blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ZP to bardziej plebiscyt popularności, Xavi i Iniesta pomimo sukcesów z Barceloną i mistrzostw z Hiszpanią musieli obejść się smakiem więc wątpię żeby Gruby ją wygrał.
2
Celebracji nie było bo bydło wpadło na boisko i zawodnicy musieli uciekać do szatni.
27
Ha, ha, ha
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_34850.jpg
4
Xavi czy Iniesta też stawali na uszach i w klubie i w kadrze, a ZP nigdy nie dostali.
0
Nie pij tyle przed snem ;)
0
Toć ci ,,eksperci" pod koszulami mają białe koszulki.
0
Ach lenistwo, raptem kilka postów niżej masz link do transmisji.
1
Zablokowali tych piratów.
4
A wyobrażacie sobie to co działoby się gdyby w tej kolejce rozgrywany byłby klasyk i to on zadecydowałby o mistrzostwie?
0
Upadli bo zajmowali się piractwem.
0
Tia, jasne.
1
Jak piłkarze zepną tyłku i rzucą się na Granadę jak horda wściekłych wilków to gładko wgramy.
1
W poniedziałek będziesz na okładce Super Expressu ;)
1
Skojarzyło mi się to z czymś, ale jak napisze z czym to dostanę bana.
0
Co on kuźwa ma w ustach?
38
Niech oni myślą tylko o zwycięstwie a nad oblewaniem sukcesu niech dumają po ostatnim gwizdku arbitra.
2
To po prostu piractwo, te wszystkie lewe stronki oferujące mecze za symboliczną opłatą to oszustwo. Skoro ktoś ma oficjalnie zakupione prawa to na takich futbolhd i innych stonkach tylko traci, niech lepiej je wszystkie pozamykają.
0
Depor nic nie pokaże, mają już pewne utrzymanie. Pytanie co zagra real, dla nich mecze z Depor na wyjeździe są jak dla nas wyjazdowe mecze z RSSS.
1
Przed każdym, ale to każdym meczem, ktoś miał jakiś sen albo ktoś ma urodziny i liczy na wygraną Barcy, gdyby to było takie proste to Barcelony wygrywałaby każdy mecz w sezonie.
1
Mi tam nigdy weekend się nie dłuży, zawsze jak za krótki ;)
7
Jak to mówi Janek Ziobro ,,Luz w d." i jedziemy po majstra,
20
Wiadomo, że Legia lepsza, bo Barca ani razu nie była mistrzem Polski a Legia zdobyła tytuł 11 razy ;)
1
Teraz redakcja ma jakieś gorsze dni, jakieś pół godziny temu ktoś dodał suchar, ja dla żartów dorzuciłem swój, a rozmowa już została skasowana, kurcze i nie wiem dlaczego.
0
Ja za napisanie Ronaldo i Real przez ,,r" dostałem bana na 24h.
0
Ramos też nie powinien grać bo przed meczem z nietoperzami miał już 10 żółtych kartek na koncie.
19
Szkoda oglądać tą maskaradę, facet z brodą w sukience wygrał, a jak z Donatanem i Cleo pojechały piękne kobiety z Polski to nazywali to pornografią i promowaniem seksu na antenie, wszędzie ta głupia poprawność polityczna.
28
Żeby to chodziło o Barcę to już by nas ukarali.
0
Swego czasu chodziły plotki, że chcą Bartrę, tylko czy oni chcą go obserwować jak siedzi na trybunach?
3
Na pewno ich tak motywował: ,, Bądźcie sprytni, w końcu jesteście lisami" - powiedział o tym Marhez w jednym z wywiadów.
0
Lucho mu totalnie nie ufa, dziwie się, że Bartra nie wymógł na klubie transferu, nie grając może sobie co najwyżej pomarzyć o Euro.