blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nawet Szpaku jest lepszy niż Mirosławski.
0
Okładka Faktu:
,,Trump nie śpi bo trzyma mur" ;)
12
Szczerze to wątpię, tym bardziej, że zagramy bez Busiego i Iniesty.
3
Słabe jak forma Realu w styczniu.
0
Oby tylko na boisku, niech Grosik trzymał się z dala od nocnych klubów i kasyn ;)
11
Lepiej w słabszym klubie grać niż w mocnym siedzieć na trybunach/ławce, tak jak Krychowiak.
0
Oby tylko rzeźnicy Simeone nie zagrali w kości.
1
Oby, niestety ostatnio oglądając mecze Barcelony coraz częściej widzę bezradnego Lucho - po letnim okienku wiele się pisało, że Barca w końcu ma solidną ławkę rezerwowych, ale do tej pory to nie pykło.
Mam nadzieję, że Hiszpan znajdzie sposób żeby znowu obudzić chęć wygrywania w piłkarzach.
2
Tak po prawdzie to zlekceważyliśmy rywali, po stracie gola Barca rzuciła się na Betis jak sfora wygłodniałych wilków, szkoda, że nie mogli tak zagrać od początku spotkania.
1
Tryplet dla Realu to science fiction.
1
I w takich chwilach brakuje mi Labogi z c+
1
Oj takiego grajka nam brakuje, oddałbym za niego Gomesa.
1
*Ćwiąkała
26
On od dwóch lat gra z kontuzją.
6
Takie rzeczy tylko na niekorzyść Barcelony.
0
Pitolisz, wierzyć trzeba do końca, nie ważne jak źle to wygląda - Real jeszcze złapie doła na wiosnę.
26
Drugi raz już nie włączaj.
1
Najlepszym prezentem dla Grześka będzie pierwsza jedenastka PSG co tydzień.
0
Toć to tak musi (niestety) wyglądać skoro Tebas jest zdeklarowanym fanem Realu.
0
#PerezPosmarował ;)
0
No to jak nic dzisiaj Vidal zanotuje kolejną asystę albo strzeli gola.
0
Jak Barca odpadała z Atletico w LM, to chyba nie chciałbyś usłyszeć podobnych słów?
10
Zaorał system, ale gdyby to Guti tak powiedział o Barcelonie to zaraz byłby lament na La Rambli.
6
Jako kibic Barcy wolę żeby wygrał Federer.
0
Może i tak, ja akurat na swoim fejsie znalazłem tę wersje.
0
Desperaci?
1
Niema go - przynajmniej narazie bo nie wiadomo co wymyśli Antoni.
25
Komisja wojskowa:
- Zawód ojca?
- Ojciec nie żyje.
- Ale kim był?
- Gruźlikiem.
- Ale co robił?
- Kaszlał.
Zdenerwowana już komisja:
- Panie, przecież z tym nie da się żyć!
- Przecież k**** mówię, że nie żyje.
______
Znalezione w odmętach facebooka
10
Raz mecz koliduje ze skokami, raz z siatkówka a czasami z tenisem .... życie jest brutalne ;)
2
Jeżeli to już było to z góry przepraszam i proszę się nie napinać
http://demotywatory.pl/4736981/Allah-Madrid-Na-zadanie-szejkow-arabskich
@ Taimne
Co te dolary robią z ,,tradycją"?