blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co roku jest ten sam cyrk, przecież miejsce rozgrywania finału powinno być znane przed rozpoczęciem zmagań o puchar.
13
Jak dla mnie to może go zdobyć grzmot. W tym sezonie liczę na obronienie LM przez mój ukochany zespół.
0
Barca jest w niesamowitym gazie, obecnie może przegrać tylko sama ze sobą - zlekceważyć rywala, rozluźnić się w końcówce itd.
0
Mają bogatych inwestorów/właścicieli którzy dorobili się na wyzysku zwykłych obywateli - płacąc im grosze, nie gwarantując żadnej opieki i żadnych świadczeń.
3
Bardziej niż ojciec Neymara wkurza mnie tylko florek.
0
Rewolwerowiec
2
Czemu mnie to w ogóle nie dziwi?
7
Eto'o miał świetną przyśpiewkę, ale nie przytoczę jej bo nie chcę dostać bana,
9
Nie zapominaj o Neymarze ;)
1
Nie lepiej poszukać samemu?
0
Vidal i Arda coraz lepiej pasują do Barcelony, widać, że pomimo kilkumiesięcznego bana obaj piłkarze nie zmarnowali czasu.
0
Aż strach pomyśleć ile MSN ustrzeli goli do końca sezonu.
0
Nawet najwięksi optymiści nie spodziewali się takiego pogromu. Świetny wynik w kontekście rewanżu - teraz Lucho będzie mógł wystawić rezerwy.
0
Uwielbiam Neymara, ale strzelanie karnych w taki sposób w ogóle mi się nie podoba i jak widać jest mało skuteczne. Wczoraj mógł sobie pozwolić na nonszalancje, ale np w finale LM przy wyniku 0:0 (w doliczonym czasie gry) jakby miał tak strzelać to dostałbym zawału.
Karne powinien wykonywać silnie i precyzyjnie, z takim rozbiegiem (a raczej przy jego braku) znacząco zwiększa szanse bramkarza na obronę.
0
Bujda, zwykła plota i tyle.
2
Chciałem obejrzeć mecz Barcelona - Valencia, ale na canal + sport puścili trening Barcelony
0
Dlaczego? Bo gramy na CN? Nawet jak wygraliśmy z nimi 2:0 (18.04) to i tak mieliśmy bardzo trudny mecz.
16
Znając życie pewnie pojedzie i na to i na to. Choć szczerze mówiąc akurat medal olimpijski w piłce nożnej nie jest kolosalnym osiągnięciem o wiele bardziej prestiżowe są medale mistrzostw świata lub mistrzostw poszczególnych kontynentów.
9
Bo mają nadzieję, że może mu tę karę zmniejszą? Bo jako klub opowiadają się za swoim zawodnikiem? Dla mnie to normalne.
5
Jakbyś miał 5,9 to byłoby się czym chwalić. ;P
1
Nie wiem dlaczego, tyle osób obstawia kilku bramkową naszą wygraną (oczywiście byłoby super) ale przecież Valencia to nie są ogórki to pomimo kryzysu klasowa i bardzo groźna drużyna,
Dla ostudzenia rozpalonych głów:
Sobota, 3 października 16:00
Sevilla FC 2:1 FC Barcelona
A przecież Seville też mieliśmy gładko ograć, bo w kryzysie, bo bez formy a jaką niespodziankę nam sprawili?
0
A ja tam miłości do kluby nie przeliczam na pieniądze i dlatego nie obstawiam meczów Barcy, bo wtedy zamiast cieszyć się z wyniku to najpierw sprawdzałbym kupon i patrzył czy poprawnie wytypowałem.
0
Chodzi mi tylko o sam fakt.
10
Było już a poza tym Jest o tym news.
0
Komitet ds. Rozgrywek to stan umysłu Pique za domniemane obrażenie matki sędziego dostał 4 mecze zawieszenia, a Filipe Luis za zagranie po którym mógł kontuzjować Messiego na kilka miesięcy dostał raptem 3 mecze zawieszenia, nie ogarniam tego.
0
Jeszcze parę testów ta twierdza przejdzie nie tylko w lidze ale też i w fazie pucharowej LM.
0
Pewnie chce jak najwięcej wyszarpać od Barcelony - im więcej takich bzdur będzie gadał tym większą podwyżkę dostanie Neymar Junior
0
Klasyczną tak, ale nie klasową. Wczoraj po wejściu na boisko Belg zaliczył kilka naprawdę prostych strat a tak grając nie przekona do siebie trenera.
5
Aż żal patrzeć na to co wyczynia Liverpool, gołym okiem widać, że brakuje im klasowej ,,9". W obronie grają bardzo źle, to co wyczynia Sakho to jakiś kryminał, kiedyś pojawiały się plotki, że miałby trafić do Barcy, całe szczęście, że na plotkach się skończyło. Mam nadzieję, że Klopp jakoś ogarnie cały ten bałagan.
0
Skoro Bartra nie przebił się u tylu trenerów to znaczy, że jest za słaby na Barcelonę więc trzeba go jak najszybciej sprzedać.