42

A żeś odpalił porównanie, ło matko.

5

Super, Gazda to kolejny fan RM. I na pewno bedzie obiektywny.

23

Potwierdzam, ale zapowiada się meczycho: Teuta - Partizani.

Uwielbiam albańską Super Ligę.

0

Bo Francuz podpisał pakt władczo - poddańczy i ma robić wszystko żeby poprawiać statystyki strzeleckie Ceerka.

8

Najpierw lament o finał PK na SB, później lament o przegląd prasy ... jak ja zazdroszczę ludziom którzy mają tylko takie problemy.

0

Po prostu Suarez jest za brzydki :D

0

Super, Gazda - kolejny fan RM.

13

Łącze się w bóle ze wszystkimi facetami których ich kobiety zaciągnął na ten film w walentynki.

15

Obyś tylko nie był kibicem Deportivo Alavés ;)

1

Jak tak dalej będą mu kumulować te kary to w końcu Suarez będzie dłużej pauzował niż po ugryzieniu Giorgio Chielliniego.

2

Ameryki to on raczej nie odkrył ;)

27

Dobrze, że są jeszcze kraje w których szanują konstytucję, na przekór wizji jednego człowieka,

0

Mi świetnie gra się Barceloną, Liverpoolem i Juventusem.

0

I na fcbarca.com :D

0

To mój najbardziej znienawidzony piłkarz - delikatnie to ujmując.

1

To takie tłumaczenie rodem z okręgówki.

5

W zupełności rozumiem, to nabijanie się z faktu, że Perez nie pozwoli Barcelonie wygrać PK na SB, ale tak czysto hipotetycznie: gdyby to RM chciał rozegrać finał na Camp Nou (w którym to Barca by nie zagrała) to kto z Was by ten pomysł poparł?

1

Poważnie? Gomesa dopiero co kupiliśmy i napewno drugi sezon będzie miał lepszy, Roberto to nasz podstawowy PO. Z tej trójki jedynie sprzedaż Francuza ma jakikolwiek sens.

1

I na La Rambli byłaby przejmująca cisza ;)

2

Brawo dla adminów, tym zdjęciem wywołaliście palpitacje serca u każdego kibica Barcy.

Polecałbym jednak zamieścić jakieś kolorowe zdjęcie Rakiety, bo w tej chwili w pierwszym odruchu każdy kibic Barcy myśli o czymś potwornie koszmarnym.

38

Żenada.

0

Jak zawsze razem skoro brakuje Neymara? ;)

1

Ostatnio podczas meczu Barcelony Orłowski mówił, że finał PK zostanie rozegrany na Estadio Vicente Calderón, to ma być pożegnanie z tym stadionem bo od nowego sezonu Atleti przenoszą się na Wanda Metropolitano.

1

A ja mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu będzie dogrywka.

4

Świat oszalał - oczywiście jeżeli ta informacja jest prawdziwa.

0

Tylko szkoda, że następców ni ma, ale ja ciągle liczę, że Denis odpali i Gomes także udowodni, że jego transfer nie był błędem.

12

Tylko, że Umtiti i Varane są młodsi o 6 lat od Polaków i przez wiele lat będą rządzić francuską obroną.

5

Jak ja Francji zazdroszczę pary Umtiti - Varane.

0

Napoli teraz gra fajną piłkę, ale to chyba dla nich za wysokie progi.

2

I oczywiście niezawodny Pique i to podziękowanie na fetowaniu trypletu:

,,- Wielkie dzięki dla Kevina Roldana. Wszystko zaczęło się od ciebie" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?