blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma co rozdawać laurów przed zawodami.
2
Świetnie się ich słucha, oni i duet Twarowski i Nahorny wymiatają.
33
Jak kiedyś oglądałem kobiecy tenis i zawodniczki jęczały przy każdym zagraniu to moja dziewczyna myślała, że oglądam jakieś porno.
0
Dobrze prawisz! Prawdziwy kibic potrafi przyznać, że to rywal był lepszy i nie szuka na siłę wymówek i usprawiedliwień.
20
Super, super, ale czy co sezon musimy wpadać na te same zespoły? Atletico, PSG i City?
2
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że trafimy na Atletico.
7
Leo w Barcelonie wygrał cztery razy LM - 2006, 2009, 2011, 2015
1
Oby w tym roku na świat przyszło ich piątek dziecko - piąty puchar Ligi Mistrzów.
0
Dzięki temu, że Lucho zgnoił Vidala to Roberto na PO nie ma żadnej konkurencji i nawet jak będzie kopał się po czole to i tak będzie grał.
0
Kogo będzie piekło? ;)
1
Właśnie o to mi chodzi, gdyby Lucho nie dostał szansy w Barcelonie to pewnie dalej kisiłby się w jakimś przeciętnym klubie.
1
Niby tak, ale np pamiętasz Lucho w Romie? Kto wtedy sądził, że za kilka lat zacznie on wymazywać rekordy Pepa jako trener Barcy.
0
On tak już od dwóch lat podaje.
3
Na comedy central leci.
0
Zamiast Mirosławskiego? Podpisuje się pod tym postulatem obydwoma dłońmi i stopami.
0
Do Leo można porównywać nawet Brożka, ale, że to totalnie poroniony pomysł to już inna sprawa.
0
Taki grajek bardzo by nam się przydał.
16
Azjaci nie znają języka ;)
0
Czyżby znowu sprawdziło się stare porzekadło: ,,Gdzie Real nie może tam sędzia dopomoże "? .... oby nie.
21
Sorry kolego, ale mam nadzieję, że przegrasz.
25
Sędziowanie w meczu Realu .... chociaż dla fanów Barcelony to raczej tragikomedia.
1
I bardzo dobrze, Mirosławski mnie strasznie wkurza, nasze mecze zapewne komentuje w koszulce Realu.
12
Pitolisz, przecież strzelił mega gola :D
0
To już prędzej Pique zawieszą - bo znowu sędzia coś sobie uroi.
1
Tylko, że jak rywale nauczyli się grać, przeciwko Barcelonie Pepa to ta była bezradna i kopała się po czole, Lucho sporo rzeczy pozmieniał i teraz jego drużyna nie jest jednowymiarowym kolosem na glinianych nogach.
7
Kiedyś Smuda teraz Lucho.
- Jak tam Lucho
- Bez zmian
0
Łysina nie gwarantuje sukcesów na ławce.
0
Perez posmarował.
2
Trudno, żeby wszyscy na fcbarca.com kibicowali łysemu Francuzowi.
6
Wolałbym, żeby kibice nie przychodzili do ,,teatru" tylko na ,,mecz". Marzy mi się taki doping jak u Basków.