4

Nawet Szpaku jest lepszy niż Mirosławski.

0

Okładka Faktu:

,,Trump nie śpi bo trzyma mur" ;)

12

Szczerze to wątpię, tym bardziej, że zagramy bez Busiego i Iniesty.

3

Słabe jak forma Realu w styczniu.

0

Oby tylko na boisku, niech Grosik trzymał się z dala od nocnych klubów i kasyn ;)

11

Lepiej w słabszym klubie grać niż w mocnym siedzieć na trybunach/ławce, tak jak Krychowiak.

0

Oby tylko rzeźnicy Simeone nie zagrali w kości.

1

Oby, niestety ostatnio oglądając mecze Barcelony coraz częściej widzę bezradnego Lucho - po letnim okienku wiele się pisało, że Barca w końcu ma solidną ławkę rezerwowych, ale do tej pory to nie pykło.
Mam nadzieję, że Hiszpan znajdzie sposób żeby znowu obudzić chęć wygrywania w piłkarzach.

2

Tak po prawdzie to zlekceważyliśmy rywali, po stracie gola Barca rzuciła się na Betis jak sfora wygłodniałych wilków, szkoda, że nie mogli tak zagrać od początku spotkania.

1

Tryplet dla Realu to science fiction.

1

I w takich chwilach brakuje mi Labogi z c+

1

Oj takiego grajka nam brakuje, oddałbym za niego Gomesa.

1

*Ćwiąkała

26

On od dwóch lat gra z kontuzją.

6

Takie rzeczy tylko na niekorzyść Barcelony.

0

Pitolisz, wierzyć trzeba do końca, nie ważne jak źle to wygląda - Real jeszcze złapie doła na wiosnę.

26

Drugi raz już nie włączaj.

1

Najlepszym prezentem dla Grześka będzie pierwsza jedenastka PSG co tydzień.

0

Toć to tak musi (niestety) wyglądać skoro Tebas jest zdeklarowanym fanem Realu.

0

#PerezPosmarował ;)

0

No to jak nic dzisiaj Vidal zanotuje kolejną asystę albo strzeli gola.

0

Jak Barca odpadała z Atletico w LM, to chyba nie chciałbyś usłyszeć podobnych słów?

10

Zaorał system, ale gdyby to Guti tak powiedział o Barcelonie to zaraz byłby lament na La Rambli.

6

Jako kibic Barcy wolę żeby wygrał Federer.

0

Może i tak, ja akurat na swoim fejsie znalazłem tę wersje.

0

Desperaci?

1

Niema go - przynajmniej narazie bo nie wiadomo co wymyśli Antoni.

25

Komisja wojskowa:

- Zawód ojca?
- Ojciec nie żyje.
- Ale kim był?
- Gruźlikiem.
- Ale co robił?
- Kaszlał.
Zdenerwowana już komisja:
- Panie, przecież z tym nie da się żyć!
- Przecież k**** mówię, że nie żyje.
______
Znalezione w odmętach facebooka

10

Raz mecz koliduje ze skokami, raz z siatkówka a czasami z tenisem .... życie jest brutalne ;)

2

Jeżeli to już było to z góry przepraszam i proszę się nie napinać

http://demotywatory.pl/4736981/Allah-Madrid-Na-zadanie-szejkow-arabskich

@ Taimne

Co te dolary robią z ,,tradycją"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?