blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
A żeś odpalił porównanie, ło matko.
5
Super, Gazda to kolejny fan RM. I na pewno bedzie obiektywny.
23
Potwierdzam, ale zapowiada się meczycho: Teuta - Partizani.
Uwielbiam albańską Super Ligę.
0
Bo Francuz podpisał pakt władczo - poddańczy i ma robić wszystko żeby poprawiać statystyki strzeleckie Ceerka.
8
Najpierw lament o finał PK na SB, później lament o przegląd prasy ... jak ja zazdroszczę ludziom którzy mają tylko takie problemy.
0
Po prostu Suarez jest za brzydki :D
0
Super, Gazda - kolejny fan RM.
13
Łącze się w bóle ze wszystkimi facetami których ich kobiety zaciągnął na ten film w walentynki.
15
Obyś tylko nie był kibicem Deportivo Alavés ;)
1
Jak tak dalej będą mu kumulować te kary to w końcu Suarez będzie dłużej pauzował niż po ugryzieniu Giorgio Chielliniego.
2
Ameryki to on raczej nie odkrył ;)
27
Dobrze, że są jeszcze kraje w których szanują konstytucję, na przekór wizji jednego człowieka,
0
Mi świetnie gra się Barceloną, Liverpoolem i Juventusem.
0
I na fcbarca.com :D
0
To mój najbardziej znienawidzony piłkarz - delikatnie to ujmując.
1
To takie tłumaczenie rodem z okręgówki.
5
W zupełności rozumiem, to nabijanie się z faktu, że Perez nie pozwoli Barcelonie wygrać PK na SB, ale tak czysto hipotetycznie: gdyby to RM chciał rozegrać finał na Camp Nou (w którym to Barca by nie zagrała) to kto z Was by ten pomysł poparł?
1
Poważnie? Gomesa dopiero co kupiliśmy i napewno drugi sezon będzie miał lepszy, Roberto to nasz podstawowy PO. Z tej trójki jedynie sprzedaż Francuza ma jakikolwiek sens.
1
I na La Rambli byłaby przejmująca cisza ;)
2
Brawo dla adminów, tym zdjęciem wywołaliście palpitacje serca u każdego kibica Barcy.
Polecałbym jednak zamieścić jakieś kolorowe zdjęcie Rakiety, bo w tej chwili w pierwszym odruchu każdy kibic Barcy myśli o czymś potwornie koszmarnym.
38
Żenada.
0
Jak zawsze razem skoro brakuje Neymara? ;)
1
Ostatnio podczas meczu Barcelony Orłowski mówił, że finał PK zostanie rozegrany na Estadio Vicente Calderón, to ma być pożegnanie z tym stadionem bo od nowego sezonu Atleti przenoszą się na Wanda Metropolitano.
1
A ja mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu będzie dogrywka.
4
Świat oszalał - oczywiście jeżeli ta informacja jest prawdziwa.
0
Tylko szkoda, że następców ni ma, ale ja ciągle liczę, że Denis odpali i Gomes także udowodni, że jego transfer nie był błędem.
12
Tylko, że Umtiti i Varane są młodsi o 6 lat od Polaków i przez wiele lat będą rządzić francuską obroną.
5
Jak ja Francji zazdroszczę pary Umtiti - Varane.
0
Napoli teraz gra fajną piłkę, ale to chyba dla nich za wysokie progi.
2
I oczywiście niezawodny Pique i to podziękowanie na fetowaniu trypletu:
,,- Wielkie dzięki dla Kevina Roldana. Wszystko zaczęło się od ciebie" :D