0

Może i faktycznie porównywanie trochę zbyt przerysowane, ale to nie zmienia faktu, że dla mnie Bravo jest o wiele lepszym i pewniejszym bramkarzem.

2

A ja nie - przy każdej interwencji i wybiciu drżałbym czy nic złego się nie stanie (podobnie jak wtedy kiedy Pinto bronił bo VV leczył kontuzję).

0

Oczywiście w topowych meczach ligowych i ciężkich wyjazdach powinnien dalej bronić Bravo, ale uważam, że w meczach z ogórkami w lidze na CN Lucho powinien dawać szansę Niemcowi.

0

Toć, te sumy są wyssane z palca i totalnie niewiarygodne. Nie dość, że Neymar miałby zarabiać 35 mln euro brutto rocznie, czyli prawie dwa razy więcej niz obecnie to jeszcze dostałby 30 mln premii transferowe? Przecież to można włożyć między bajki

15

Madryckie gazety napiszą wszystko żeby połechtać ego grzmota i znaleźć w końcu coś w czym byłby lepszy niż genialny Argentyńczyk. Kiedyś wszyscy podniecali się jego wolnymi, a teraz to Leo odsadził go na kilka długości i w tym aspekcie.

4

Całą drogę do banku bym płakał ;)

0

Ja mógłbym siedzieć na trybunach za 10% tego co dostaje Douglas i nawet zrezygnowałbym z Audi,

2

Może go już tyłek rozbolał?

1

Skoro u tylu trenerów się nie przebił to znaczy, że Barca to dla Niego za wysokie progi - niestety - więc trzeba Go sprzedać i tyle. Ile lat można być wielkim talentem?

2

Samo wrzucanie ciekawostek jest ok, niektóre informacje są naprawdę interesujące ale chodzi mi tylko o ich ilość, bardzo często w niewielkich odstępach czasu dany tweet jest kilkukrotnie powielany. Autor przed wrzuceniem danej wiadomości mógłby przeczytać chociaż kilkanaście postów poniżej, tak żeby niepotrzebnie nie powielać danej informacji.

1

Ja to nie wiem, Oni to robią dla ,,poleceń"? I co to da? Na złotówki je wymienią?

31

Człowiek myśli zajrzę tutaj poczytam ciekawe komentarze i z tą złudną nadzieją klika ,,La Rambla" a tam połowa postów to skopiowane żywcem wiadomości z TT. Przecież każdy samodzielnie może sobie śledzić konta osób piszących o Barcelonie na TT.

1

A ja tam poczekam na: ,,Nolito fichado !"

11

A później na sekundy.

4

A niech przechodzi, jeżeli chce wygrywać ligę raz na siedem lat to już Jego sprawa.

0

Bardzo cenię takich zawodników jak Gerrard - tyle lat wierny jednemu klubowi, wielki szacun.

0

Nie zgadzam się z Tobą, czytałeś jego wypowiedź odnośnie tego, że bardzo chciał trafić do Barcelony i zostanie tutaj nawet jeżeli inny klub zaproponuje mu trzykrotnie wyższe zarobki?

31

Gdybym nie wiedział, że Luis został kupiony, to pomyślałbym, że Urugwajczyk jest wychowankiem Barcelony. Te zaangażowanie, walka o każdą piłkę, radość po golach kolegów - od razu widać, że Suárez kocha ten klub i nie jest to pusty slogan lub gest pod publiczkę jak np całowanie klubowego herbu na prezentacji.

10

Grzmot ma taką średnia goli na mecz, ale co z tego skoro strzela tylko ogórkom pokroju Espanyol rozkładam nogi Barcelona. Nieszczególnie mnie to martwi, za to wkurza mnie to, że te leśne dziadki nie widzą chamskich, celowych i złośliwych kopnięć/uderzeń łokciem w rywali, tak się zastanawiam co grzmot musiałby zrobić, żeby ktoś go zawiesił?

Skoro Suarez za domniemane złe zachowanie po meczu dostał bana na dwa mecze to grzmot, za pięć chamskich fauli powinien długo posiedzieć na trybunach.

5

Już sobie wyobrażam tą biegunkę na onecie.

2

Benzema bo nawet jak ma patelnie to i tak poda do grzmota, żeby ten się nie obraził. Jeżeli grzmot zostanie w realu to wątpię w transfer Lewego do śmietankowych.

0

Tak twierdzą media, a zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

10

Torres to jest bez formy od transferu do Chelsea.

0

Skoro Barca na dniach ma podpisać kontrakt z Nolito to po co kolejny napastnik i to w dodatku starszy od Nolito? Gdyby to był ten sam Torres co na początku przygody w Liverpoolu to byłby to strzał w dziesiątkę, ale teraz? Według mnie nie ma sensu Go sprowadzać.

2

Chwila, a to real nie miał dziś zmiażdżyć Betisu? Przecież mają Zidane'a na ławce (który jest lepszy od Pepa Guardioli), BBC jest lepsze od MNS i grzmot się odrodził? Ach fantazja HD powala.

3

To może Macierewicza wyślemy na mecz Betis - real? I niech trzyma kciuki za śmietankowych.

1

Bardzo go lubię, ale dobrze, że odszedł bo szkoda byłoby go marnować na ławce. Oby tylko nas nie pokąsał ;)

2

A ja tam VV nie żałuję, najpierw się wypiął na Barcelonę bo Monaco zaoferowało mu bajoński kontrakt, ale niestety przez kontuzję (co było niezwykle przykre) wylądował teraz w takim średniaku. I w dodatku gdyby Hiszpan nie odszedł to zapewne do Barcelony nie trafiłby Bravo.

1

Nie lubisz, ale wymuszasz, dla mnie to żałosne.

1

I właśnie takimi meczami zdobywa się mistrzostwo - trudny wyjazd, dużo rotacji w składzie z powodu urazów i kartek, nie najlepsza gra - a jednak zainkasowane 3 pkt.

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?