blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lidze hiszpańskiej?
0
Na ich ulubionej pozycji - numer czwarty. To bardziej oczywiste niż Boże Narodzenie w grudniu.
0
Cienki Bolek, nawet gola nie strzelił XD
2
Co innego użyć google tłumacz a co innego jak ktoś znający język to przetłumaczy.
1
Tyle to sam wiem, a reszta?
12
Strasznie wkurza mnie takie wrzucanie wszystkich do jednego worka. I u nas i na notatniku są ogarnięci kibice i sezonowcy, dlatego nie można tak uogólniać.
19
A jakieś tłumaczonko dla nie hiszpańskojęzycznych fanów FCB?
8
Michał Pol - jeden z niewielu mężczyzn który jest jednocześnie łysy i rozczochrany.
2
Ciężko przewidzieć jakiekolwiek wyniki w ekstraklapie.
1
RM jeszcze spuchnie na wiosnę, dopóki piłka w grze ...
3
On tak gra - a raczej nie gra - już od dwóch sezonów.
1
Moja wątroba już nie takie ekscesy wytrzymała.
1
A później ludzie się jarają, że u nas jest 700 komentarzy pod meczem a na notatniku 200. Tylko, że tutaj 2/3 to posty w stylu ,,gol", ,,ale strzelił" czy właśnie ,,włączyłem, a oni strzelili".
0
Jak to mówi klasyk są dwa uda: albo się uda albo się nie uda.
1
W każdym meczu RM jest milion komentarzy ,,włączyłem a oni strzelili" - rzygać się chce
2
Uważaj bo rodzinę powiększysz;)
0
Pieprzenie, jeżeli piłkarz doznaje tak koszmarnego urazu jak złamanie nogi czy zerwanie więzadeł to z automatu sprawca powinien dostać czerwoną kartkę. Nie ma co chrzanić, że on nie chciał, że to przypadek itd.
0
Za stanie na schodkach żóltko i dyskwalifikacja, a za otwarte złamanie i możliwy koniec sezonu ... absolutnie NIC,
I żeby nie było pitolenia ... jak dla mnie widać było zbyt dużą agresję.
0
Co innego ślepo wierzyć we wszystkich zawodników, a co innego racjonalnie oceniać ich formę. Niestety Chorwat od dłuższego czasu gra tragicznie i tego nie da się zmienić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w dwa - trzy dni.
0
Czyli znowu gramy w 10? Rakieta pewnie znowu zaprezentuje sztuczkę podejrzaną u Ceerka.
62
Ja; Jak Mirosławski przy mikrofonie to pewnie będzie pierdzielił głupoty.
0
Jako defensywnego pomocnika który musi grać na stoperze - Szefuncio niejednokrotnie podkreślał, że granie w pomocy jest dla niego nagrodą.
1
Barca wysysa z trenerów całą życiową energie - Rijkaard po odejściu z Barcy nie trenował żadnego dobrego zespołu, Pep musiał rok regenerować siły, niedawno Lucho też stwierdził, że nie wyklucza rocznego urlopu po odejściu z Barcelony.
Barca to więcej niż klub i nie chodzi tylko o cały etos, ale też o poświęcanie się trenerów w dwustu procentach klubowi.
2
Dla mnie to najlepszy transfer obrońcy od czasów przybycia do Barcy Gabriela Milito.
1
Mam nadzieje, że Munir zepnie dupsko i udowodni, że może być z niego dobry napastnik. Liczę, że zobaczę go jeszcze w barwach FCB.
1
Ale Maciek dostał kielich, Żyła pewnie zaraz go wypróbuje XD
0
Maciek ma dystans do siebie :D
https://www.facebook.com/chwalisz.szymon/photos/a.195644513972140.1073741827.195582480645010/642344005968853/?type=3
0
Kamil wygra, teraz ma lekkie wahnięcie formy, ale jeszcze błyśnie w tym sezonie.
0
Nie.
3
Zobaczymy jak to będzie wyglądało na koniec sezonu 16/17.