0

Pomyliłeś przyczynę ze skutkiem, to eliminacje dużo zmieniły a zwłaszcza pokonanie Niemców, a bardzo udane Euro było tego skutkiem.

0

Leo to naprawdę Ty? ;)

10

Umieranie za swoje wartości nie jest bezsensowne.

8

Polacy zawsze byli dumnym narodem, powstańcy mieli już dość życia pod nazistowskim butem. Trzeba im oddać hołd, wielu powstańców miało całe życie przed sobą a i tak nie wahali się i walczyli z okupantem, często płacąc najwyższą cenę. Chwała bohaterom!

1

Może tam przestanie partolić setkę za setką.

15

Mój numer jeden to Skazani na Shawshank.

0

W tamtym sezonie nie było komu siedzieć na ławce, a teraz jest aż nadto dobrych piłkarzy. Sądzę, że odejdzie Arda albo Rakieta (ostatnio coś agent Chorwata o tym przebąkiwał - oby jednak do tego nie doszło.)

2

Zachowajmy umiar.

0

TVP

12

Brawo Legia!!!!!!!!!!!!!

2

Każdy kibic z krwi i kości Barcy się cieszy.

7

Kozacko, w końcu takie nazwisko zobowiązuje.

0

Naszą pasją jest Barca!

2

Nazwisko zobowiązuje ;)

0

Fakt, za szybko przeczytałem ;)

0

As to stan umysłu.

0

Im dłużej pościsz tym lepiej smakuje syty obiad ;)

30

Odstaw alkohol.

0

Słabe jak forma Lecha.

5

Pfi, jak im ustawili pod stołem autostradę do finału to nic dziwnego, że wygrali. Barca dwa lata temu miała po drodze samych mistrzów krajowych i to udowodniło, że byliśmy najlepsi, nawet nie ma co porównywać tych dwóch sposobów wygrywania.

2

W dzisiejszych czasach to tylko ,,Kasa misiu kasa". Szkoda, że obecnie większość piłkarzy myśli portfelem a nie sercem. Kiedyś liczyło się przywiązanie do klubowych barw (oczywiście i teraz są piłkarze pokroju, Tarzana czy Tottiego, ale to gatunek na wymarciu) a teraz tylko ojro i dolary.

15

Czyli to co tygryski lubą najbardziej ;)

29

Dla Realu to jedyna szansa na puchar w nadchodzącym sezonie.

0

A za złą interpunkcje i gramatykę też jest ban?

28

Jaka liga taki i hit.

0

Jutro o 19.00 kończy się odwyk - nareszcie zobaczę moją ukochaną Barcelonę w akcji :)

3

A kto przy zdrowych zmysłach z własnego wyboru przeprowadzałby się teraz do Turcji?

0

Juve to taki odpowiednik Barcy w lidze włoskiej.

39

Leo jest bezcenny.

2

*Leo Messiego na Higuaina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?