blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyńscy ,,kibice" delikatnie mówiąc nie są zbyt bystrzy, Jak oni mogli obwiniać Leo o porażki w momencie gdy to On dźwigał na barkach całą reprezentacje. Gdyby nie miał takich drewnianych kolegów którzy partolili setki w finałach to Leo byłby już między innymi mistrzem świata.
27
Nie ilość a jakoś się liczy ;)
0
Robota świetna, tylko ciekawe czy to jest dziara dla dziary czy jednak symbolizuje coś szczególnego.
1
Urzeka mnie twoja historia.
____
A tak na serio, bezinteresowność, naprawdę istnieje (może nie wśród gimbusów) wystarczy zobaczyć ile osób na maksa angażuje się w pomoc innym.
0
Jak można mieć na nazwisko "99".
6
Nie.
25
Tak wielu pisze, że na rm.pl poziom jest żałośnie niski, a na la rambli wcale nie jest lepiej, ciągle płacz o to, że CR dostał coś więcej niż Leo w fifie. Ja też lubię przyciąć meczyk na konsoli, ale zachowuję do tego zdrowy dystans. Jak ja chciałbym mieć tylko takie zmartwienia.
2
Nie musisz spamować, raptem kilkanaście postów niżej o tym pisałeś.
0
Ale teraz w City jest Pep, w Utd Mourinho a w Chelsea Conte, więć ciężko będzie Arsenalowi być na pudle.
0
I co z tego skoro i tak będą na czwartym miejscu w lidze.
0
Sam powiedział, że chce spróbować czegoś innego i dlatego odrzucił oferty innych angielskich klubów.
6
Jak to mówi klasyk: są dwa uda, albo się uda albo się nie uda.
5
Ciągle przesuwają oficjalkę, oby tylko mieli lepszy fax niż ten który posiada Florek.
0
Im dalej w las tym większy paździerz, a zakończenie to już Mount Everest idiotyzmu.
14
Oni powinni hejtować Petera Lima - właściciela nietoperzy, jak tak dalej będzie wyprzedawał zawodników to Valencia zakotwiczy w połowie tabeli.
1
I tak nie zmaże plamy jaką dał w Rio.
0
Scenariusz rodem z FIFY.
16
A tutaj ludzie piszą, że sędziowie pomagają Realowi, i co z tego? I tam i tu są różni użytkownicy - jedni piszą z sensem a inni nie. Nie ma co przejmować się tym co napisali na notatniku.
29
Żarłacz biały znowu zaatakuje ;)
0
Gdyby wszystko było już od paru dni pewne to dawno byłaby już oficjalka.
2
W czwartej kolejce zderzą się ze złotym pociągiem ;)
0
Nie wiem, ale niedawno bany za to sypały się jak z rogu obfitości.
0
Nie wiem czy wiesz, ale za napisanie nazwy jakiegokolwiek klubu lub piłkarza małą literą można dostać prezent niespodziankę ......... bana.
2
A już myślałem, że nikt nie pobije hiszpańskich ,,sędziów"
9
Chciałem napisać coś śmiesznego, ale mnie zgasiłeś ;)
0
Ja kibicuję każdej polskiej drużynie w europejskich pucharach, po tylu latach czekania cieszyłem się jak głupi z awansu Legii. W jakim stylu awansowali to każdy widział, ale jak to mówią zwycięzców się nie sądzi. Co do grupy, to jest mega ciężka, ale ja jako rodowity Polak zawsze mam nadzieję i liczę na miłą niespodziankę.
18
Aż taki masz ból tyłka, że to Legia awansowała? Nie ogarniam takich komentarzy, najpierw przez lata psioczenie, że mistrz Polski znowu odpadał w eliminacjach, a teraz takie komentarze ... aż rzygać się chce, że tylu ludzi na la rambli chce kompromitacji mistrza Polski.
4
Boże toć to dopiero pierwsza kolejka więc jest za szybko na wyciąganie takich wniosków.
10
Jak przeczyta Twój post to na pewno z rozpaczy zakończy karierę.
2
Ostatnio Real też prowadził 0:2 a dostał po kapciu 4:2, także jeszcze mam nadzieję.