12

Co chwilę ktoś wrzuca komentarze z fioletowej i nabija się z hd, ale tutaj poziom komentarzy nie jest lepszy.

2

Niech zagra, oby z takim samym skutkiem jak u śmietankowych.

0

Na pewno za torbę gruszek by nie grał, po co drenować klubowe konto?

0

Kruczek jest bezradny jak real w ostatnim klasyku, niby mówi, że wie co jest nie tak i jak to naprawić, a dalej wszystko jest po staremu. Może po prostu potrzeba zmiany i nowego impulsu. Fakt, po olimpiadzie wszyscy wychwalali Kruczka, później jednak przyszedł dołek - większość mówiła, że to normalne w sezonie poolimpijskim, ale ten sezon jest równie słaby.

15

Mimo wszystko ciesz się feriami póki jeszcze możesz je mieć ;)

39

Pique każdego gola celebruje tak samo - krzyżuje ręce i prostuje dwa palce u jednej i drugiej ręki - co składa się na 02.02 czyli dzień urodzin Gerarda i Shakiry,

1

Ale i tak trypletu nie wywalczą.

3

Złota Płetwa

0

Będzie tak jak w Bayernie - miała być hegemonia a pokazali moc jedynie w lidze, Pep zapewne wygra raz lub dwa PL ale Europy nie zwojuje. Wszyscy patrzą na Niego przez pryzmat Jego Barcelony, ale nie do końca ta taktyka wypaliła w Bayernie i tak też będzie w City. Barca jest niepowtarzalna i nie da się wszystkiego skopiować 1:1.

7

VV chciał odejść bo Monaco zaproponowało mu bajeczny kontrakt, a później złapał kontuzję i cały zawodowy świat mu się zawalił - tak po ludzku to mi go szkoda, ale jestem zadowolony, że ustąpił miejsca w bramce Bravo.

0

„Suárez nie jest bardzo dobrym piłkarzem” - wypowiedź prezesa śmietankowych z 2014, a teraz pewnie mają ból dolnej części ciała, że nie mają takiej ,,9".

0

Takie faule jak ten Luisa Filipe powinny być surowo karane, mam nadzieję, że odpocznie on przynajmniej kilka kolejek, Gdyby Brazylijczyk obraził matkę sędziego to na pewno dostał by zawieszenia a tak to zobaczymy,

0

A jakie ma to znaczenie? Przecież to Niemka, a media w Polsce robią z Niej Polkę i wmawiają ludziom, że przecież to ,,nasz" sukces.

0

Niestety pewnie się utrzymają, bo komu wtedy ronaldo będzie strzelał po 8 goli w dwumeczu?

0

Nigdy nie zapomnę Jego rajdów na SB i owacji na stojąco od kibiców z Madrytu, ale niestety czas R10 już minął, a szkoda.

0

Większego sępa od grzmota to trzeba ze świecą szukać. Wyobraź sobie, że Leo bardzo często asystuje kolegom, a nie na siłę szuka strzału, mało tego Leo nawet potrafi oddać karnego koledze - bo ważniejsza dla Niego jest atmosfera w szatni niż indywidualne osiągnięcia - a żelek nigdy tego nie robi. I co się dziwić, że grzmot ma takie osiągnięcia w LM jeżeli trafiają mu się ogórki pokroju Malmö.

2

Niech ta opera mydlana szybko znajdzie swój finał, bo to na pewno źle wpływa na Neymara.

0

A niech grzmot wygra trofeo Pichichi a Barca lepiej niech zapełnia klubowe gabloty kolejnymi pucharami.

15

A niech tam grzmot pakuje i po 10 goli ogórkom pokroju espanyolu bo ostatnio tylko takim potęgom strzela. A przyjdzie jakiś trudny wyjazd (jak ostatnio np Betis) i znowu kibice śmietankowych będą musieli użyć lupy żeby odnaleźć grzmota na boisku.

„Ronnie w Barcelonie” - już myślałem, że chodzi o transfer, w sumie to dobrze, że nie o to chodzi, bardzo lubię genialnego Brazylijczyka, ale niestety Jego czas już minął, a swoja karierę rozmienia na coraz drobniejsze monety i w dodatku nie będzie nam rozpijał szatni.

0

Jak to kto się przejmuje? Kapitan grzmot.

1

Ostatni raz się tak uśmiałem jak spadłem ze schodów.

0

Jeżeli oglądasz mecze Barcy to pewnie zauważyłeś, że nikt nam nie rozdaje punktów tak jak realowi np espanyol rozkładam nogi Barcelona.

1

Tak to mogą kombinować biali - ci się podłożą lub zagrają drugim garniturem - i wygrywają ligę raz na siedem lat. Barcelona nie musi tak kombinować - chcesz być mistrzem to musisz ogrywać wszystkich i tyle.

0

Polska - Chorwacja w piłkę ręczną,

4

Przeszkadzają mi tłumy młodych mężczyzn z krajów arabskich którzy liczą na socjal w Europie, żeby tyle wysiłku włożyli w obronę swoich krajów co w przedostanie się do Europy to sami rozwiązaliby swoje problemy.

0

W tamtym sezonie gdzieś czytałem, że na utrzymanie MNS Barca wydaje 100 mln euro rocznie.

2

Może i cyrk, ale za to nie będziemy drugą Francją lub Niemcami - oczywiście pod względem liczby przyjmowanych imigrantów.

4

A mnie tam to ani ziębi ani grzeje, nie interesuję się ręczną, oczywiście czasami patrzyłem kątem oka na mecze, ale jakoś niespecjalnie się jarałem po pokonaniu Francji więc i teraz nie będę rozdzierał szat.

5

To jakaś anty kampania madryckich brukowców? Najpierw bazgrali, że florek chce wyrwać Neymara, a teraz, że dwie największe gwiazdy Barcelony mogą stworzyć problem z finansowym fair play? Co jutro wymyślą? Lądowanie człowieka na słońcu?

11

Ha, ha, ha ..... to ile według Ciebie zarabia Leo 100 mln a może 200 mln? Radze nie sugerować się wymysłami madryckich brukowców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?