0

Argentyńscy ,,kibice" delikatnie mówiąc nie są zbyt bystrzy, Jak oni mogli obwiniać Leo o porażki w momencie gdy to On dźwigał na barkach całą reprezentacje. Gdyby nie miał takich drewnianych kolegów którzy partolili setki w finałach to Leo byłby już między innymi mistrzem świata.

27

Nie ilość a jakoś się liczy ;)

0

Robota świetna, tylko ciekawe czy to jest dziara dla dziary czy jednak symbolizuje coś szczególnego.

1

Urzeka mnie twoja historia.

____
A tak na serio, bezinteresowność, naprawdę istnieje (może nie wśród gimbusów) wystarczy zobaczyć ile osób na maksa angażuje się w pomoc innym.

0

Jak można mieć na nazwisko "99".

6

Nie.

25

Tak wielu pisze, że na rm.pl poziom jest żałośnie niski, a na la rambli wcale nie jest lepiej, ciągle płacz o to, że CR dostał coś więcej niż Leo w fifie. Ja też lubię przyciąć meczyk na konsoli, ale zachowuję do tego zdrowy dystans. Jak ja chciałbym mieć tylko takie zmartwienia.

2

Nie musisz spamować, raptem kilkanaście postów niżej o tym pisałeś.

0

Ale teraz w City jest Pep, w Utd Mourinho a w Chelsea Conte, więć ciężko będzie Arsenalowi być na pudle.

0

I co z tego skoro i tak będą na czwartym miejscu w lidze.

0

Sam powiedział, że chce spróbować czegoś innego i dlatego odrzucił oferty innych angielskich klubów.

6

Jak to mówi klasyk: są dwa uda, albo się uda albo się nie uda.

5

Ciągle przesuwają oficjalkę, oby tylko mieli lepszy fax niż ten który posiada Florek.

0

Im dalej w las tym większy paździerz, a zakończenie to już Mount Everest idiotyzmu.

14

Oni powinni hejtować Petera Lima - właściciela nietoperzy, jak tak dalej będzie wyprzedawał zawodników to Valencia zakotwiczy w połowie tabeli.

1

I tak nie zmaże plamy jaką dał w Rio.

0

Scenariusz rodem z FIFY.

16

A tutaj ludzie piszą, że sędziowie pomagają Realowi, i co z tego? I tam i tu są różni użytkownicy - jedni piszą z sensem a inni nie. Nie ma co przejmować się tym co napisali na notatniku.

29

Żarłacz biały znowu zaatakuje ;)

0

Gdyby wszystko było już od paru dni pewne to dawno byłaby już oficjalka.

2

W czwartej kolejce zderzą się ze złotym pociągiem ;)

0

Nie wiem, ale niedawno bany za to sypały się jak z rogu obfitości.

0

Nie wiem czy wiesz, ale za napisanie nazwy jakiegokolwiek klubu lub piłkarza małą literą można dostać prezent niespodziankę ......... bana.

2

A już myślałem, że nikt nie pobije hiszpańskich ,,sędziów"

9

Chciałem napisać coś śmiesznego, ale mnie zgasiłeś ;)

0

Ja kibicuję każdej polskiej drużynie w europejskich pucharach, po tylu latach czekania cieszyłem się jak głupi z awansu Legii. W jakim stylu awansowali to każdy widział, ale jak to mówią zwycięzców się nie sądzi. Co do grupy, to jest mega ciężka, ale ja jako rodowity Polak zawsze mam nadzieję i liczę na miłą niespodziankę.

18

Aż taki masz ból tyłka, że to Legia awansowała? Nie ogarniam takich komentarzy, najpierw przez lata psioczenie, że mistrz Polski znowu odpadał w eliminacjach, a teraz takie komentarze ... aż rzygać się chce, że tylu ludzi na la rambli chce kompromitacji mistrza Polski.

4

Boże toć to dopiero pierwsza kolejka więc jest za szybko na wyciąganie takich wniosków.

10

Jak przeczyta Twój post to na pewno z rozpaczy zakończy karierę.

2

Ostatnio Real też prowadził 0:2 a dostał po kapciu 4:2, także jeszcze mam nadzieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?