1

Nie ma co rozdawać laurów przed zawodami.

2

Świetnie się ich słucha, oni i duet Twarowski i Nahorny wymiatają.

33

Jak kiedyś oglądałem kobiecy tenis i zawodniczki jęczały przy każdym zagraniu to moja dziewczyna myślała, że oglądam jakieś porno.

0

Dobrze prawisz! Prawdziwy kibic potrafi przyznać, że to rywal był lepszy i nie szuka na siłę wymówek i usprawiedliwień.

20

Super, super, ale czy co sezon musimy wpadać na te same zespoły? Atletico, PSG i City?

2

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że trafimy na Atletico.

7

Leo w Barcelonie wygrał cztery razy LM - 2006, 2009, 2011, 2015

1

Oby w tym roku na świat przyszło ich piątek dziecko - piąty puchar Ligi Mistrzów.

0

Dzięki temu, że Lucho zgnoił Vidala to Roberto na PO nie ma żadnej konkurencji i nawet jak będzie kopał się po czole to i tak będzie grał.

0

Kogo będzie piekło? ;)

1

Właśnie o to mi chodzi, gdyby Lucho nie dostał szansy w Barcelonie to pewnie dalej kisiłby się w jakimś przeciętnym klubie.

1

Niby tak, ale np pamiętasz Lucho w Romie? Kto wtedy sądził, że za kilka lat zacznie on wymazywać rekordy Pepa jako trener Barcy.

0

On tak już od dwóch lat podaje.

3

Na comedy central leci.

0

Zamiast Mirosławskiego? Podpisuje się pod tym postulatem obydwoma dłońmi i stopami.

0

Do Leo można porównywać nawet Brożka, ale, że to totalnie poroniony pomysł to już inna sprawa.

0

Taki grajek bardzo by nam się przydał.

16

Azjaci nie znają języka ;)

0

Czyżby znowu sprawdziło się stare porzekadło: ,,Gdzie Real nie może tam sędzia dopomoże "? .... oby nie.

21

Sorry kolego, ale mam nadzieję, że przegrasz.

25

Sędziowanie w meczu Realu .... chociaż dla fanów Barcelony to raczej tragikomedia.

1

I bardzo dobrze, Mirosławski mnie strasznie wkurza, nasze mecze zapewne komentuje w koszulce Realu.

12

Pitolisz, przecież strzelił mega gola :D

0

To już prędzej Pique zawieszą - bo znowu sędzia coś sobie uroi.

1

Tylko, że jak rywale nauczyli się grać, przeciwko Barcelonie Pepa to ta była bezradna i kopała się po czole, Lucho sporo rzeczy pozmieniał i teraz jego drużyna nie jest jednowymiarowym kolosem na glinianych nogach.

7

Kiedyś Smuda teraz Lucho.

- Jak tam Lucho
- Bez zmian

0

Łysina nie gwarantuje sukcesów na ławce.

0

Perez posmarował.

2

Trudno, żeby wszyscy na fcbarca.com kibicowali łysemu Francuzowi.

6

Wolałbym, żeby kibice nie przychodzili do ,,teatru" tylko na ,,mecz". Marzy mi się taki doping jak u Basków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?