blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomyliłeś przyczynę ze skutkiem, to eliminacje dużo zmieniły a zwłaszcza pokonanie Niemców, a bardzo udane Euro było tego skutkiem.
0
Leo to naprawdę Ty? ;)
10
Umieranie za swoje wartości nie jest bezsensowne.
8
Polacy zawsze byli dumnym narodem, powstańcy mieli już dość życia pod nazistowskim butem. Trzeba im oddać hołd, wielu powstańców miało całe życie przed sobą a i tak nie wahali się i walczyli z okupantem, często płacąc najwyższą cenę. Chwała bohaterom!
1
Może tam przestanie partolić setkę za setką.
15
Mój numer jeden to Skazani na Shawshank.
0
W tamtym sezonie nie było komu siedzieć na ławce, a teraz jest aż nadto dobrych piłkarzy. Sądzę, że odejdzie Arda albo Rakieta (ostatnio coś agent Chorwata o tym przebąkiwał - oby jednak do tego nie doszło.)
2
Zachowajmy umiar.
0
TVP
12
Brawo Legia!!!!!!!!!!!!!
2
Każdy kibic z krwi i kości Barcy się cieszy.
7
Kozacko, w końcu takie nazwisko zobowiązuje.
0
Naszą pasją jest Barca!
2
Nazwisko zobowiązuje ;)
0
Fakt, za szybko przeczytałem ;)
0
As to stan umysłu.
0
Im dłużej pościsz tym lepiej smakuje syty obiad ;)
30
Odstaw alkohol.
0
Słabe jak forma Lecha.
5
Pfi, jak im ustawili pod stołem autostradę do finału to nic dziwnego, że wygrali. Barca dwa lata temu miała po drodze samych mistrzów krajowych i to udowodniło, że byliśmy najlepsi, nawet nie ma co porównywać tych dwóch sposobów wygrywania.
2
W dzisiejszych czasach to tylko ,,Kasa misiu kasa". Szkoda, że obecnie większość piłkarzy myśli portfelem a nie sercem. Kiedyś liczyło się przywiązanie do klubowych barw (oczywiście i teraz są piłkarze pokroju, Tarzana czy Tottiego, ale to gatunek na wymarciu) a teraz tylko ojro i dolary.
15
Czyli to co tygryski lubą najbardziej ;)
29
Dla Realu to jedyna szansa na puchar w nadchodzącym sezonie.
0
A za złą interpunkcje i gramatykę też jest ban?
28
Jaka liga taki i hit.
0
Jutro o 19.00 kończy się odwyk - nareszcie zobaczę moją ukochaną Barcelonę w akcji :)
3
A kto przy zdrowych zmysłach z własnego wyboru przeprowadzałby się teraz do Turcji?
0
Juve to taki odpowiednik Barcy w lidze włoskiej.
39
Leo jest bezcenny.
2
*Leo Messiego na Higuaina