0

Toć to najlepszy wiek dla piłkarza - już nie podpalający się młokos, ale jeszcze nie stary wyleniały kocur.

4

,,Eksperci" z fcbarca.com powinni konsultować każdy transfer Barcelony.

0

Mistrzostwo dla Leicester świadczyć będzie o słabości ligi angielskiej, skoro 14 zespół minionego sezonu potrafi wygrać ligę grając jednym składem to nic dziwnego, że angielskie zespoły tak słabo grają w pucharach - tak, wiem City zagra w tym roku w 1/2 LM, ale to tylko wyjątek który potwierdza regułę.

0

Kilka postów niżej jest identyczna ciekawostka.

0

Naprawdę fajne rzeczy wrzucasz - nie każdy ma czas żeby buszować po TT lub szperać gdzie indziej.

0

Fajne statystyki, ale przed Klasykiem i rewanżem z Atleti w LM, też było mnóstwo statystyk które wyraźnie przemawiały za nami - np to, że od dawna trenerzy białych w pierwszym klasyku przegrywali czy ilość wygranych meczów Lucho przeciwko Simeone. Liczby za nas nie wygrają.

4

Obecnie to gramy na stojąco (poza nielicznymi fragmentami) a tak nie da się seryjnie wygrywać z mocnymi rywalami. Piłkarzom brakuje świeżości.

2

Josep Maria Bartomeu

16

Czyli Pique ustrzelił pierwszego hat-tricka w życiu ;)

0

Cb - chodzi o cb radio?

0

Jeszcze jest to możliwe.

5

Świetnie to by było gdyby oba te kluby spadły

9

Bo w Madrycie sądzą, że wystarczy mieć łysego trenera bez żadnego doświadczenia żeby zawojować piłkarski świat i zapisać się w annałach klubu.

0

Po zwiastunach sądzę, że to będzie kolejny gniot, taka papka dla mało wybrednych ludzi. Mnie takie kino nie kręci, wolę coś ambitniejszego.

15

Ja już od trzech dni nie śpię,

8

Getafe jak zawsze szeroko rozłoży nogi.

0

Szachtar Donieck - Sevilla FC

Villarreal CF - Liverpool FC

1

To florek tak chciał. Jakimś dziwnym trafem real znowu miał mega farta, oby szejkowie sprawili taką samą niespodziankę jak Juve w tamtym roku.

0

Właśnie czekałem na puentę, rozumiem jakby porównać zespoły a nie ligi z jakimi każda z tych drużyn grała, ale z tej statystyki to kompletnie nic nie wynika.

3

No i ?

7

I w dodatku wiadomo było, że rewanż zostanie rozegrany w Madrycie.

0

I w dodatku, Leo ciągle czeka na gola numer 500 w zawodowej piłce, a to musi go motywować tym bardziej, że dziennikarze zaczęli liczyć mu minuty bez gola.

8

Barca odpadła z LM i ,,kibice" dostali biegunki. Kilka postów niżej ktoś napisał, żeby sprzedać Neymara, aż się tych głupot nie chce czytać. Czy wszyscy sądzili, że tryplet mamy w kieszeni, a jak jeden puchar uciekł to najlepiej wszystko zburzyć, zaorać i posadzić cebulę? Prześcieradła w tamtym sezonie, też cisnęły mecz za meczem roznosząc rywali a sezon skończyli z pustymi rękoma. Nikomu nigdy nie udało się obronić LM - może przyjść słabszy moment, wahnięcie formy, zbieg okoliczności, cokolwiek. Trudno, stało się, teraz trzeba powalczyć o ligę i PK. Jeżeli wygramy te dwa puchary to i tak będzie cudownie.

0

Ha, ha, ha, przecież Neymar gra nieziemsko, ma wahnięcia formy, ale któż ich nie ma? Dawno większej głupoty nie przeczytałem. I kto za Neymara miałby grać? Munir? Rozumiem, że trzeba polować na czarownice bo Barca odpadł ale bez jaj.

1

,,Skład na mecz z Sociedad zezłościł największe gwiazdy zespołu'' - i tu jest pies pogrzebany. Lucho nie może cały czas grać galową jedenastką, a jeżeli chce dokonać rotacji to zaraz to złości zawodników. W całym sezonie jest kilkadziesiąt meczy do rozegrania i dopóki trio MNS (i nie tylko) nie zrozumie, że odpoczęcie w kilku meczach i zejścia z boiska w okolicach 60 minuty nie jest czymś złym to takie sytuacje mogą się powtarzać. Po naszych zawodnikach było widać ewidentny brak świeżości spowodowany ogromną ilością meczów + dalekimi podróżami w przerwie reprezentacyjnej. Rozumiem, że wszyscy mają ochotę grać jak najwięcej, ale czasami naprawdę mniej znaczy więcej (więcej sił, zapału, werwy).

0

Ja będę mimo wszystko trzymał kciuki za Real - Atletico, marzy mi się żeby pierwszy mecz był na SB.

0

Byłby na pewno wzmocnieniem, ale Ibra nie zgodzi się na bycie czwartym napastnikiem, owszem Leo mógłby się cofnąć do pomocy, ale wątpię czy byłby szczęśliwi gdyby miał tam grać cały sezon.

1

A jakie to ma znaczenie? Florek już załatwił dla prześcieradeł City i pierwszy mecz odbędzie się w Manchesterze.

1

Ibra opuścił Barce nie dlatego, że był za słaby, ale ze względu na swój sposób bycia - nie stosował się do regulaminu i nie bardzo się zaaklimatyzował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?