blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie lubię - delikatnie ujmując - ekip z Madrytu, ale to już naprawdę nie jest śmieszne.
9
Kiedyś w Niemczech też mieli przywódcę, który tak ,,poświęcił" się dla kraju.
12
Ja też, niech spływają do drugiej ligi.
0
Wieczorek mija mi przy browarku i FIFIE 17, a w przerwach lukam na La Ramble.
1
Tia, najlepiej zwalić na trenera, a to, że właściciel Lim wyprzedał pół składu to przecież pryszcz.
0
Angielskie zespoły może i są mierne, ale w tym roku na ławkach trenerskich w Anglii panują istne gwiezdne wojny ;)
3
O Boże ........
5
Ale przecież CR7 ma trzy złote piłki a ter Stegen nie ma żadnej ;)
24
Taka jak z Alaves?
0
Chciałbym mieć takie problemy.
1
Ja wam mówię, sekret tkwi w tej farbie do włosów.
1
Ja się w cale nie denerwuje, ale przez takie powtarzanie tego samego pytania co kilka postów robi się tutaj syf.
3
Na miłość boską, kolega raptem dwa posty niżej spytał się o to samo, tak ciężko przeczytać choćby te kilka/kilkanaście wcześniejszych postów?
2
Zjechałbyś niżej i zobaczyłbyś, że już milion ludzi się o to pytało, ale nikt jeszcze nie udzielił na to pytanie odpowiedzi.
0
Oglądając ich grę na żywo człowiekowi aż zapierało dech.
2
Są takie kluby jak Legia czy Barca którym zawsze FIFA i UEFA dopieprzy najwyższy wymiar kary i są takie kluby jak Real które nawet za mega szwindle nie zostaną ukarane, smutne to.
4
3
A co osiągnąłby Lech czy inna Lechia? Ostatnio wszyscy mają taką uciechę z porażki Legii, a ciekawe co ich ulubione polskie kluby by zwojowały.
5
Mój rekord to 1 minuta 58 sekund - biegłem na skróty.
0
Śmiechłem, ale to fejk, nie sądzę, żeby ktoś taki jak Lucho publicznie to powiedział.
0
Pamiętam porażkę na Anoeta i to jak to się skończyło więc przeżyję także porażkę z Alaves.
10
Przynajmniej teraz łatwo można odsiać prawdziwych cules od sezonowców.
0
195.
0
Leo kilka sezonów temu to też był tylko egzekutor, za kilka lat Neymar też zacznie grać inaczej.
19
Mam nadzieję, że podczas następnego GD w Barcelonie przy każdym dotknięciu piłki przez pięknisia cules będą skandowali: ,,Xavi, Xavi"
3
Jeżeli to prawda to jestem w szoku ... teraz Portugalczyk nawet jak pójdzie do spożywczaka to wyjedzie do sprzedawcy: ,, Ja mam trzy złote piłki, a ty?"
1
Generał zaorał system ;)
0
Liczę na manitę dla City ;)
0
Ta sama historia co w Chelsea, Portugalczyk coś nie przepada za Hiszpanem. Nie dał mu zmienić klubu ale nie chce na niego postawić.
0
Wcześniej jeżeli chodziło o rywalizację City - Utd to trzymałem kciuki za czerwone diabły, ale teraz gdy na ich ławce siedzi Żoze to moje bordowo - granatowe serce nie pozwala mi ich dopingować. Pamiętam jaką chryję robił podczas GD, a apogeum jego bucowatości było włożenie palca do oka Tito.