4

Uda im się ogarnąć, mecz z PSG przegrali głównie w głowach, oczywiście paryżanie mieli swój dzień, ale na Boga nasi piłkarze nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Rozmiary tej porażki były szokiem także dla nich, właśnie w takich meczach jak z ekipą z Madrytu nasi piłkarze będą chcieli zmazać złe wrażenie. Ja już nie taki odrodzenia w futbolu widziałem. Najgorsze już za nami, teraz będzie tylko lepiej.

VeB

4

Ja na razie żyję skokami. Oby nasi skoczkowie nie mieli pecha do warunków.

0

Mollo bez cienia wątpliwości.

1

A co tam, można poszaleć:


1 Maciek Kot

2 Kamil Stoch

3 Piotrek Żyła

5

Jak dla mnie to za duże ryzyko. To mimo wszystko jednak skoki, nie dość, że wiatr może zamieszać, to jury może latać z belkami i Kamila mogą znowu puścić w złych warunkach.

39

Ile ludzi, tyle opinii. Widać to szczególnie przy wręczaniu ZP, jeżeli zawodnik który miał niewielki wkład w sukcesy drużyny ją zgarnia to nic więcej nie trzeba pisać.

0

Już wiadomo kto dostanie nagrodę za akcję roku ;)

3

Świetnie, robi krecią robotę rozsadzając od środka Real.

0

Świetna wiadomość, ale na oficjalkę poczekamy zapewne aż Lucho ogłosi, że nie przedłuży kontraktu. Ciekawe jak Sampaoli przemebluje Barcelonę?

1

Żenada.

21

Idealny plan na weekend:

Sobota:
Polscy skoczkowie walczą o medal/e na mistrzostwach świata w Lahti

Niedziela:
Barca wygrywa z Atletico
Real przegrywa na wyjeździe z Villarreal

0

Po tej jego bezradności widocznej od dluższego czasu raczej nie dostanie roboty w topowym klubie.

2

Sugerujesz, że Francuz specjalnie nie wygrywa ligi bo boi sie dymisji? Takie rzeczy tylko w Arsenalu.

3

Ja mam nadzieję, że zarząd nie postawi na Unzue.

2

Tylko, że wtedy mieliśmy Andresa i Xaviego w pomocy i Cesc często grał jako fałszywa dziesiątka i to chyba nie bardo mu pasował. Hiszpan też jest strasznie nierówny jak mu żre to zalicza asystę za asystą, a jak ma spadek formy to zbliża się poziomem do tego co prezentuje u nas Gomes.

1

Fakt, ale powinni poczekać do rewanżu, przegrana 2:1 na wyjeździe to nie jest zły wynik, zwłaszcza po uwzględnieniu tego ile Sevilla miała okazji.

11

Wiesz co najlepszego można zrobić na fb?

Usunąć konto.

1

Legio musisz! Do boju Wojskowi!

1

Vidal powinien zostać. Bardzo mi zaimponował. Chłop pokazał wielkie serducho, wszyscy i wszystko sprzysięgło się przeciwko niemu na czele z Lucho, a on nie podkulił ogon i nie uciekł tylko zacisnął zęby i walczył. Strasznie szkoda tej kontuzji.

0

Ja także mam ten problem.

0

Tak.

0

Awans Legii do następnej rundy.

0

A to już hamburgery mu nie smakują? ;)

0

Święte słowa. Ligi nie wygrywa się ani w styczniu ani w lutym. Jeszcze wiele się będzie działo do końca. Trzeba być dobrej myśli.

0

Ja z Barceloną jestem na dobre i na złe, doskonale pamiętam lata gdy w sezonie nie dobywaliśmy żadnego pucharu. Ostatnia dekada tak mocno rozpieściła kibiców, że dla wielu sezon bez trypletu to marny sezon. Ja będę zadowolony jeżeli do końca będziemy się bić o majstra i zdobędziemy PK.

VeB

0

,,Sport dziękuje piłkarzom Realu za nieoczekiwaną porażkę na Mestalla" - to oni chyba nie czytali postów na La Rambli.

0

Pewnie ma pampersa ;)

0

Nietoperze latają wysoko :D

4

Szkoda, że Lucho totalnie nie daje pograć chłopakom z rezerw, niby ma DNA Barcy, zna klub od podszewki, zna i identyfikuje się z filozofią klubu, a jednak ma klapki na oczach jeżeli chodzi o powoływanie wychowanków. Nie chce mi się wierzyć, że nie ma tam uzdolnionych chłopaków, kilku naprawdę zapowiada się na dobrych grajków.

12

Jak tak dalej będziemy grali w finałach PK to za kilka lat Real będzie miał całkowicie wyremontowany stadion.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?