1

ZP to bardziej plebiscyt popularności, Xavi i Iniesta pomimo sukcesów z Barceloną i mistrzostw z Hiszpanią musieli obejść się smakiem więc wątpię żeby Gruby ją wygrał.

2

Celebracji nie było bo bydło wpadło na boisko i zawodnicy musieli uciekać do szatni.

4

Xavi czy Iniesta też stawali na uszach i w klubie i w kadrze, a ZP nigdy nie dostali.

0

Nie pij tyle przed snem ;)

0

Toć ci ,,eksperci" pod koszulami mają białe koszulki.

0

Ach lenistwo, raptem kilka postów niżej masz link do transmisji.

1

Zablokowali tych piratów.

4

A wyobrażacie sobie to co działoby się gdyby w tej kolejce rozgrywany byłby klasyk i to on zadecydowałby o mistrzostwie?

0

Upadli bo zajmowali się piractwem.

0

Tia, jasne.

1

Jak piłkarze zepną tyłku i rzucą się na Granadę jak horda wściekłych wilków to gładko wgramy.

1

W poniedziałek będziesz na okładce Super Expressu ;)

1

Skojarzyło mi się to z czymś, ale jak napisze z czym to dostanę bana.

0

Co on kuźwa ma w ustach?

38

Niech oni myślą tylko o zwycięstwie a nad oblewaniem sukcesu niech dumają po ostatnim gwizdku arbitra.

2

To po prostu piractwo, te wszystkie lewe stronki oferujące mecze za symboliczną opłatą to oszustwo. Skoro ktoś ma oficjalnie zakupione prawa to na takich futbolhd i innych stonkach tylko traci, niech lepiej je wszystkie pozamykają.

0

Depor nic nie pokaże, mają już pewne utrzymanie. Pytanie co zagra real, dla nich mecze z Depor na wyjeździe są jak dla nas wyjazdowe mecze z RSSS.

1

Przed każdym, ale to każdym meczem, ktoś miał jakiś sen albo ktoś ma urodziny i liczy na wygraną Barcy, gdyby to było takie proste to Barcelony wygrywałaby każdy mecz w sezonie.

1

Mi tam nigdy weekend się nie dłuży, zawsze jak za krótki ;)

7

Jak to mówi Janek Ziobro ,,Luz w d." i jedziemy po majstra,

20

Wiadomo, że Legia lepsza, bo Barca ani razu nie była mistrzem Polski a Legia zdobyła tytuł 11 razy ;)

1

Teraz redakcja ma jakieś gorsze dni, jakieś pół godziny temu ktoś dodał suchar, ja dla żartów dorzuciłem swój, a rozmowa już została skasowana, kurcze i nie wiem dlaczego.

0

Ja za napisanie Ronaldo i Real przez ,,r" dostałem bana na 24h.

0

Ramos też nie powinien grać bo przed meczem z nietoperzami miał już 10 żółtych kartek na koncie.

19

Szkoda oglądać tą maskaradę, facet z brodą w sukience wygrał, a jak z Donatanem i Cleo pojechały piękne kobiety z Polski to nazywali to pornografią i promowaniem seksu na antenie, wszędzie ta głupia poprawność polityczna.

28

Żeby to chodziło o Barcę to już by nas ukarali.

0

Swego czasu chodziły plotki, że chcą Bartrę, tylko czy oni chcą go obserwować jak siedzi na trybunach?

3

Na pewno ich tak motywował: ,, Bądźcie sprytni, w końcu jesteście lisami" - powiedział o tym Marhez w jednym z wywiadów.

0

Lucho mu totalnie nie ufa, dziwie się, że Bartra nie wymógł na klubie transferu, nie grając może sobie co najwyżej pomarzyć o Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?