0

Dobrze, że to nic poważnego i dobrze, że mamy uniwersalnego Roberto bo gdyby Rudy miał zagrać na LO to nie byłbym taki spokojny.

20

Na takiego piłkarza trzeba dmuchać i chuchać.

3

Na pewno nikt ich nie zlekceważy, po blamażu w Superpucharze Hiszpanii naszym nie zabraknie motywacji.

1

No to teraz trzeba zmazać Baskom ten durnowaty uśmieszek po Superpucharze Hiszpanii.

0

To była ironia jeżeli nie wyłapałeś.

0

Dwa dni temu real, teraz PSG, kto będzie następny? Stomil Olsztyn?

20

Niestety to już nie ten sam piłkarz, czasu nie da się zatrzymać. Zarząd powinien dać mu wolną rękę w szukaniu nowego klubu (dobrym przykładem jest tu David Villa - Barca nie robiła mu żadnych problemów) ale wypożyczenie z opcją kupna jest śmieszne, zrozumiałbym to gdyby to był młody zawodnik, ale w przypadku tak zaawansowanego wiekowo piłkarza w grę powinien wchodzić tylko transfer definitywny.

16

Z Leo to jednak niezły troll. To nie centymetry decydują, jak to powiedział kiedyś generał: ,," Nie byłem wysoki, nie byłem szybki. Osiągnąłem w futbolu najwyższy poziom używając głowy."

2

Madryt to jednak stan umysłu, najpierw zepsuł im się faks, a teraz dyrektor śmietankowych uważa, że kara jest „wątpliwa”. Biedny real, zawsze jest sekowany.

1

Tak się Munir wystraszył tego, że Barca może rejestrować nowych piłkarzy, że postanowił i poważnym rywalom strzelać gole.

0

Komentarz usunięty

5

Ale ten nasz Bartuś zdolny, mógł jeszcze podpieprzyć Seville i Valencie ;)

1

No way, Monachijczycy w zimę go na pewno nie sprzedadzą, nikogo o odpowiednim poziomie w zimę nie ściągnął (bo byłby spalony w LM) więc po co mają się osłabiać.

2

Weź się wyloguj.

0

Jaki klub taki tryplet, najpierw lanie od Barcy w GD, później wywalenie z CdR a teraz ban transferowy.

Kibice śmietankowych, z nas mieli wielką pompę, ciekawe jak teraz zareagują.

1

Ściągnie go tylko tyle, że do FIFY 16.

0

Ha, ha, ha, nareszcie skończy się telenowela pod tytułem ,,Lewy w realu".

17

I pogrożą palcem, co innego gdyby to Barcelona przewiniła.

3

Wątpię żebyś znalazł tutaj fana drugoligowego angielskiego klubu.

0

Niech Aleix i Arda łapią teraz dużo minut, to im pozwoli złapać odpowiedni rytm, a kilku piłkarzy trochę odpocznie.

1

Tej dziczy nie można nazwać kibicami, derby derbami ale takie coś powinno zostać surowo ukarane. Dziwne, że gdy na CN pojawi się senyera, to Barca dostaje kary, a za takie transparenty nikomu włos z głowy nie spadnie. Czemu mnie to nie dziwi, że sędzia nie widział (nie chciał zobaczyć?) tych transparentów? Poziom sędziowania w Hiszpanii jest koszmarny, a z roku na rok jeszcze pikuje w dół.

0

Dzięki Bartusiowi i mafii la masia przestała dostarczać wartościowych zawodników pierwszej drużynie. Skoro Barca (zdaniem mediów) jest wstanie wyłożyć taki wór kasy za 20-latka to w tej kwestii upodabniamy się do realu - zamiast szkolić zawodników to kupujemy ich za ciężkie miliony.

7

Nawet jak Barca grała przeciwko CF Villanovense to nie zastanawiałem się czy obejrzeć mecz. Mecze mojego ukochanego klubu mógłbym nawet oglądać o 3 nad ranem.

3

I to na pewno nie jest ostatnia złota piłka dla Leo.

2

3 - 4 lata pogra jeszcze na dobrym poziomie, zawodnik dobry technicznie, z legendarnym DNA Barcelony, niedrogi i w dodatku zaakceptował rolę zmiennika, jestem jak najbardziej na tak.

0

A ja tam wolę poczekać na oficjalne info. To co piszą gazety to jedno a to co robi dyrekcja sportowa to drugie. Gazety w lecie ,,kupowały" wielu piłkarzy Barcelonie a dyrekcja sportowa w absolutnej dyskrecji zakontraktowała Ardę. Rozumiem, że gazety muszą o czymś pisać, a transfer Nolito nieprawdopodobnie rozgrzewa culés, ale radzę wszystkim spokojnie poczekać na oficjalną informację.

0

Oby tylko ci rzeźnicy nie zrobili naszym krzywdy, mam nadzieję, że sędzia będzie miał ikrę i ogarnie ten bajzel który zapewne ujrzymy na boisku.

2

Życzę Messiemu żeby został mistrzem świata i niech to będzie ta przysłowiowa wisienka na torcie.

0

Biorąc pod uwagę to, że Vidal tylko trenował to i tak było dobrze, i on i Arda potrzebują kilku meczy żeby złapać rytm i powoli komponować się z resztą zespołu. Mając dwóch takich piłkarzy w odwodzie Lucho będzie mógł trochę więcej rotować składem, niektórzy nasi piłkarze mają już bardzo dużo minut w nogach, a do końca sezonu jeszcze daleka droga.

0

Wniosek z tych kar (lub ich braku) jest prosty, jeżeli piłkarz nosi koszulkę FC Barcelony to z urzędu dostaje bonus i musi dłużej pauzować tylko dlatego, że gra w tym klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?