blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A niech real sobie go bierze.
2
Okładka Faktu za tydzień ..Szok i niedowierzanie! Pazerny Blanc okradł biednego szejka"
0
Iniesta wczoraj zaliczył kolejny kapitalny mecz. Jak ten czas leci, Andres ma już 32 lata, jeszcze ze dwa sezony i trzeba będzie pożegnać kolejną legendę.
1
Kontrola podstawą zaufania ;)
1
Miałem duże obawy gdy Xavi odchodził, ale Andres dał radę, oby grał jeszcze długo na takim poziomie.
1
I wzajemnie ;)
5
Jak na fioletowej zależy im na nagrodach dla grzmota to cała la rambla się śmieje ale widać wielu użytkowników i tutaj ma obsesje na punkcie indywidualnych nagród.
A i jeszcze jedno, kiedy ostatnio to wielki turniej wyłonił zwycięzce ZP? Od lat jest to rywalizacja Leo z grzmotem.
3
Boże, jest dopiero czerwiec, do momentu wręczenia ZP jeszcze wiele miesięcy.
0
No tak, bo prasa zawsze ma rację.
1
Czy temu Kowalowi cokolwiek lub ktokolwiek się podoba? Ciągle siedzi w studiu i tylko narzeka i krytykuje.
8
Chorwacja ma mega mocną paczkę, w kościach wyczuwam, że znajdą się na pudle.
4
Darijo Srna płakał bo po meczu z Turcją dowiedział się o śmierci swojego ojca.
0
Song wygląda na tym zdjęciu jakby myślał ,,Po kiego grzyba odchodziłem z Arsenalu".
5
Niemców będziemy kąsać kontrami, oni na pewno nie zaparkują autobusu na 30 metrze od bramki, paradoksalnie to Niemcom będzie łatwiej wbić gola niż Irlandii.
0
Widzę kolego, że co post to jedziesz po polsacie, może i wkurzyli sporo osób, ale wielu widzów (w tym ja) wykupiło te dwa kanały na euro, już wolę słuchać polskich komentatorów niż Niemców albo jakiś Arabów.
2
Najlepsza scena w 13 posterunku
1
Jeżeli zagrają tak jak z Niemcami, to na luzie wygrają 2:0, 3:0.
3
A media dalej dmuchają balonik, oby o 23 nie pieprznął. Mecz z Niemcami będzie mega trudny, remis biorę w ciemno.
0
Nie ogarniam jak Hondgson mając takiego grajka jak Vardy woli wystawiać tak przereklamowanego zawodnika jak Kane.
3
UEFA to stan umysłu, żadne racjonalne myślenie tam nie obowiązuje, niestety.
0
Najlepiej pilotem.
12
Jeszcze niech Niemcy odpadną i będzie git.
9
Ja to nie wiem czego wy się tak czepiacie grzmota. nie wiecie dlaczego on jest w jedenastce pierwszej kolejki? Ano za to, że zaprezentował genialną sztuczkę magiczną, założył czapkę niewidkę i zniknął.
0
Przynajmniej Nolito będzie miał pewność, że nie grozi mu wygranie LM.
1
Leo jak się wkurzy to w pojedynkę ich rozniesie ;)
0
Tak, doliczają opłatę do następnego rachunku, ja wykupiłem je w sobotę o 10.00 przez internet a przed 13.00 już miałem je odblokowane.
0
Ja pitole, jak ci ,,komentatorzy" wymawiają te nazwiska, nawet Szpaku z Hamburgerem zamiast Clattenburga wymięka.
0
Belgia to taka Hiszpania przed kilkunastu lat - świetni piłkarze, ale mierna drużyna.
19
Busi przyaktorzył kilka lat temu i każdy mu to wypomina, a jak pepe dwukrotnie zmartwychwstał podczas finału LM to już jest w porządku.
2
Kapustka mógłby trafić do AJaxu, tam potrafią szlifować diamenty.