ze słuchawkami i obczaj w necie jakąś transmisję ;)

0

Zbyt krótka kołdra, w tamtym sezonie w miarę szybko odpadli z angielskich pucharów i mecz grali przeważnie raz w tygodniu, a w tym sezonie musieli często grać co trzy dni i drużyna spuchła.

7

Na co komu jutro dziewczyna jak mecz Barcy będzie, chyba, że ktoś woli ,,M jak miłość" obejrzeć.

0

Gazdę takie statystyki muszą strasznie denerwować, w końcu jest on zdeklarowanym kibicem RM.

Gazda i Mirosławski komentujący GD to byłaby tragedia.

21

Z całą pewnością płacze całą drogę do banku.

29

Pancerne cinquecento uderzyło bokiem w jej limuzynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?