blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dawno były tu rozkminki czy pomoc bez Iniesty i Busiego dałaby radę topowy drużynom z Europy, wczoraj PSG brutalnie pokazało, że nawet z Hiszpanami w pomocy nie stanowiliśmy dla nich problemu .... w 55 minucie po golu na 3:0 zacząłem się modlić o to żeby Marciniak skończył mecz. Przy trochę większym szczęściu PSG mogło nam bez problemu zaaplikować siódemkę. Nie ma czemu się dziwić, jak po naszej stracie piłki w napadzie w dwie sekundy byli oko w oko z ter Stegenem.
Ta bezradność, ten brak waleczności, ten strach w oczach naszych piłkarzy ... to było jeszcze gorsze widowisko niż łomot jaki nam spuścił Bayern. Oby Luczo znalazł rozwiązanie. Nie ma co się łudzić, awans już przegraliśmy, ale w rewanżu trzeba zaprezentować się lepiej i koniecznie musimy go wygrać.
VeB
0
Nic się nie stało, nic się nie stało ....... a nie przecież dostaliśmy totalny łomot i nawet się nie broniliśmy.
0
A to w ogóle nasi piłkarze dojechali na mecz? Toć łepki po 14 - 16 lat by lepiej zagrali - oprócz Neymara, to jedyny zawodnik któremu zależało.
1
Toć każdy na tej stronie ma podobne odczucia, ale to, że Barca nie dojechała na mecz i oddała go za darmo to drugie.
3
Bo to pitolenie, ktoś kto krytykuje Barce za żenadę z PSG nie przestanie jej kochać. Nie można mieć klapek na oczach, jak coś nie działa to trzeba o tym pisać.
0
Już wolał bym Simeone.
0
I Pereza ;)
2
No i ch... bombki strzelił, miał być spektakl, a bym dramat.
Niby w lato po takich transferach mieliśmy mieć ławkę rezerwowych, a tu guzik, nie ma ławki, Lucho też znowu taki bez życia ... no i po ptakach :(
0
Kodeks La Rambla
,,Podając informacje pamiętaj o zamieszczeniu ich źródła."
0
Ostatnio Napoli jest w dobrej formie i mam nadzieję, że sprawią niespodziankę.
0
Mam nadzieję, że czwarty mecz nie wejdzie.
38
Wszystkim zmartwionym (i nie) walentynkami przypominam, że 15 lutego obchodzimy Dzień Singla.
Jutro cała La Rambla będzie mogła spokojnie fetować wygraną Napoli ;)
1
Perez nie ma głowy do wygrywania trypletów, ale wie jak kręcić hajs - to jedno trzeba mu przyznać.
5
Ciekawe czy dalej tutaj było by tylu jasnowidzów i ludzi wypisujących niestworzone sny gdyby moderacja zlikwidowała polubienia?
Czasami jak czytam takie rzeczy to zaczynam się śmiać, dzisiaj ktoś tutaj pisał, że śniło mu się, że gadał z Messim i jeszcze go pocieszał ... ja ze swoich snów pamiętam jakieś strzępy (i to tylko czasami) a niektórzy takie szczegóły wypisują, że na 100% to ściema.
2
https://images-cdn.9gag.com/photo/4039197_700b.jpg
1
Skąd człowieku wywnioskowałeś, że ja wywnioskowałem z Twojego postu narzekanie?
Napisałem ,,więc proszę użytkowników o nie narzekanie jaka to UEFA jest paskudna i jak robi nam pod górkę" - domyślając się, że zaraz byłoby tradycyjne narzekanie na UEFA, że robi nam na złość. UEFA wielokrotnie nie zgadzała się na specjalne koszulki.
Takie są zasady i trzeba je uszanować, VIdal jest dorosły i wie, że ma wsparcie od innych np na portalach społecznościowych, a tak jak koleżanka wyżej napisała te koszulki i tak nie przyspieszą jego powrotu do zdrowia.
44
UEFA z urzędu nie wydaje takich zgód i to nie jest zła wola w stosunku do Barcelony, ale ich stała reguła postępowania, więc proszę użytkowników o nie narzekanie jaka to UEFA jest paskudna i jak robi nam pod górkę.
9
Krótki poradnik jak obejrzeć mecz z dziewczyną/żoną w walentynki:
sposób pierwszy:
http://demotywatory.pl/4510942/--Kochanie-przelacz-na-twoj-ulubiony-serial-A-ona-na-to--Nie-bedziesz-mi-rozkazywal
i sposób drugi:
http://demotywatory.pl/4141139/W-koncu-mozna-w-spokoju-obejrzec-mecz
0
Dla niektórych te polubienia są ważniejsze od tlenu. Regulamin teoretycznie obowiązuje wszystkich, ale jak widać są równi i równiejsi.
3
Zdecydowanie 4 - 3 - 3
I zamiast Gomesa Rakieta - Chorwat pomimo, że ma zjazd formy to ma większe doświadczenie w ważnych meczach.
Po zwycięstwo, VeB!
14
Wcześnie zacząłeś, uważaj bo do meczu nie wytrwasz XD
7
Życzę i Wam i sobie wspaniałego widowiska, wygranej Barcy, meczu bez żadnych kontuzji oraz braku kontrowersji ze strony sędziego Szymona Marciniaka i jego ekipy, niech to będzie historyczny wieczór.
Visca el Barca!
3
Część społeczeństwa i konserwatywnej prawicy uważa, że 10 kwietnia 2010 r. był najważniejszym dniem naszej historii.
25
Co Wy na taką opcję: w tym roku pożegnamy Vicente Calderon zdobywając PK, a w następnym powitamy Wanda Metropolitano kolejnym PK, to będzie wielki poker!
2
To weź telefon ze słuchawkami i obczaj w necie jakąś transmisję ;)
0
Zbyt krótka kołdra, w tamtym sezonie w miarę szybko odpadli z angielskich pucharów i mecz grali przeważnie raz w tygodniu, a w tym sezonie musieli często grać co trzy dni i drużyna spuchła.
7
Na co komu jutro dziewczyna jak mecz Barcy będzie, chyba, że ktoś woli ,,M jak miłość" obejrzeć.
0
Gazdę takie statystyki muszą strasznie denerwować, w końcu jest on zdeklarowanym kibicem RM.
Gazda i Mirosławski komentujący GD to byłaby tragedia.
21
Z całą pewnością płacze całą drogę do banku.
29
Pancerne cinquecento uderzyło bokiem w jej limuzynę.