1

A niech real sobie go bierze.

2

Okładka Faktu za tydzień ..Szok i niedowierzanie! Pazerny Blanc okradł biednego szejka"

0

Iniesta wczoraj zaliczył kolejny kapitalny mecz. Jak ten czas leci, Andres ma już 32 lata, jeszcze ze dwa sezony i trzeba będzie pożegnać kolejną legendę.

1

Kontrola podstawą zaufania ;)

1

Miałem duże obawy gdy Xavi odchodził, ale Andres dał radę, oby grał jeszcze długo na takim poziomie.

1

I wzajemnie ;)

5

Jak na fioletowej zależy im na nagrodach dla grzmota to cała la rambla się śmieje ale widać wielu użytkowników i tutaj ma obsesje na punkcie indywidualnych nagród.

A i jeszcze jedno, kiedy ostatnio to wielki turniej wyłonił zwycięzce ZP? Od lat jest to rywalizacja Leo z grzmotem.

3

Boże, jest dopiero czerwiec, do momentu wręczenia ZP jeszcze wiele miesięcy.

0

No tak, bo prasa zawsze ma rację.

1

Czy temu Kowalowi cokolwiek lub ktokolwiek się podoba? Ciągle siedzi w studiu i tylko narzeka i krytykuje.

8

Chorwacja ma mega mocną paczkę, w kościach wyczuwam, że znajdą się na pudle.

4

Darijo Srna płakał bo po meczu z Turcją dowiedział się o śmierci swojego ojca.

0

Song wygląda na tym zdjęciu jakby myślał ,,Po kiego grzyba odchodziłem z Arsenalu".

5

Niemców będziemy kąsać kontrami, oni na pewno nie zaparkują autobusu na 30 metrze od bramki, paradoksalnie to Niemcom będzie łatwiej wbić gola niż Irlandii.

0

Widzę kolego, że co post to jedziesz po polsacie, może i wkurzyli sporo osób, ale wielu widzów (w tym ja) wykupiło te dwa kanały na euro, już wolę słuchać polskich komentatorów niż Niemców albo jakiś Arabów.

2

Najlepsza scena w 13 posterunku

1

Jeżeli zagrają tak jak z Niemcami, to na luzie wygrają 2:0, 3:0.

3

A media dalej dmuchają balonik, oby o 23 nie pieprznął. Mecz z Niemcami będzie mega trudny, remis biorę w ciemno.

0

Nie ogarniam jak Hondgson mając takiego grajka jak Vardy woli wystawiać tak przereklamowanego zawodnika jak Kane.

3

UEFA to stan umysłu, żadne racjonalne myślenie tam nie obowiązuje, niestety.

0

Najlepiej pilotem.

12

Jeszcze niech Niemcy odpadną i będzie git.

9

Ja to nie wiem czego wy się tak czepiacie grzmota. nie wiecie dlaczego on jest w jedenastce pierwszej kolejki? Ano za to, że zaprezentował genialną sztuczkę magiczną, założył czapkę niewidkę i zniknął.

0

Przynajmniej Nolito będzie miał pewność, że nie grozi mu wygranie LM.

1

Leo jak się wkurzy to w pojedynkę ich rozniesie ;)

0

Tak, doliczają opłatę do następnego rachunku, ja wykupiłem je w sobotę o 10.00 przez internet a przed 13.00 już miałem je odblokowane.

0

Ja pitole, jak ci ,,komentatorzy" wymawiają te nazwiska, nawet Szpaku z Hamburgerem zamiast Clattenburga wymięka.

0

Belgia to taka Hiszpania przed kilkunastu lat - świetni piłkarze, ale mierna drużyna.

19

Busi przyaktorzył kilka lat temu i każdy mu to wypomina, a jak pepe dwukrotnie zmartwychwstał podczas finału LM to już jest w porządku.

2

Kapustka mógłby trafić do AJaxu, tam potrafią szlifować diamenty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?