1

Lidze hiszpańskiej?

0

Na ich ulubionej pozycji - numer czwarty. To bardziej oczywiste niż Boże Narodzenie w grudniu.

0

Cienki Bolek, nawet gola nie strzelił XD

2

Co innego użyć google tłumacz a co innego jak ktoś znający język to przetłumaczy.

1

Tyle to sam wiem, a reszta?

12

Strasznie wkurza mnie takie wrzucanie wszystkich do jednego worka. I u nas i na notatniku są ogarnięci kibice i sezonowcy, dlatego nie można tak uogólniać.

19

A jakieś tłumaczonko dla nie hiszpańskojęzycznych fanów FCB?

8

Michał Pol - jeden z niewielu mężczyzn który jest jednocześnie łysy i rozczochrany.

2

Ciężko przewidzieć jakiekolwiek wyniki w ekstraklapie.

1

RM jeszcze spuchnie na wiosnę, dopóki piłka w grze ...

3

On tak gra - a raczej nie gra - już od dwóch sezonów.

1

Moja wątroba już nie takie ekscesy wytrzymała.

1

A później ludzie się jarają, że u nas jest 700 komentarzy pod meczem a na notatniku 200. Tylko, że tutaj 2/3 to posty w stylu ,,gol", ,,ale strzelił" czy właśnie ,,włączyłem, a oni strzelili".

0

Jak to mówi klasyk są dwa uda: albo się uda albo się nie uda.

1

W każdym meczu RM jest milion komentarzy ,,włączyłem a oni strzelili" - rzygać się chce

2

Uważaj bo rodzinę powiększysz;)

0

Pieprzenie, jeżeli piłkarz doznaje tak koszmarnego urazu jak złamanie nogi czy zerwanie więzadeł to z automatu sprawca powinien dostać czerwoną kartkę. Nie ma co chrzanić, że on nie chciał, że to przypadek itd.

0

Za stanie na schodkach żóltko i dyskwalifikacja, a za otwarte złamanie i możliwy koniec sezonu ... absolutnie NIC,

I żeby nie było pitolenia ... jak dla mnie widać było zbyt dużą agresję.

0

Co innego ślepo wierzyć we wszystkich zawodników, a co innego racjonalnie oceniać ich formę. Niestety Chorwat od dłuższego czasu gra tragicznie i tego nie da się zmienić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w dwa - trzy dni.

0

Czyli znowu gramy w 10? Rakieta pewnie znowu zaprezentuje sztuczkę podejrzaną u Ceerka.

62

Ja; Jak Mirosławski przy mikrofonie to pewnie będzie pierdzielił głupoty.

0

Jako defensywnego pomocnika który musi grać na stoperze - Szefuncio niejednokrotnie podkreślał, że granie w pomocy jest dla niego nagrodą.

1

Barca wysysa z trenerów całą życiową energie - Rijkaard po odejściu z Barcy nie trenował żadnego dobrego zespołu, Pep musiał rok regenerować siły, niedawno Lucho też stwierdził, że nie wyklucza rocznego urlopu po odejściu z Barcelony.

Barca to więcej niż klub i nie chodzi tylko o cały etos, ale też o poświęcanie się trenerów w dwustu procentach klubowi.

2

Dla mnie to najlepszy transfer obrońcy od czasów przybycia do Barcy Gabriela Milito.

1

Mam nadzieje, że Munir zepnie dupsko i udowodni, że może być z niego dobry napastnik. Liczę, że zobaczę go jeszcze w barwach FCB.

1

Ale Maciek dostał kielich, Żyła pewnie zaraz go wypróbuje XD

0

Kamil wygra, teraz ma lekkie wahnięcie formy, ale jeszcze błyśnie w tym sezonie.

0

Nie.

3

Zobaczymy jak to będzie wyglądało na koniec sezonu 16/17.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?