7

Nie lubię - delikatnie ujmując - ekip z Madrytu, ale to już naprawdę nie jest śmieszne.

9

Kiedyś w Niemczech też mieli przywódcę, który tak ,,poświęcił" się dla kraju.

12

Ja też, niech spływają do drugiej ligi.

0

Wieczorek mija mi przy browarku i FIFIE 17, a w przerwach lukam na La Ramble.

1

Tia, najlepiej zwalić na trenera, a to, że właściciel Lim wyprzedał pół składu to przecież pryszcz.

0

Angielskie zespoły może i są mierne, ale w tym roku na ławkach trenerskich w Anglii panują istne gwiezdne wojny ;)

3

O Boże ........

5

Ale przecież CR7 ma trzy złote piłki a ter Stegen nie ma żadnej ;)

24

Taka jak z Alaves?

0

Chciałbym mieć takie problemy.

1

Ja wam mówię, sekret tkwi w tej farbie do włosów.

1

Ja się w cale nie denerwuje, ale przez takie powtarzanie tego samego pytania co kilka postów robi się tutaj syf.

3

Na miłość boską, kolega raptem dwa posty niżej spytał się o to samo, tak ciężko przeczytać choćby te kilka/kilkanaście wcześniejszych postów?

2

Zjechałbyś niżej i zobaczyłbyś, że już milion ludzi się o to pytało, ale nikt jeszcze nie udzielił na to pytanie odpowiedzi.

0

Oglądając ich grę na żywo człowiekowi aż zapierało dech.

2

Są takie kluby jak Legia czy Barca którym zawsze FIFA i UEFA dopieprzy najwyższy wymiar kary i są takie kluby jak Real które nawet za mega szwindle nie zostaną ukarane, smutne to.

4

3

A co osiągnąłby Lech czy inna Lechia? Ostatnio wszyscy mają taką uciechę z porażki Legii, a ciekawe co ich ulubione polskie kluby by zwojowały.

5

Mój rekord to 1 minuta 58 sekund - biegłem na skróty.

0

Śmiechłem, ale to fejk, nie sądzę, żeby ktoś taki jak Lucho publicznie to powiedział.

0

Pamiętam porażkę na Anoeta i to jak to się skończyło więc przeżyję także porażkę z Alaves.

10

Przynajmniej teraz łatwo można odsiać prawdziwych cules od sezonowców.

0

195.

0

Leo kilka sezonów temu to też był tylko egzekutor, za kilka lat Neymar też zacznie grać inaczej.

19

Mam nadzieję, że podczas następnego GD w Barcelonie przy każdym dotknięciu piłki przez pięknisia cules będą skandowali: ,,Xavi, Xavi"

3

Jeżeli to prawda to jestem w szoku ... teraz Portugalczyk nawet jak pójdzie do spożywczaka to wyjedzie do sprzedawcy: ,, Ja mam trzy złote piłki, a ty?"

1

Generał zaorał system ;)

0

Liczę na manitę dla City ;)

0

Ta sama historia co w Chelsea, Portugalczyk coś nie przepada za Hiszpanem. Nie dał mu zmienić klubu ale nie chce na niego postawić.

0

Wcześniej jeżeli chodziło o rywalizację City - Utd to trzymałem kciuki za czerwone diabły, ale teraz gdy na ich ławce siedzi Żoze to moje bordowo - granatowe serce nie pozwala mi ich dopingować. Pamiętam jaką chryję robił podczas GD, a apogeum jego bucowatości było włożenie palca do oka Tito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?