blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak go słucham to aż jelita mi wywraca.
36
To dobrze, że dzisiaj piątek.
0
No tak, ale też nikt nie protestował, że nie chce nowej furki.
0
#JanuszeFootballu
9
Biednemu to zawsze wiatr w oczy.
0
Szkoda chłopa, na jaki numer mam wysłać smsa o treści: ..Pomagam"?
164
Tak, dostaniesz duchową wersję Audi.
2
Doskonale wiem o tym ;)
9
Widać, że kocha go a nie jego portfel. Skoro byli razem gdy Leo zaczynał to na pewno nie jest z nim ze względu na ojro.
18
Jakby miał honor to pewnie tak by zrobił, ale przecież Tebas i honor się wykluczają.
1
Ok, mnie po prostu strasznie wkurza ta ofensywa przeciwko Barcelonie.
0
Suchar starszy niż dinozaury ;)
4
Wątpię żeby ,,komisja" była na tyle błyskotliwa i to załapała.
1
A po co miał brać drewno?
25
Jak CR7 pajacuje to nikomu to nie przeszkadza, a zachowanie piłkarzy Barcy będzie wypominane jeszcze ich wnukom.
Najlepszym sposobem żeby utrzeć nosa tym promadrycki instytucjom będzie ponowne wygranie trypletu ;)
0
Przecież ter Stegenowi to pomogło to chłopina też chce spróbować.
0
Długie macki ma Perez.
0
Niezłego dilera i niezły towar tam mają.
4
Jak będą pozwalać na taką chryję i na boisku i na trybunach to to się źle skończy.
6
Można było się tego spodziewać, typ zostanie celebrytą a Hiszpańska federacja dopierniczy kary dla Leo i Neymara - za wydumane prowokacje.
1
Media same sobie tego nie wymyśliły. Coś musiało być na rzeczy.
5
Ja wolę, żeby Sevilla wygrała bo oni na pewno jeszcze pogubią punkty, Atletico jest bardziej regularne.
0
Oj sypią Pepowi w tryby jego maszyny pełne wiadra piachu.
0
Coś czuję, że przez to nocne chlanie w kadrze szybko nie zagra, szkoda, że Teo nie potrafi ustawić sobie odpowiednio priorytetów.
0
Co oni w Hiszpanii mają taki problem z matkami innych ludzi.
1
*przegoni ;)
12
Eksplozja formy Roberto na PO osuszyła moje łzy.
Chociaż Dani to był przekozak i jak ładnie cisną szmatławce z Madrytu.
0
Paradoksalnie tych kontuzji nie jest jakoś znacznie więcej niż w tamtym sezonie, ale strata Iniesty boli i to mocno. Szkoda, że nietoperze urządziły sobie polowanie na nogi naszych piłkarzy i oczywiście słabowidzący hiszpańscy ,,arbitrzy" jak zawsze dali ciała.
1
Zluzuj majty ;)
0
Jak można pić whisky z colą, przecież to profanacja. Ja do brandy mam specjalne kieliszki - takie beczułkowate ze stopką. I oczywiście piję ją czystą, żeby nie zarżnąć jej smaku.