0

Jak go słucham to aż jelita mi wywraca.

36

To dobrze, że dzisiaj piątek.

0

No tak, ale też nikt nie protestował, że nie chce nowej furki.

0

#JanuszeFootballu

9

Biednemu to zawsze wiatr w oczy.

0

Szkoda chłopa, na jaki numer mam wysłać smsa o treści: ..Pomagam"?

164

Tak, dostaniesz duchową wersję Audi.

2

Doskonale wiem o tym ;)

9

Widać, że kocha go a nie jego portfel. Skoro byli razem gdy Leo zaczynał to na pewno nie jest z nim ze względu na ojro.

18

Jakby miał honor to pewnie tak by zrobił, ale przecież Tebas i honor się wykluczają.

1

Ok, mnie po prostu strasznie wkurza ta ofensywa przeciwko Barcelonie.

0

Suchar starszy niż dinozaury ;)

4

Wątpię żeby ,,komisja" była na tyle błyskotliwa i to załapała.

1

A po co miał brać drewno?

25

Jak CR7 pajacuje to nikomu to nie przeszkadza, a zachowanie piłkarzy Barcy będzie wypominane jeszcze ich wnukom.

Najlepszym sposobem żeby utrzeć nosa tym promadrycki instytucjom będzie ponowne wygranie trypletu ;)

0

Przecież ter Stegenowi to pomogło to chłopina też chce spróbować.

0

Długie macki ma Perez.

0

Niezłego dilera i niezły towar tam mają.

4

Jak będą pozwalać na taką chryję i na boisku i na trybunach to to się źle skończy.

6

Można było się tego spodziewać, typ zostanie celebrytą a Hiszpańska federacja dopierniczy kary dla Leo i Neymara - za wydumane prowokacje.

1

Media same sobie tego nie wymyśliły. Coś musiało być na rzeczy.

5

Ja wolę, żeby Sevilla wygrała bo oni na pewno jeszcze pogubią punkty, Atletico jest bardziej regularne.

0

Oj sypią Pepowi w tryby jego maszyny pełne wiadra piachu.

0

Coś czuję, że przez to nocne chlanie w kadrze szybko nie zagra, szkoda, że Teo nie potrafi ustawić sobie odpowiednio priorytetów.

0

Co oni w Hiszpanii mają taki problem z matkami innych ludzi.

1

*przegoni ;)

12

Eksplozja formy Roberto na PO osuszyła moje łzy.

Chociaż Dani to był przekozak i jak ładnie cisną szmatławce z Madrytu.

0

Paradoksalnie tych kontuzji nie jest jakoś znacznie więcej niż w tamtym sezonie, ale strata Iniesty boli i to mocno. Szkoda, że nietoperze urządziły sobie polowanie na nogi naszych piłkarzy i oczywiście słabowidzący hiszpańscy ,,arbitrzy" jak zawsze dali ciała.

1

Zluzuj majty ;)

0

Jak można pić whisky z colą, przecież to profanacja. Ja do brandy mam specjalne kieliszki - takie beczułkowate ze stopką. I oczywiście piję ją czystą, żeby nie zarżnąć jej smaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?