blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Był spalony, na powtórkach było widać, co prawda nieduży ale ewidentny.
1
W życiu nie kibicowałem i nie będę kibicował realowi, wybieram mniejsze zło - Atletico.
0
Jak najkrócej ;)
1
Teraz ma dredy.
2
0
Straszna wiadomość, szkoda chłopaka, miał przed sobą całe życie.
3
Dżemu, ale tego kiedy jeszcze śpiewał Rysiek.
1
Śmiechłem ;)
16
Wszystkie to takie samo dno.
7
A skąd wiesz, że zarząd mu się nie przygląda? Bo ani Mundo ani Sport o tym nie pisały?
0
Biednemu to zawsze wiatr w oczy.
2
Oby zdążył się wykurować do końca okienka bo inaczej trudno będzie go sprzedać.
2
Ale w nc+ zapłacisz abonament i oglądasz całą ich ofertę, a w CP nie dość, że płacisz abonament to jeszcze musisz dopłacać np za KSW.
6
Bycie abonentem CP to ciężki kawałek chleba, bo Solorz chce wydusić od abonentów każdy grosz, płacisz abonament ale hitowe gale KSW tylko w PPV, za Euro też trzeba zabulić, teraz pewnie jakby pokazywali finał LM to także za dodatkową opłatą.
9
Dokładnie, mam tak samo. Jak Barcelona grała w finale LM, to kilka dni przed meczem już mnie nosiło, a w dniu meczu nie mogłem sobie znaleźć miejsca i odliczałem każdą minutę do pierwszego gwizdka.
5
Ha, ha, ha, ło matko, przecież ego ronaldo jest tak wielkie, że w szatni realu ledwo starcza miejsca dla reszty drużyny a co dopiero dla takiego kozaka jak Ibrakadabra.
6
*piwo
9
Bardzo Ci zazdroszczę, że możesz się zakładać z dziadkiem.
2
Vive wygra na luzie jedną bramką - oby!
5
Naprawdę wolisz żeby wygrał real?
22
Trzeba wybrać mniejsze zło, czyli Atletico.
6
To co piszą gazety, a to co uważa Lucho to dwie różne pary kaloszy, jeszcze nie ma euro więc sezon ogórkowy w pełni i gazety muszą o czymś pisać oprócz finału LM.
3
Nie jestem pewny czy Liverpool to jeszcze nie za wysokie progi dla Piotrka, będzie miał tam mega konkurencje, oby nie wylądował na ławce bo jego rozwój może bardzo zwolnić.
11
Dzisiaj fcbarca.com zmienia się na anty-real.com ;)
0
Właśnie się na to natknąłem, przeczytałem też kilkadziesiąt postów poniżej i dlatego to wrzuciłem, jeżeli już było to sorry.
6
Tymczasem na zgrupowaniu naszej kadry.
,,Szczesny odmówił autografu i pobiegł. Dzieciaczek: panie Wojtku! Wojtek się odwrócił. - miłego siedzenia na ławce'' - @Michal_Kolo
1
Państwo młodzi: Chuck i Larry - jak pierwszy raz go oglądałem to pół filmu turlałem się po podłodze ze śmiechu.
2
Totalnie nie ogarniam, jak można takie coś odstawiać, przecież Lewandowski powinien skoncentrować się na Euro i kadrze, więc po co jego agent wzbudza (po raz kolejny) niezdrowe zainteresowanie? Zaraz pismaki się zlecą a kibice spać mu nie dadzą, a później jak coś nie wypali to wszystko spadnie na głowę kapitana kadry.
1
Ciekawe czy ma jakieś szkockie korzenie.
A tak ludzie psioczyli na TVP, poziom komentarza jaki był, taki był ale wsio było za friko.
4
Busquets jest jednym z najbardziej niedocenianych graczy Barcelony (brak nominacji do ZP), każdy myśli, że to takie proste, ale jak go zabraknie to gra defensywna kuleje. Hiszpan ma niebywały zmysł i wyczucie, świetnie się ustawia, odbiera piłki, dodatkowo posiada genialną technikę, dla mnie to nr 2 Barcelony, zaraz po Leo.